Budoucnost v komunikaci je Talk Fusion

TF logo

I ptali se mě:
-Jak jsi přišel k tolika penězům?
A já na to:
-To ti můžu klidně ukázat, dobře se dívej:
Pohodlně jsem se posadil, dal si nohy na stůl a ruce za hlavu.

Nejde o žádnou mystifikaci, je to skutečnost, které jsem ani já sám do poslední chvíle nevěřil.
Není se čemu divit, jsem Čech, tak i pro mě jako pro všechny ostatní v této banánové republice existovalo tisíc důvodů, proč by to mělo být špatné, místo toho, abych to jednou nezávazně vyzkoušel a zjistil si sám, jak jsem se mýlil…
Denně se setkávám s všeználky a s chytráky, na kterých už po dvou větách poznáte, že to jsou skutečné kapacity, všechno znají, všude byli a všechno ví nejlépe ze všech na světě…

No ale začneme pěkně od začátku.
Co je to Talk Fusion?
Že vám to nic neříká? Pokud sledujete například závody formulí F1, pravděpodobně jste o tuto značku nevědomky zavadili.
Talk Fusion je velká společnost působící v oblasti videokomunikace, která v USA funguje už 4 roky a před pár měsíci expandovala do celého světa, mimo jiné i do ČR. Takže u nás úplný začátek a skvělá příležitost, než se to kompletně přeloží do češtiny (což by mělo být v nejbližších dnech).
Jdeme dál…

Pamatujete, jak před dvanácti lety mnozí prohlašovali: Na co mobil? To nikdy potřebovat nebudu…
A jak to vypadá v roce 2011? Autoři těchto moudrých vět mají zpravidla mobily hned dva nebo tři.
Dnes se situace opakuje, ale v chytrých znaleckých prohlášeních se mluví o video e-mailech.

Scénáristé vědecko fantastických snímků z budoucnosti měli poměrně přesný odhad o komunikaci zítřka, když ve filmech hlavní i záporní hrdinové komunikují s ostatními pomocí video e-mailu, videokonferencí na obřích obrazovkách a dostávají video vzkazy nebo upozornění na různé události.video mail frog

Kdo by se chtěl patlat s neosobním textovým e-mailem? A hlavně jak by ho napsal, když bude brzy většina zařízení bez hardwarové klávesnice? Bude se hrbit nad virtuální pidi napodobeninou na dotykové obrazovce? A co se takhle vrátit do jeskyní k pazourkům?
Nebude jednodušší, pohodlnější a rychlejší nahrát vzkaz přímo přes webkameru a jedním tlačítkem ho odeslat?
Zní to velmi reálně že ano? A nyní tu je možnost stát se součástí něčeho, co bude brzy dominovat v oblasti komunikace po celém světě.

Představte si, že byste měli příležitost v roce 1975 mladému Billu Gatesovi pujčilt tisícovku na překližku na šasi jeho počítače, nebo aby mohl později vyvíjet od Applu obšlehnuté xeroxácké GUI…
Dnes byste z té tisícovky měli milion!

A podobnou příležitost právě nabízí i Talk Fusion!
Přirovnáním k Microsoftu se dostáváme k Multi Level Marketingu (MLM), protože podobně to funguje i zde.
Talk Fusion je v současnosti nejrychleji se rozvíjející, nejvyhledávanější a nejlépe hodnocená síťová společnost na světě (viz. třeba businessforhome.org).
Talk Fusion neustále vyvíjí a zdokonaluje své balíčky nástrojů (brzy bude oficiálně uvedena verze 2.0), které za bezkonkurenční cenu umožňují videokomunikaci, videokonference, sociální síť, video blog, sdílení a další věci, které nemusíte nikam instalovat a složitě nastavovat. Jednoduše řečeno, svoje nástroje máte vždy k dispozici, stačí vám pouze připojení k internetu. Ke všem produktům je samozřejmostí špičková technická podpora, 100% dostupnost, přehledné statistiky a obrovské množství témat.

Talk Fusion umožňuje Video Email, Video konference, Živé vysílání (Live Broadcasting) + možnost záznamu, Fusion wall (první 3D sociální video síť na světě fusionwall.com), Video Share s propojením na všechny sociální sítě, Video Blog, Videorespondér, Nástroj registrační formulář + vlastní webové stránky Talk Fusion.

K některým video produktům můžete mít dnes stejný postoj jako k mobilním telefonům před jednou dekádou. Kvůli korupci, růstu daní a prohlubování krize máte dnes k penězům a jejich získávání jistě úplně jiný postoj, než jste měli před deseti lety.
Jedná se o nadčasové produkty, které možná ještě dnes někdo nedokáže ocenit. Za pár let budou ovšem tyto produkty samozřejmostí, ne-li nezbytností (jako je nyní např. telefon s operačním systémem a fotoaparátem)

Jak to tedy funguje:
Pouze seriózní firmy, využívající MLM, jsou certifikovány mezinárodní asociací DSA (Direct Selling Association), která je zárukou vysoké kvality zboží, služeb a podnikání. Členství v DSA takovou firmu zavazuje k etickému chování a dodržování určitých obchodních norem. Než je společnost uznána za člena DSA, je podrobena ročnímu přísnému auditu.
MLM neboli Network marketing je moderní způsob distribuce produktů zákazníkům. Firma neinvestuje do reklam ani nenabízí svůj produkt velkoobchodům. Nabízí ho přímo lidem, kteří na základě doporučení obstarají distribuci i reklamu. Tím ušetří značné sumy peněz, které pak může rozdělit lidem, kteří jejich produkt doporučili a navíc ještě mají okamžitou zpětnou vazbu od zákazníků.

Řikáte, že znáte i jiné konkurenční společnosti, které nabízejí podobné služby jako Talk Fusion? Některé že jsou i zadarmo? Jakožto podnikatel určitě uděláte na obchodního partnera ohromný dojem, když mu budete prezentovat video na youtube, kde vám nesnesitelně otravná reklama se zeleným ufonem zhatí zajímavý byznys, nejenom třeba kvůli této nepříjemné reklamě, ale kvůli tomu, že váš obchodní partner v pravém sloupci nalezne doporučení na konkurenci.
Řešením je vyhnout se veřejným free službám a prezentovat sebe i svoji nabídku jako profesionál ve vlastním uživatelském rozhraní bez otravných reklam a nabídek konkurence. Pokud si porovnáte ceny, tak musíte sami uznat, že konkurovat Talk Fusion rozhodně nic nemůže:
tabulka konkurence talk fusion

Peníze
Tím se dostáváme k cenám, za které si produkty Talk Fusion můžete pořídit, stát se tak součástí této rostoucí firmy a začít vydělávat hodně zajímavé peníze.
Abyste mohli elegantním způsobem vydělávat, potřebujete logicky do začátku vložit nějaký kapitál. Nemusíte se ale ničeho obávat, nikdo po vás nebude chtít horentní sumy, navíc svůj vklad vyděláte zpravidla do týdne zpátky (někteří šikovní jedinci do dvou dnů) a pak už se jen díváte, jak vám ty částky každým dnem narůstají a chodíte si je do bankomatu vybírat:) Pokud byste se z jakéhokoliv důvodu rozhodli do tří dnů odstoupit, firma vám váš vklad vrátí.

Peníze tedy vyděláváte tak, že si zakoupíte jeden ze tří balíčků produktů, které doporučíte pouze dvěma(!) lidem a máte vystaráno. Někoho uchvátí vlastnosti produktu, někoho možnost zajímavého byznysu. Je to binární systém, těch lidí samozřejmě můžete mít více, osobně vám ale stačí zaregistrovat opravdu pouze dva.
Připadá vám to jako letadlo? Víte vůbec co je to letadlo?
Letadlo, nebo tzv. pyramida je podvodná ilegální hra, kde jakési pochybné neznámé společnosti zaplatíte sta až desetitisíce vstupní poplatek, nic nedostanete, pouze sháníte stovky dalších lidí, zpravidla nemůžete tak jednoduše skončit a v případě nespokojenosti si ani nikde stěžovat, protože nějakého majitele nebo zakladatele nikdo nikdy neviděl.
Oproti tomu je Talk Fusion členem DSA (to už je samo osobě dost slušnou zárukou). Má velmi dobře zpracovaný marketing i logistiku. O zakladateli, jeho podnikatelských aktivitách i létech zkušeností, potažmo o celé společnosti si můžete sami zjistit informací kolik unesete (bobreina.com). Registrací si kupujete opravdu vynikající produkt a ne nicneříkající příslib jakéhosi členství nebo možnosti lákat stovky oveček na podvodný byznys. A ceny? Takové ceny a tak výhodně nastavené podmínky jste v žádném jiném MLM ještě neviděli.

1. STARTER BALÍČEK
Zahrnuje Video Email + Fusion Wall + Video Blog + Sdílení Videa
125 USD + 20 USD měsíční paušál

2. EXECUTIVE BALÍČEK
Obsahuje všech 8 nástrojů
250 USD + 35 USD měsíční paušál

3. ELITE BALÍČEK
Také obsahuje všech 8 nástrojů, ale navíc vám generuje dvojásobné zisky!
750 USD + 35 USD měsíčně

Teď si asi říkáte, to jsi asi spadnul z višně, koupím si za takových peněz nějakou službu, kterou třeba ani nebudu používat a ještě za to mám měsíčně platit? Tak pro ty pomalejší: Zkuste se zamyslet, než něco plácnete. Já vím, těm jednodušším to dělá problémy, ale vy si vážně myslíte, že ty další poplatky budete stále platit ze svého? Tady jste do týdne v plusu!

Co bude tedy vaše práce?
Vesměs nic složitého, protože krátce po tom, co se Talk Fusion dostal do ČR, se toho tady ujal velmi schopný tým, který se tomu poctivě věnuje a hodně dobře zpracoval vešekré informace, školení i organizaci (což by vlastně ani dělat nemusel, ale hodně tím všem usnadňuje práci a zbavuje většiny starostí), takže na vás zbyde akorát nezávazně pozvat svoje kamarády, aby se podívali na prezentaci, ve které se dozví podrobnější informace a hlavně uvidí, co ještě neviděli! Tedy jak tyto produkty fungují, co všechno umí a jak funguje ten byznys.
Nejčastějším vaším úkonem v této společnosti bude tedy chodit k bankomatu vybírat si peníze!

Kdo používá Talk Fusion?
Na poměrně krátkou dobu působnosti se Talk Fusion mohutně rozrůstá a slouží v řadě podniků a společností. Namátkou třeba DHL, oficiální tým Formule 1, Herbalife, rádia, univerzity, restaurace, kostely, školy, realitky, Medex, armádní složky, policejní akademie, většina síťových firem přechází na produkty TalkFusion. Asi vás nepřekvapí, že i www.osud.cz používá internetové vysílání TF, menší i větší firmy nebo jen obyčejní lidé.global cash card

K těmto společnostem se můžete přidat i vy. A teď si vemte, že když seženete pouze dva lidi, tak už máte navždy zajištěn nemalý přísun peněz, které máte na své speciální Global Cash Card kreditní kartě do dvou minut!
Kreditku obdržíte pár dní po registraci a bude vám sloužit pro výběr hotovosti z jakéhokoli bankomatu po celém světě. Takže při cestě do zahraničí nemusíte řešit směnárnu, peníze v požadované měně si vyberete až na místě z tamnějšího bankomatu. Žádná jiná společnost neumožňuje výplatu ihned na účet. Talk Fusion je vůbec první, kde to takto funguje a to je jedna z těch mnoha úžasných vlastností :)

A co je na tom vůbec nejlepší: Svými výdělky nepodporujete současný korupční systém, protože je můžete, ale když nebudete chtít, tak nemusíte danit. Takže skutečně vyděláváte jen pro sebe a ne pro prolhané zlodějské zákonodárce!
Hlupáků je všude dost
Mnozí z v úvodu zmiňovaných chytráků rádi síťový marketing zaměňují s „letadlem“ nebo „pyramidou“ a sami sebe bláhově přesvědčují o tom, že jde o podvod, ačkoli nemají jediný důkaz či pádný argument a navíc drtivá většina z nich ani pořádně neví, co to jejich „letadlo“ vlastně je a jak ho poznat. Jejich přesvědčení se ale hroutí při konfrontaci s realitou, kterou si tak tvrdohlavě odmítají připustit a raději se budou ujišťovat o svojí pravdě, ikdyž jim je už dlouho jasné, že jsou úplně mimo. Mnozí z nich podnikají, přesněji řečeno okrádají jiné, nebo dotují nějaký prodělečný projekt, který je stojí spoustu času, peněz i úsilí a sem tam na tom trhnou nějaký drobný peníz, který ještě navíc musí zdanit.
Chybu může udělat každý, neměl by ji ale opakovat. A když si někdo chybu odmítá připustit a je přesvědčen o své neomylnosti, bude těch chyb dělat stále více. Držte se od takových hlupáků co nejdále, mohou vás sebou stáhnout ke dnu!
Člověk, který má alespoň nějakého obchodního ducha nebo základní podnikatelské instinkty, jde do Talk Fusion prakticky okamžitě a bez váhání, protože dokáže vycítit příležitost. Tady vlastně ani není co řešit, protože negativa zde neexistují. A pokud na nějaké narazíte, tak to budou pouze výkřiky do tmy od bankrotářů, neschopných rádoby-podnikatelů a závistivých individuí, které vám budou přisuzovat duševní i intelektuální poruchy, kterými sami trpí…Cz šablony pro Talk Fusion

Dáte na rady ztroskotanců a neúspěšných byznysmenů a nebo byste raději byli součástí firmy, ve které podnikají manažeři největších světových společností, lidé z Microsoftu, Dellu, Texas instruments, lidé ze vzdušných sil USA, olympijské týmy a zástupy dalších více či méně významných lidí?

Jakmile vás někdo začne přesvědčovat o tom, že je to podvod, tak se ho rovnou zeptejte, jak dlouho už je u Talk Fusion, že toho tolik ví.
Odpovědi se vám dostane něco ve smyslu: „Já tam nejsem, ale myslím si…“ Zbytečně s takovým chytrákem ztrácíte čas!

Takže jestli máte rádi bankrotáře, dlužníky a hlupáky a chcete je následovat, už víte jak je odlišit od úspěšných a bohatých jedinců.
Pokud by vás tedy zajímalo, jak si pasivně přivydělat 2-5tisíc korun týdně (pravda, za takovou almužnu za to nestojí ani o tom přemýšlet, ale je to stále pouze rozjezd, takže se ty sumy ještě budou několikanásobně zvyšovat) přidejte se k Talk Fusion. Ozvěte se mi na Skype a nezávazně se podívejte na živou online prezentaci. Sami zjistíte, že to na živo nevypadá vůbec tak špatně, jak si dosud stále myslíte.
Staňte se součástí týmu, který vám se vším rád pomůže, informuje, zodpoví případné dotazy a vyvrátí pochybnosti ;)

Několik mylných tvrzení o Talk Fusion:
Je to letadlo – Jste typický Čech a ukázkový exemplář popsaný výše. Ačkoli těžko někde naleznete jediný věrohodný důkaz, podle kterého se jedná o Letadlo, je pro vás těžké si připustit, že nemáte pravdu, ani nemáte základní znalosti těchto věcí, Vás do týmu nechceme!
Trvá dlouho, než dostanu peníze – To je částečně pravda, ty dvě až tři minuty mohou někomu připadat jako věčnost. Uvažte ale, že existují společnosti, kde bez záruky čekáte na peníze celé měsíce…
Nepotřebuji videoemail – Jaký byl před patnácti lety Váš názor na mobily? Videoemail možná nepotřebujete, ale co peníze?
Proč platit za něco, co můžu mít jinde zadarmo? – Jakou máte jistotu, že to, co právě používáte, tu bude i zítra a bude ve stejné kvalitě a bude to stále zadarmo? Četli jste podmínky používání? Víte vůbec, co máte nainstalované ve svém počítači? TF sdružuje všechny více či méně schopné alternativy dohromady a přidává hodnotu se zárukami a jistotami.
Neseženu 2 lidi – Nechoďte na mne s tím, že mezi vašimi stovkami přátel na Facebooku nenajdete alespoň dva, kterým by se nelíbil produkt nebo možnost si pasivně přijít k hodně zajímavým penězům. Dva jsem sehanal i já a to nemám Facebook!
Nebylo mi ještě 18 let – Není zde věkový limit. Ve světě si s Talk Fusion už vydělávají někteří teenageři víc peněz, než jejich rodiče :)
Chci ale nemůžu, nemám živnosťák – V TF nepotřebujete živnostenský list. Ovšem později až budete vydělávat vyšší částky, tak si živnosťák udělejte, pro klid duše, kdyby se například začali zajímat, z čeho jste si pořídili nové auto..

Takže shrňme si to:
Komu to pálí a umí ovládnout vrozenou českou nedůvěřivost (hodně lidí se na podvodných projektech podobného principu spálilo, tak proto ten strach z neznáma) neváhá a jde do toho okamžitě. Zjišťuje totiž, že už spousta lidí v jeho okolí má produkt budoucnosti, který se jim navíc během několika dní sám zaplatil a dál jim vydělává zajímavé peníze, které mají okamžitě k dispozici na kartě. Nenáročná práce (dá se tomu vůbec říkat práce?) z pohodlí vašeho domova, nebo jako přivýdělek, který u většiny prostých zaměstnanců bude postupně převyšovat jejich současný příjem. Je tu možnost kdykoliv skončit. Nemusíte shánět nové a nové lidi, opravdu stačí pouze dva. Nic si nikam neinstalujete, nic nepodepisujete. DSA je zárukou toho, že se nejedná o podvod!

Až pak budete brečet, že nemáte peníze a všichni vám budou posílat videoemaily, ve kterých na vás budou mávat kreditkou Global Cash Card a z bankomatu vytahovat tisícovky, nemůžete říkat, že jste tu příležitost nedostali…

Poznámka: Prosím, nevkládejte do diskuze odkazy na svoje reff linky, děkuji

183 komentářů to “Budoucnost v komunikaci je Talk Fusion”

 • Hmmm, nezní mi to nezní moc přesvědčivě. Ten reklamní styl textu nevypadá na to, že bys to psal z vlastní zkušenosti, ale spíš mi to připadá, že stále hledáš ty dva. ;)

  Ale je možné, že se mýlím. Každopádně můžeš pro lepší názornost ukázat výpis z účtu. ;)

  • Apin:

   Nevíš proč mi tvoje komentáře pořád padají do spamu?
   Ale tak speciálně pro tebe screenshot, co mi na kartě ještě po včerejším výběru zbylo :) http://www.kekel.cz/img/Globalcashcard.png

   • Nepoužívej žádné automatické rozpoznávače spamu, je to k ničemu. Na blogu mám Raven’s Antispam (http://wordpress.org/extend/plugins/ravens-antispam), který přes comment form nepustí 99 % hloupých botů. Běžný uživatel není obtežován žádnými captchami apod., akorát pokud má vypnutý JavaScript, musí opsat pár čísel a nechat jeden input prázdný. Doporučuju vyzkoušet.

    ——

    Co se týče TF, mnohem více než nějaký zůstatek na kartě by mě zajímalo, jaký zisk ti to už přineslo, když jsi na začátku vybalil $250 a měsíčně jim k tomu dáváš $35.

    Mimochodem, kolikrát už využil jejich videomail s těmi jejich vyvoněnými šablonami? Mně osobně připadají dost odstrašující, a kdybych měl firmu (kterou jako začínající podnikatel ještě dlouho mít nebudu), něco takového bych si nikomu nedovolil poslat, abych nepřišel o zákazníky.

    Jen tak na okraj – já si myslím, že jejich produkty jsou nevyužitelné a lidi se bez nich obejdou. Rozhodně se nejedná o žádnou revoluci v komunikaci. Běžná e-mailová komunikace bude nadále přetrvávat, pochybuju, že se někdo bude namáhat pracně dělat video, když může napsat pár řádků. Nehlědě na to, že některé věci se lépe vyjímají v textové podobě, než ve videu.

    Kromě toho, existují alternativy, které jsou zdarma, takže proč za to ještě platit, že.

    Mimo to, kdo je podle tebe cílová skupina? Běžná populace? Ta na to nemá a nevyužije to. Drobní živnostníci? To samé. Firmy? Ani náhodou (viz moje poznámka o šablonách, působilo by to dojmem blogísku náctileté slečny).

    Abych pravdu řekl, tak jsem se s tím ještě nikde nesetkal. A nevěřím tomu, že se s tím během příštích 10 let někde setkám. V tomhle prostě není budoucnost a jsou to jen řečičky, aby to vypadalo hezky. Klidně se můžeme vsadit, do svého GTD manageru si dám poznámku a za 10 let se ti ozvu. :)

    • Apin:

     Já už mám po necelých dvou týdnech přes 200$
     K využití: jestli si příští týden vzpomenu, tak chci na akci nahrát takové krátké promo demo (to jsem ovšem už plánoval i minulý týden a taky jsem na to zapoměl) Nicméně o možnosti vysílat např. živý přenost z akce jsem se už s několika lidmi bavil, všem to přišlo jako skvělý nápad a jediným problémem bylo nedostatečné připojení k internetu v místě konání…
     Tvůj skepticismus není nic zvláštního, nijak mě to nepřekvapuje, takhle se pozná pravý Čech :) Nesmíš ovšem všechno soudit podle svého názoru a pokřiveného vnímání reality. Můžu ti dát kontakty na lidi, které naopak videoemail uchvátil a TF začali hojně využívat ;)
     Co se týče toho ostatního, tak to bylo posáno v článku….
     Chytrý člověk neřeší problémy, ale možnosti ;)

     • klaram:

      Něco podobného jako Talk Fusion, ale s nižšími poplatky je STIFORP. http://klaram.STIFORPProfits.com.Jukněte, kdo byste měli zájem.Mohu poslat emailem potvrzení o platbě, která přišla paní nade mnou (50 USD na Alertpay).Já se zatím snažím sehnat ty dva minimální lidi pod sebe :-).

    • Skeptický jsem. A na tom není nic špatného. Zvláště v případě, že se jedná o něco, co je podle mého názoru zbytečné. Pro všechny služby, které TF nabízí, lze najít alternativu. Youtube (případně Vimeo bez reklamy), http://ustream.tv pro živé video apod., přičemž všechny jsou ZDARMA. Kdybych chtěl používat videoemail, tak už to dávno dělám, protože ta možnost tu je.

     Pokud sis doteď vydělal jen $200, tak jsi stále ve ztrátě. Já bych na tvém místě nekrmil žádný MLM systém, ale ty peníze investoval do něčeho, co má smysl. Třeba právě do živnostenského oprávnění – které momentálně potřebuješ tak jako tak (jelikož se jedná o „soustavnou činnost vykonávanou za účelem zisku“).

     BTW – nemyslíš si, že by si TF dávno všimly velké splečnosti jako Microsoft, Google, Facebook, Paypal apod, když jde o tak skvělou formu komunikace? Zvlášť, když to je na trhu už pár let.

     • Apin:

      Kde máš důkaz, že ty tvoje alternativy zdarma umí to co TF (když jsi to vlastně viděl jenom na obrázku) a bude to věčně zdarma se stejnou nabídkou?
      Nevím, kde jsi přišel na to, že jsem v mínusu. Pravda je, že 200$ za necelé dva týdny není nic moc, ale to je způsobeno tím, že jsou prázdniny, takže můžu akorát litovat, že jsem to neobjevil dříve a také chvíli váhal a měl k tomu stejný postoj, jako máš ty…
      Nejprve si zjisti fakta a pak spekuluj(viz živnosťák a velké společnosti) ;) Zkus najít konkrétní věrohodné případy lidí, kteří mají s TF špatné zkušenosti, nebo nějaký prokazatelný důkaz toho, že je TF tak špatná a nepoužitelná věc, jak se stále tvrdohlavě přesvědčuješ :)

    • Žádný důkaz nemám. Nezkoumal jsem to do hloubky. Viděl jsem akorát video, zhlédl jsem hodinovou „live konferenci“ a přečetl tvůj článek. Nechci platit cca $300, abych si ověřil, že je mi to skutečně k ničemu. Nabídka TF mě nezaujala a řekl bych, že ani pro ostatní lidi není zajímavá. Tím pádem se na tom podle mě ani nedá vydělat, jelikož to nikdo nekupuje (zvlášť za ty nekřesťanské peníze, které se dají využít mnohem lépe).

     I kdyby někdo chtěl používat jejich služby, může využít mnou zmíněných alternativ (předpokládám, že ty také budou i nadále dostupné zdarma, jinak by přišly o uživatele a neprofitovaly by). Ale i když je tady ta možnost, nikdo to nevyužívá (alespoň o nikom nevím).

     Jaká fakta si mám zjistit?

     PS: Proč jsi vlastně tento článek nevydal ve formě videa? Není lepší pro propagaci TF použít právě jejich vlastní produkt? Není to trochu kontraproduktivní?

     • Apin:

      Jestli tou „live konferencí“ myslíš záznam, tak jsi opravdu ještě nic neviděl a nevíš zhola nic, jak sám přiznáváš, ale přesvědčuješ se, že to víš nejlépe a řadíš se do řad všeználků zmíněných v článku.
      To víš že jsem o tom zezačátku přemýšlel a samozřejmě počítal s tím, že až někomu dojdou argumenty, tak se na tohle zeptá. Ale kdybych měl potřebu se někde veřejně vystavovat, tak bych si založil Facebook a co je hlavní, vyhledávače (zatím) nedokáží pořádně indexovat klíčová slova a fráze ve videu :)
      Jinak videa se dočkáš, neboj ;)

     • Apin:

      A jsme opět u toho… „řekl bych, myslím si“
      Řekl bych, že Fábie jsou špatná auta a nikoho nezaujmou. Sice jsem ještě žádnou nikdy neřídil, ale proč bych to dělal, když mám Favorita a proč by jinak Škodovka přišla s Yettim ?

    • Neříkám, že to vím nejlépe. Viděl jsem jenom něco, a to mi stačilo k tomu, abych si uvědomil, že to nepotřebuji. K tomu si to přece nebudu kupovat. Kdybych ti nabídl ke koupi svůj fakturační sw, taky by sis jej koupil, aby ses přesvědčil, že ti bude nakonec k ničemu (předpokládám, že nejsi podnikatelem, tudíž nikomu nevystavuješ faktury)?

     Každopádně bych byl rád, kdybys alespoň neignoroval mé otázky v mých předchozích komentářích, když tvrdíš, že mi dochází argumenty. :)

     • Apin:

      Když za tvým sw bude zajímavý byznys, tak proč bych si ho nekoupil, přestože ho nebudu používat?
      Odpovědi na tvé otázky jsou v článku a v přiložených odkazech, kde se proklikáš k podrobnějším informacím :)

     • Fajn, odkazy sice proklikávat nebudu, protože na to nemám čas, nicméně ti prozatím popřeju hodně úspěchů, abys na tom zbohatl, jak sis představoval. Až se pak budeš válet v penězích, vzpomeň si prosím na svého kamaráda Lelkouna, který tě v tom ze začátku podporoval :D

    • helgard:

     Myslím, že Vaše přezdívka naprosto přesně kopíruje Vaši mentalitu a způsob uvažování. Lelkoun je špičkový výraz pro někoho, kdo dokáže hodiny diskutvat a komentovat, jak nic nefunguje, jak hledá své dva první lidi a hlavně, jak nemůže být úspěšný. Nevím zda je pro Vás autorita jen 50 lidí z forbesu a zbytek jsou snílci, ale je vidět, že se nedokážete přenést přes syndrom černobílé televize…Pokud zde napíšete, že emaily budou nadále hlavní silou v komunikaci, a že se nejedná o revoluci – pokud hovoříme o Talk Fusionu – je vidět, že při svém lelkování zapomínáte sledovat aktivity facebooku, google, yahoo AOL a třeba taky výrobců mobilních telefonů například Samsungu jenž jedná s talkfusionem o podmínkách zavedení videosms zpráv….Tak to je asi tak celé :-) no mějte se tu se svým názorem jak jen Vám IQ v rámci mantinelů Vašeho myšlení dovolí a já se loučím, protože mám za půl hodiny prezentaci v jiném městě a potřebuji si doladit videoblog a videoemail, abych nemusel jako to píšete Vy jen napsat pár řádků ….Už i tento můj příspěvěk bych Vám sem raději namluvil než se tu s tím datloval ručně, ale Vás by to stejně neoslovilo jste nedozrálý pro budoucnost…zatím nashledanou.

 • Čenda:

  Zdravim lidi,
  dovolte mi, abych se do toho krátce vložil. U Talk Fusion jsem 2 a půl měsíce, na účtě 52 652 Kč, tým o 136 lidech. Osobně zaregistrovaní (18) poslali 462 emailů, o čemž mám přesné statistiky. Nejde tak o to co tato společnost nabízí teď, protože je velmi mladá, jde o to, co teprve bude nabízet, ale hlavně (!!!) CO UŽ STAČILA DOKÁZAT – a to bych se tu taky moch rozepsat, že by si to četl ještě za půl hodiny. Nehledě na to, že pravděpodoně nevíš, že exekutivní tým tvoří i lidé, kteří v Microsoftu dělali. V případě produktových verzí 2, které budou za chvilku Live, dostanou softwary spoustu nových funkcí a pak už se tu o nějaké konkurenci nebudeme muset vůbec bavit. Co se týče šablon, nebudu vyvracet, že některé jsou k nepoužití, ale to hlavní o co tu jde jsou šablony na zakázku a to už se ničím nahradit nedá a jelikož videoemail používám neustále, tak si Lelkoune říkej co chceš, ale je to úžasná věc. Problém je v tom, že si jej nikdy nepoužil a neumíš si domyslet k čemu všemu to může být dobré, nehledě na RT tracking. Talk Fusion je mladá firma, NESROVNÁMEJME jí s giganty, které tu jsou desítky let. Jestli to půjde takhle dál, budou mít dostatek peněz, aby ze sebe utvořili technologicky jednu z nejvyspělejších společností. A buďto do diskuze přines něco nového, velmi rád se s tebou o tom pobavím, ale prosimtě neztrácej čas vyvracením mého příspěvku…to mi totiž vůbec nezajímá. A to, že ty víš o nějakých jiných možnostech neznamená, že to ví i ostatní. 90% lidí nemá vůbec šajna, že tyto věci existují a každý správný podnikatel chce mít uzavřený systém, což Talk Fusion poskytuje.

  Ještě jsem si všimnul tvé věty: existují alternativy zdarma, tak proč ještě platit? Víš ty vůbec, že se tu dají peníze vydělat? Zaplatíš pár korun, reálně vyděláš hodně korun – kapiš?

  S pozdravem
  Čenda

  • „velmi rád se s tebou o tom pobavím, ale prosimtě neztrácej čas vyvracením mého příspěvku…to mi totiž vůbec nezajímá“

   Neboj, nebudu. Jsem rád, že ti to sype, hodně štěstí do budoucna.

   • Čenda:

    Napsal jsem: buďto přineseš něco nového, nebo ti nezbyde než vyvracet můj příspěvek, jako to lidé tvého ražení dělají. Z celého příspěvku si vybereš jednu větu. Nemá cenu řešit s podobnýma lidma. Ano, sype mi to a ještě hodně dlouho bude.

    • Apin:

     Tak to odvoláš! :) Ikdyž já si taky myslím, že to s takovýma lidma nemá cenu a je to jen ztráta času :) Proč se nenecháš přesvědčit, že se jedná o nepoužitelný produkt, který nejenže hrozně vypadá, nic neumí a je předražený, ale ještě navíc jsem ho vlastně vůbec neviděl v akci. A co je vůbec nejhorší, celé to zastřešuje nějaká ta „pyramida“ o které sice nic nevim, ani jsem se ničím podobným nikdy nezabýval, ale říkám to prostě jak to je, mě můžeš věřit, já všemu rozumím a všechno znám… Důkazy? Co na tom, že žádné nemám, já prostě žádné nepotřebuju, protože si myslim, že mám pravdu a ty jsi naletěl, kapišto? :)

 • Jakub:

  Ahoj,

  Jste uz opravdu vsichni spadli z višně, děláte jak kdyby jsme objevili Ameriku.

  Tahle firma je jedna z mnoha dalších co přišli ze zahraničí lidé se nachytali zaplatili, a mi chytré hlavy udělali stejnou službu bez poplatků a zjistili, že nám stačí income z reklam.

  Lidi, zachvilku tu máte konkurenci a pak zkuste odejít z tohoto TalkFusion.

  Nenechte se napálit

  MTM bere prachy z těch posledních v řadě a pak v řadě za nimi atd.

  • No, pokud to přeprodáš dalším blbcům pod tebou, tak (možná) budeš nakonec v plusu. Nikdy jsem to sice nezkoušel (asi na to nemám koule), ale Apin tu napsal velmi přesvědčující článek, tudíž na tom možná i něco bude. Každopádně tak černě bych to zase neviděl. :D

  • Apin:

   Dobře, tento velmi chytrý komentář je založen na:
   a) „myslím si“ nebo „slyšel jsem“
   b) „jsem přesvědčen a mohu to dokázat“

   Pokud to je možnost B, tak prosím o ty důkazy a pokud to je možnost A, tak se tu prosím už dál neztrapňuj, případně si pořádně přečti článek a prostuduj přiložené odkazy… Úplně stačí, co tu předvedl Lelkoun. Zdůrazňuji POŘÁDNĚ PROČTI ČLÁNEK A ODKAZY a přejímej pouze to, co je napsáno a ne to, co chceš vidět a jak si překrucuješ některá fakta!

   • Apin:

    …a pak je tu ještě možnost C:
    Jsem neomylný všeználek zmiňovaný v článku. Sice jsem si o tom nic nezjišťoval, nikdy jsem to nezkoušel, ale vím to z vás všech nejlépe. „mi chytré hlavy“(nemělo by tam být „hlavi“?) nepotřebujeme důkazy, prostě to víme…

    • Grammar nazi:

     Hlavi??? to se ti taky povedlo, spíš by tam mělo být „my“.

   • Apine, ze začátku jsem se snažil normálně diskutovat, ale už asi nezbývá nic jiného, než si z toho dělat srandu. :) Nicméně to zkusím ještě naposled.

    Základem každého MLM systému (tohle je v podstatě pyramida, pouze díky nějakým „užitečným“ a „revolučním“ produktům to má vyvolat zdání, že jde o MLM, které je ještě legální – viz http://cs.wikipedia.org/wiki/Pyramidov%C3%A1_hra) je důkladný BRAINWASHING, jinak by to nikdy nefungovalo. Už zpočátku, kdy jsi mě s TF seznámil na Twitteru, jsem se hodně divil, že ty – takový skeptik a paranoik – jsi na to skočil. Museli tě zpracovat velmi dobře, a jak je vidět, povedlo se jim to. Dosud nechápu, jak je to možné.

    Možná, že na tom i něco vyděláváš a za nějakou dobu budeš v zisku (což bych se teda náramně divil, když ti strhávají $35 měsíčně, nehledě na počáteční nehorázný startovací poplatek). Ale i kdyby ano, za jakou cenu?

    a) Musíš s tím otravovat lidi kolem tebe. Ty, kteří to nechtějí a dají ti rozumné argumenty, nazveš hlupáky a jsi na ně naštvaný, protože se nezapojili pod tebe (což je z jejich pohledu prozíravé, protože každý inteligentní člověk ví, co jsou MLM systémy tohoto typu zač).

    b) Když to nefunguje, zvolíš jiný způsob propagace. Třeba napsat článek na blog. Jak jsem již podotkl výše, není moc přesvědčující, vypadá to jako laciný SEO článek od rádobycopywritera. Člověk, který by na tom skutečně profitoval, by nepsal tímto stylem a už vůbec by se nehádal s komentujícími pod článkem, protože by mu to za to nestálo a byla by to ztráta času („nechtějí se přídat, jejich problém“). Ty v této pozici evidentně nejseš, tak se snažíš dál přesvědčovat, že to, co píší kritici, není pravda a častuješ je označeními „pravý Čech“, „všeználek“ a podobně. Nemůžeš si přece dovolit, aby to nějaký potenciální zájemce o „rychlý výdělek z domu“ (mimochodem, 99 % všech systémů používajících tento pojem je podvodných) viděl a ty jsi následně přišel o potenciální zisk. Musíš přeargumentovat ostatní za každou cenu. Je úplně fuk, jestli jejich komentáře dávají smysl a jsou v nich dobré důvody, proč to nepoužívat. To se ti prostě nehodí do krámu. :)

    Pokud tě někdo bude chtít dát možnost vydělávat peníze, nebude tě nutit sám si kupovat jeho produkty (+ „právo“ prodávat je dál). Tak je to u affiliate programů. Za každou zpracovanou objednávku dostaneš odměnu, přičemž tebe samotného to nemusí stát ani korunu, stačí si dát banner na stránky nebo něco podobného. V Česku jsou tisíce eshopů s affiliate programy a s širokým výběrem, ne pouze nějakým v reálu nepoužitelným videoemailem atp. Fakt je, že pro to, abys vydělával hodně, musíš mít velkou návštěvnost stránek s cílovou skupinou produktu, jinak to fungovat nebude. Vybudovat to samozřejmě dá práci, ale nakonec se to vyplatí. Na podobné věci ale nemá každý, proto se nejčastěji nezkušení (nebo ti, kteří neumějí lautr nic) uchylují k podobným systémům v domnění, že jim to něco přinese.

    Každý takový člověk v MLM se ocitne dole a je ve ztrátě, jelikož to nikdo od něj nekupuje (protože ten produkt většinou stojí za prd). Nováček je frustrován a snaží se získat zpět své peníze. Pravděpodobně ví, že se nechal napálit, nicméně jediná cesta, jak z ke začarovaného kruhu ven, je do systému nalákat další lidi. V případě, že dotyčný ví, že se nechal nachytat a že se o „snadný výdělek“ nejdená, přičemž do něj láká další lidi, je u mě zmrd a naprostý odpad. Ten, který to neví, a žije v domnění, že to skutečně může vydělávat, je hlupák a jediný způsob, jak jej z toho vyléčit (za předpokladu, že ignoruje rady jiných), je nechat jej, až jej to finančně vysaje a padne na hubu. Pak pozná, o co se jedná a dostane lekci, na kterou jen tak nezapomene – a snad se i poučí.

    Apine, já osobně doufám, že nejsi ten první případ. Dosud jsem si o tobě nemyslel nic špatného a nechtěl bych, abychom se kvůli takové blbosti „rozešli“ ve zlém. Proto ti zde v komentářích věnuju svůj čas a snažím se ti pomoci, dokud není pozdě.

    Jestliže jsi stále na pochybách a myslíš jsi, že ti, kteří tě tu kritizují jsou chytráci a neví nic, obrať se na nějakou autoritu, která to někam dotáhla a má s vyděláváním přes internet bohaté zkušenosti. Namátkou John Vanhara (http://podnikanivusa.com), Ahyde (http://schickelgruber.blog.cz) apod. Myslím, že budou rádi, když s nimi rozvedeš diskuzi na toto téma.

    Pokud se na někoho obrátíš, dej pak vědět, co si o tom onen člověk myslí, také by mě to zaímalo.

    • Apin:

     No jo, tak co na to říct… Jak tedy jinak nazvat někoho, kdo si odmítá zjistit všechny informace a dát fakta dohromady, jinak než hlupákem a všeználkem?
     „Nikdy jsem to sice nezkoušel“, ale dokážu ti, že o tom vím nejvíc (ikdyž jsem ten produkt ještě neviděl, tak musí být zákonitě špatný) a že jsi naletěl…
     Nejdřív by možná stálo za to, zjistit si, co ta tvoje „pyramida“ vlastně je ( http://www.multilevelmarketing.cz/ ) a pak si o tom zkusit třeba přečíst nějakou knížku ( http://www.thebusinessofthe21stcentury.com/ ) a pak to vyzkoušet na vlastní kůži a až pak teprve pronášet moudrá prohlášení, ve kterých by neměly být překrouceniny, mystifikace a neprůkazné úsudky dle svého pokřiveného mínění :)

     • clide:

      Tak jsem se dočetl v diskusi až sem a nutí mě to reagovat… mimochodem, skvěle jsem se pobavil :-)

      Původně jsem opravdu hledal nástroj na odeslání videa emailem a jak se zdá,TF je jediná momentálně fungující taková služba. Do mailů je problém vložit flash obsah, takže videa z Youtube tam podle mě dát nepůjdou…

      Předně bych chtěl říct (hlavně proto, aby si dobře míněné rady někdo vnímal, když už mě stojí čas je napsat), že s podnikáním na internetu mám už docela dost zkušeností. Zakládal jsem již 2 sročka, která podnikají výhradně poskytováním webových služeb, managment IT projektů jsem dokonce i studoval a internetový marketing mě živí.

      Potom, co jsem ztrávil hodinu života čtení těchto příspěvků, mám potřebu na ně reagovat. Prosím neodpovídejte na můj komentář. Jednak je vlákno již docela staré, navíc se na tento web již asi nevrátím.

      TF z pohledu zákazníka:
      pokud mi systém TF umožní měnit vzhled podle svých představ, licenci si koupím jako uživatel. Především proto, že emailing je momentálně jedna z nejvýhodnějších metod oslovování zákazníků. Bannery již nikdo nevnímá, prolinkování s cizími weby je pro větší weby nanic. Odesílání newsletterů s video obsahem je upřímně bomba a chci ji využít, dokud lidé (zákazníci) nebudou i tomuto kanálu lhostejní – a to budou jednou určitě, tak je to zkrátka se vším. Přijdou nová media.

      TF z pohledu jeho „MLM“ partnera:
      Musím dát za pravdu především Lelkounovi v řadě věcí. Na tomto modelu opravdu profituje hlavně samotný začátek řetězce a koncoví distributoři se musí hodně ohánět, aby se jim to vyplatilo. Nechci to ale vyvracet, úspěch je určitě možný i tady, jenom je potřeba si uvĚdomit, za jakou cenu..

      Předně jsou to ty uvedené měsíční náklady, ale to je asi to nejmenší. Pokud chcete oslovit více uživatelů a přimět je ke koupi, musíte se tomu pořádně věnovat. Příkladem je např. tento SEO článek (mimochodem docela dobře napsaný, i když se v něm Apin hodně opakuje). Samotné jeho napsání muselo trvat docela dlouho, reakce na komentáře, které mi jenom přečíst trvalo hodinu, museli dát práce ještě víc. Pokud bych se něčemu takovému věnoval (díkybohu už jsem někde jinde), chtěl bych za takovou námahu o hodně víc. Tohle pravidlo platí ve všem podnikání – pokud si nevyděláte alespoň srovnatelné peníze, jako v běžném zaměstnání, nemá to smysl. S rukami za hlavou by se tento článek sám nenapsal a to je jen jeden příklad z milionu. Pokud už ale něčemu takovému věnujete tolik času, můžete být spokojeni s pár desítkami, přinejlepším stovkami dolarů? Co kdybyste si svou práci přepočítali na hodiny času, vyděláte si víc než pokladní?

      Upřímně všem zúčastněným fandím a líbí se mi jejich podnikavost (naopak od Aspira si myslím, že podnikavost je pro Čechy typická – pracoval jsem i v zahraničí a vím, o čem mluvím, ale to jen na okraj), všem těm, co tady TF obhajiovali bych ale doporučil pár Věcí:

      1. Pro začátek jsou opravdu jak Lelek poznamenal lepší cesty, jak si vydělat. Předně jsou to affil programy eshopů, kde při stejné námaze získáte více peněz. Krom prodlužování domény navíc nemáte, narozdíl od TF, žádné další variabilní náklady a těch 25 (nebo kolik) dolarů měsíčně můžete vrazit do PPC na FB a jinam.
      V tomto Vám chtěl Lelkoun dobře poradit a upřímně smekám před jeho trpělivostí :-)

      2. Pokud s vypětím všech sil vyděláváte pár set dolarů měsíčně, nenazývejte to prosím „byznisem“

      3. Pokud jste opravdu natolik prozřetelní a podnikaví, proč zde nikoho nenapadlo udělat podobnou službu sám? Stačí naprogramovat nějaké řešení, které dovede vkládat videa do mailových zpráv a nabízek ho za mnohem menší cenu – já bys si takovou službu, jak jsem napsal, rád zaplatil.
      My si to v rámci vlastní firmy sami uděláme, až to bude časově možné, taky a odhaduju, že náklady na podobnou funkcionalitu mohou být někde mezi 10 – 15 tis. Kč, což je jenom 2x víc než poplatek na TF.. Přideje rozhraní pro zákazníky, online editor vzhledu zpráv a DB zákazníků a máte super produkt za pár desítek tisíc..
      Upřímně, taková služba zde dříve nebo později zadarmo bude také a co potom? Raději si vybudujte něco vlastního, poku to s podnikáním opravdu míníte vážně.

      4. Na tomto bodě mi opravdu hodně záleží – z pohledu marketingu jsou komentáře psané Aspirem a jinými opravdu za hranou dobré propagace. SEO článek je sám o sobě hodně útočný na ty, kteří by o službu neměli zájem, což může být dobře. Ne ale, pokud se urážky moc opakují -lidé nejsou hloupí a záměr potom snáze vidí. Zde šel autor až moc přes hranu a to, co mě na začátku zaujalo zcela zabil.
      Co se týče samotných komentářů, to je opravdu ostuda. Způsob, jakým komunikujete např. zde s Lelkounem je útočný natolik, že byste mě, pokud bych byl potenciálním zákazníkem, zcela odradil. Ještě jendou klobouk dolů před jeho trpělivostí a vám přeji více rozumu při reakcích. Většina rad od něj byla dobře míněných ale bohužel nanašli adresáta :-)

    • Nepotřebuju přečíst každou stránku nebo ebook o MLM na internetu, abych rozeznal, co je na první pohled nevýhodné a prodělečné, přičemž bych ještě musel otravovat všechny své známé, abych svou investici dostal zpět (jelikož jen pomocí koupených produktů MLM firmy ty peníze zpět nezískám, protože stojí za houby), a tím je stáhnout s sebou.

     Abych se vrátil k mnou uvedenému příkladu s fakturačním systémem – za ním by žádný byznys nebyl, maximálně ten, kvůli kterému bys ten sw používal (nějaká vlastní živnost). Ale není to úplně dokonalý příklad. Kdybych ti nabídl ke koupi nefunkčního rezavého trabanta, koupil by sis jej, aby ses přesvědčil, že ti k ničemu nebude a že to jsou vyhozené peníze? Nebo by ses sháněl po (placených) příručkách, které by ti (nejspíše) řekly to samé?

     Člověk se špetkou selského rozumu by to nedělal, protože je to nelogické. Stejně jako se zapojovat do Talk Fusionu, protože je to prachobyčejná pyramida, která se tváří jako legální MLM. Kdyby od uživatelů nevybírali nehorázné poplatky, tak se tím ani nezabývám, ale takhle? Vždyť to musíš vidět sám, že se té nenažrané obludě snažíš předhazovat další a další princezny (aby ses sám dostal so plusu). Pokud se ti nějaké podaří zlákat, pořádně na to doplatí. To alespoň mně (nevím jak tobě) přijde velmi nemorální.

     Možná by bylo dobré vytvořit nějakou diskuzi na toto téma třeba na Webtrhu nebo Webfairu, co si o tom myslí ostatní. Co myslíš?

     • Apin:

      No vidíš, naprosto jsi nepochopil princip MLM a odsuzuješ něco, o čem nevíš vůbec nic, tak chceš zakládat nějakou diskuzi, ve které by ti mohli přitakávat tobě podobní chytráci, co si nedokážou zjistit a zpracovat všechny informace. Jestli si myslíš, že ti trochu zvednou sebevědomí souhlasné příspěvky od lidí, co si jen myslí, ale hovno o tom ví… Viz inteligentní příspěvek od Jakuba… Co bude mít větší hodnotu? „Já si myslím“, nebo „já vím a mohu to dokázat“ ???

     • Čenda:

      Na to se dá říct jediný: TY NEPODNIKÁŠ….A JESTLI JO….TAK TO DĚLÁŠ STRAŠNĚ ŠPATNĚ.

     • Čenda:

      Mimochodem, tu knížku co ti tu hodil odkaz napsal Robert Kiosaki, hlavně mi prositmě neříkej, že nevíš kdo to je.

      Wall street psal teďka o network marketingu jako o nejeefektivnější formě podnikání -> AŽ TOHLE TRUMFNEŠ LEPŠÍM ARGUMENTEM, MŮŽEME SE BAVIT – a hlavě ten argument dokaž
      Wall street psal teďka o network marketingu jako o nejeefektivnější formě podnikání -> AŽ TOHLE TRUMFNEŠ LEPŠÍM ARGUMENTEM, MŮŽEME SE BAVIT – a hlavě ten argument dokaž
      Wall street psal teďka o network marketingu jako o nejeefektivnější formě podnikání -> AŽ TOHLE TRUMFNEŠ LEPŠÍM ARGUMENTEM, MŮŽEME SE BAVIT – a hlavě ten argument dokaž
      Wall street psal teďka o network marketingu jako o nejeefektivnější formě podnikání -> AŽ TOHLE TRUMFNEŠ LEPŠÍM ARGUMENTEM, MŮŽEME SE BAVIT – a hlavě ten argument dokaž
      Wall street psal teďka o network marketingu jako o nejeefektivnější formě podnikání -> AŽ TOHLE TRUMFNEŠ LEPŠÍM ARGUMENTEM, MŮŽEME SE BAVIT – a hlavě ten argument dokažWall street psal teďka o network marketingu jako o nejeefektivnější formě podnikání -> AŽ TOHLE TRUMFNEŠ LEPŠÍM ARGUMENTEM, MŮŽEME SE BAVIT – a hlavě ten argument dokažWall street psal teďka o network marketingu jako o nejeefektivnější formě podnikání -> AŽ TOHLE TRUMFNEŠ LEPŠÍM ARGUMENTEM, MŮŽEME SE BAVIT – a hlavě ten argument dokažWall street psal teďka o network marketingu jako o nejeefektivnější formě podnikání -> AŽ TOHLE TRUMFNEŠ LEPŠÍM ARGUMENTEM, MŮŽEME SE BAVIT – a hlavě ten argument dokaž
      Wall street psal teďka o network marketingu jako o nejeefektivnější formě podnikání -> AŽ TOHLE TRUMFNEŠ LEPŠÍM ARGUMENTEM, MŮŽEME SE BAVIT – a hlavě ten argument dokažWall street psal teďka o network marketingu jako o nejeefektivnější formě podnikání -> AŽ TOHLE TRUMFNEŠ LEPŠÍM ARGUMENTEM, MŮŽEME SE BAVIT – a hlavě ten argument dokažWall street psal teďka o network marketingu jako o nejeefektivnější formě podnikání -> AŽ TOHLE TRUMFNEŠ LEPŠÍM ARGUMENTEM, MŮŽEME SE BAVIT – a hlavě ten argument dokažWall street psal teďka o network marketingu jako o nejeefektivnější formě podnikání -> AŽ TOHLE TRUMFNEŠ LEPŠÍM ARGUMENTEM, MŮŽEME SE BAVIT – a hlavě ten argument dokažWall street psal teďka o network marketingu jako o nejeefektivnější formě podnikání -> AŽ TOHLE TRUMFNEŠ LEPŠÍM ARGUMENTEM, MŮŽEME SE BAVIT – a hlavě ten argument dokažWall street psal teďka o network marketingu jako o nejeefektivnější formě podnikání -> AŽ TOHLE TRUMFNEŠ LEPŠÍM ARGUMENTEM, MŮŽEME SE BAVIT – a hlavě ten argument dokaž
      Wall street psal teďka o network marketingu jako o nejeefektivnější formě podnikání -> AŽ TOHLE TRUMFNEŠ LEPŠÍM ARGUMENTEM, MŮŽEME SE BAVIT – a hlavě ten argument dokaž
      Wall street psal teďka o network marketingu jako o nejeefektivnější formě podnikání -> AŽ TOHLE TRUMFNEŠ LEPŠÍM ARGUMENTEM, MŮŽEME SE BAVIT – a hlavě ten argument dokaž
      Wall street psal teďka o network marketingu jako o nejeefektivnější formě podnikání -> AŽ TOHLE TRUMFNEŠ LEPŠÍM ARGUMENTEM, MŮŽEME SE BAVIT – a hlavě ten argument dokaž
      Wall street psal teďka o network marketingu jako o nejeefektivnější formě podnikání -> AŽ TOHLE TRUMFNEŠ LEPŠÍM ARGUMENTEM, MŮŽEME SE BAVIT – a hlavě ten argument dokažWall street psal teďka o network marketingu jako o nejeefektivnější formě podnikání -> AŽ TOHLE TRUMFNEŠ LEPŠÍM ARGUMENTEM, MŮŽEME SE BAVIT – a hlavě ten argument dokažWall street psal teďka o network marketingu jako o nejeefektivnější formě podnikání -> AŽ TOHLE TRUMFNEŠ LEPŠÍM ARGUMENTEM, MŮŽEME SE BAVIT – a hlavě ten argument dokaž
      Wall street psal teďka o network marketingu jako o nejeefektivnější formě podnikání -> AŽ TOHLE TRUMFNEŠ LEPŠÍM ARGUMENTEM, MŮŽEME SE BAVIT – a hlavě ten argument dokaž
      Wall street psal teďka o network marketingu jako o nejeefektivnější formě podnikání -> AŽ TOHLE TRUMFNEŠ LEPŠÍM ARGUMENTEM, MŮŽEME SE BAVIT – a hlavě ten argument dokaž
      Wall street psal teďka o network marketingu jako o nejeefektivnější formě podnikání -> AŽ TOHLE TRUMFNEŠ LEPŠÍM ARGUMENTEM, MŮŽEME SE BAVIT – a hlavě ten argument dokaž
      Wall street psal teďka o network marketingu jako o nejeefektivnější formě podnikání -> AŽ TOHLE TRUMFNEŠ LEPŠÍM ARGUMENTEM, MŮŽEME SE BAVIT – a hlavě ten argument dokaž
      Wall street psal teďka o network marketingu jako o nejeefektivnější formě podnikání -> AŽ TOHLE TRUMFNEŠ LEPŠÍM ARGUMENTEM, MŮŽEME SE BAVIT – a hlavě ten argument dokaž

     • Apin: Řekni mi, co na tom, co jsem tu již napsal není pravda. Pořád se oháníš jen tím, že tomu nerozumím apod., nicméně žádnou uspokojující odpověď jsem od tebe ještě neviděl. A neodkazuj mě prosím na nějaké články, rád bych si to vyslechl přímo od tebe.

      Čenda: Jak víš, jestli podnikám či ne? Nebo jestli to dělám dobře nebo špatně?

     • Apin:

      Vpodstatě všechno to co jsi tu napsal jsou překrouceniny toho, co obsahuje článek, pouze ty si je vykládáš tak, jak se hodí tobě (jak si myslíš) a ne tak, jak jsou napsané… Cokoliv ti znova vysvětlovat je akorát ztráta času, protože si to zase vyložíš podle svého :)

     • Aha, tak to je ovšem argument jako Brno, vzhledem k tomu, že jsem se ve svých komentářích zaměřoval především na negativa, kterým ses pochopitelně nevěnoval a pořád si odmítáš připustit, že nějaká existují. :) No nic, jdu se raději věnovat něčemu užitečnému.

     • Apin:

      Ty negativa jsou pouze v tvé tvrdé hlavě, kdyby jsi měl alespoň snahu přijmout fakta tak jak jsou a ne tak jak si je představuješ, nemuselo by k tvému ztrapnění vůbec dojít :)

     • Jo, a udělej si něco s tím antispamem, evidentně je to rozbité.

    • Milanko:

     Talk Fusion je forma podnikania ktora sa vyucuje na vysokych skolach. Napr. aj na Karlovej Univerzite v Prahe. Nikto nikdy nepovedal, ze podnikanie je lahke. V realnom svete v podnikani uspeje len velmi mala cast ludi, ktori s nim zacali. V Talk Fusion to nie je ine – percento uspesnych je nizke ale aj tak vyssie ako v realnom svete… Uspiet moze naozaj kazdy, ale nie kazdemu sa to podari – presne ako v realnom svete staromodneho podnikania. Co sa tyka poplatku na zaciatok. Do kazdeho podnikania musite nieco vlozit. Nemozete predsa pytat krb o teplo z ohna ked don nedate drevo. Ak by ste si kupili vecierku napr. tak by ste za nu zaplatili nehorazne peniaze a vratili by sa vam tak o rok o 2 – samozrejme pokial by ste neskrachovali. Co sa tyka produktov – neskutocne pozitivny ohlas od 99% ludi, ktorym som to poslal – niektori zaregistrovali len kvoli nim. Hlavne vsak je ze sa da na tom super zarobit a v porovnani s realnym podnikanim stareho stylu je to ovela rychlejsie a ano je to z domu navyse! po 30 dnoch mam 400 eur = asi 10 000 Kc. Balicek je dostupny aj za 125 USD :) Kto chce zmenit svoj zivot ten zmeni. S prepacenim kto je 0 ostane 0 :)

    • Milanko:

     Talk Fusion je forma podnikania ktora sa vyucuje na vysokych skolach. Napr. aj na Karlovej Univerzite v Prahe. Nikto nikdy nepovedal, ze podnikanie je lahke. V realnom svete v podnikani uspeje len velmi mala cast ludi, ktori s nim zacali. V Talk Fusion to nie je ine – percento uspesnych je nizke ale aj tak vyssie ako v realnom svete… Uspiet moze naozaj kazdy, ale nie kazdemu sa to podari – presne ako v realnom svete staromodneho podnikania. Co sa tyka poplatku na zaciatok. Do kazdeho podnikania musite nieco vlozit. Nemozete predsa pytat krb o teplo z ohna ked don nedate drevo. Ak by ste si kupili vecierku napr. tak by ste za nu zaplatili nehorazne peniaze a vratili by sa vam tak o rok o 2 – samozrejme pokial by ste neskrachovali. Co sa tyka produktov – neskutocne pozitivny ohlas od 99% ludi, ktorym som to poslal – niektori zaregistrovali len kvoli nim. Hlavne vsak je ze sa da na tom super zarobit a v porovnani s realnym podnikanim stareho stylu je to ovela rychlejsie a ano je to z domu navyse! po 30 dnoch mam 400 eur = asi 10 000 Kc. Balicek je dostupny aj za 125 USD :) Kto chce zmenit svoj zivot ten zmeni. S prepacenim kto je 0 ostane 0 :)

    • Milda:

     Všechno, co funguje, je pyramida. Zajdeš do supermarketu a jsi v pyramidě. Chodíš do práce a jsi v pyramidě. Zaplatíš daně a jsi v pyramidě. Takže pokud se pyramidě bráníš, tak vcelku bezúspěšně. Rozdíl mezi touto pyramidou a MLM je v tom, že v MLM, pokud jsi aktivní, máš možnost získat zpět peníze, které jinak lidé do pyramid sypou. Všude! A je jedno, jaký máš produkt. Jestli zeleninu, prášek na praní, daně. Vždy platíš! Zkus přijít za státem, že bys chtěl odměnu za to, že přiměješ neplatiče daní platit daně. Nebo do supermarketu, že chceš odměnu za to, že jsi přivedl kamaráda a on také nakoupil. V jejich systému těžko. V systému MLM to je možné na základě předem stanovených a pevných pravidel. Proč má dnes FB takovou cenu, když jsou v něm lidé zadarmo? Popřemýšlej… Hlavně nad tím, kam dáváš své peníze a za jakých podmínek

 • Radek:

  Vubec a nebrat,,Az to budu potrebovat, tak si to zajistim,,,jak mobil,,ted je zadarmo…
  Pisatel clanku utoci a chce nalakat lidi,,Ale hrozne napsane, tipuji to na zakladni vzdelani….tot vse…diky

  • Apin:

   Tento další inteligentní komentář je založen na předsudcích, nebo na vlastní zkušenosti? Opět se zeptám na nějaké důkazy?

  • Milda:

   Wow. Také chci mobil zadarmo!

  • Apin:

   Další velmi odborná diskuze plná znalců, kteří u TF už jsou dost dlouho a všechny je evidentně oškubali :D Nebo to je parta všeználků a mistrů světa typu Lelkoun, co si něco zamanou a naprosto odmítají přijmout fakta :)
   Jinak pokud sledujete zrovna na tomto serveru diskuze na téma talk Fusion, tak vám jistě neuniklo, že právě toto vlákno si založil zrovna takový chytrák a všeználek, který absolutně nechápe princip MLM a jednoduše neunesl tíhu faktů a důkazů v jiných vláknech, kde mu síla argumentů od mnoha uživatelů podkopávala jeho ubohý (ale neomylný a nevyvratitelný) názor na „pyramidu“, kterou ovšem nijak nemůže dokázat ani obhájit. Tak si prostě na truc založil novou diskuzi, ve které se potřeboval vybrečet a zanadávat (prostě zpovědnice). Na českém internetu nic ojedinělého. Jsme prostě Češi :)

   • Radek:

    ze se tu furt tak motas a placas nesmysly,,,asi mas v okoli stejne blahove kluky jak ty, ze JEDNOU A NEJLEPE HNED vydelate majlant :-) nebo jste tu zakladku dodelali spolu..
    ty ses naucil—vseznalek, chytrak, dukazy, fakta,,,
    Takova pyramida, ci letadlo je, ze clovek co te do toho dostal, ma furt vic jak ty a je nad tebou a ty jak tupa ovce behas tam a sem (s rukama nad hlavou) a premlouvas,,,nejdriv kamose, pak rodinu, pak zase kamose a zase az uz te vsichni jednou poslou do ( _ ! _ ), ze jsi blazen…nebo do toho das svoje penize z provize,aby jsi je nalakal a zase v dusledku ztratis…
    Je to blahova hloupost a nabizet zlodejnu svym blizkym a znamym chce mit velkou odvahu….
    Velke provize se plati jen z velkych vstupnich castek ===== letadlo ci pyradmida (vyber si)

    • Apin:

     Jsi ukázkový případ popsaný v článku:) Tohle už tady také předváděl Lelkoun a jediné, co se mu podařilo dokázat bylo, že naprosto nepochopil (odmítá pochopit) princip MLM a že jeho verze existuje pouze v jeho hlavě. Tak i tobě doporučím si zjistit všechny informace a dát dohromady fakta (a také se i poptat jiných lidí, kteří v TF už jsou, aby ti potvrdili, že ten majlant se nevydělává JEDNOU, ale NEUSTÁLE a že si ho můžeš jít z bankomatu vybat IHNED) a pak se zkus přijít ztrapnit znova (a nejlépe s nějakými prokazatelnými důkazy) :)
     Pokud někomu neomylnému dokážete, že se zmýlil, tak reakce bývají různé, tahle byla ovšem zatím nejlepší :)

     • Radek:

      Ten ukazkovy priklad, jak uvadis znamena, ze vice jak 70% jsou lide schopni logickeho mysleni a chapani. Ty tam zdaleka nepatris…Takze doufam, ze tech ukazkovych pripadu najdes co nejvic. Je dobre, ze penize mas IHNED na ucte, to je nejvetsi vyhra!!!Protoze, kdyby jsi je mel az za 4 dny, tak by jsi to nejspis nezvladl preklenout :-) Hodne zdaru a zkus se nad sebou zamyslet chlapce!!!

     • Apin:

      Tak alespoň že jsme si vyjasnili, kdo kam patří. Já vím je pro tebe těžké patřit do 30% menšiny a ještě to tady tak uboze dokazovat a ztrapňovat se :) No nic, hlavně že máš pravdu (jako vždy), ale žádné důkazy (jako vždy) :)

    • Apin:

     Jinak na tvrzení podle sebe soudím tebe vážně něco bude,,, protože článek je opravdu napsán na úrovni základky– ale ten komentář,,, odpovídá ====== nejméně třem titulům :)

     • Radek:

      Soumene, bez shanet klienty radeji…a tech 30 % jsou lide, co to ani zajimat nebude a nikdy o to ani nezavadi, takze jsi furt mimo….

 • Čenda:

  Lidi, za chvíli jsem na 74 000 :-D SMĚJU SE VÁM!

 • Čenda:

  Apin, tyhle maníky vůbec neřeš, ale vůbec. Oni tu nebyly ani vteřinu, a kdybych se s nima bavil osobně, tak ani neceknou, bo bych je zadupal argumentama do země. Vzdejte to lidi. Podvodů už tu byla spousta, to uznávám, ale nazývat jednu z nejlepších společností současného světového business dění na světě, je s prominutím výrazný projev demence.

 • Radek:

  Cendo, Cendo…

  argumenty hovori jasne….a to uz dost dlouho….Za tu chvili budes v duchode…

  • Apin:

   no konečně se snad k něčemu dopracujeme :) tak prosím o ty argumenty a ne spekulace a „já myslím“ :)

 • Pán s falešnou IP:

  Sice to chce přihlášení, ale velmi inspirativní text (autor píše, že nesouhlasí s volným šířením mimo fórum a já to respektuji)
  http://www.warforum.cz/viewtopic.php?t=666310&highlight=mlm

  • Apin:

   Pěkný příběh, ovšem princip Talk Fusion je přesně opačný, než je popsán v prvním topicu. Do posledního písmene i číslice :) To je na tom právě to nejlepší :) Kdo si zjistil všechny informace o TF, tak tohle ví a ostatním MLM se jen směje :)

 • Čenda:

  Tak pánové, jen za dnešek – to jest 1.8. – mi přišlo 678 dolarů = 11562 Kč

  Přestaňte tu plácat nesmysly, registrujte se, a vyšťavte z toho taky nějakej ten peníz.

 • Autor si zřejmě neuvědomuje, že tím, že se do tohoto systému zapojil, nehorázně krmí jen toho, který jej vytvořil. Aby si vydělal něco pro sebe, musí pod sebe přivést další, kteří to musí dělat taky, aby nebyli v mínusu. Fakt podnikání jako svině :)

  • Apin:

   Dík za objasnění. Ještě že mám tak bystré čtenáře:) Opravdu mě to nenapadlo, protože nechápu princip MLM, ani jsem si o této firmě vůbec nic nezjišťoval, než jsem se přidal :)
   Zaručeně je to podvod :)
   Spokojen?

  • Milda:

   A při tom ho dnes a denně podporuješ tím, že do něj sypeš prachy. Zvláštní názor toho, kdo jen platí. Nebo chceš říci, že nenakupuješ? a platíš? a platíš tak tomu, kdo to vymyslel? Vybudoval? Naivko

 • Neříkám, že je to podvod, ale proč jsi zvolil zrovna tohle? Proč nezkoušíš provizní systémy (affiliate), které jsou zdarma (na rozdíl od Talkfusionu) a kde se snadněji získávají peníze za objednávky doporučených lidí?

  • Apin:

   Proč zrovna tohle je velmi dobrá otázka. Existuje spousta multilevlů. Pokud si člověk umí sehnat informace, dát věci do souvislostí, neodsuzuje hned zezačátku a dokáže porovnat s ostatníma síťařinama, tak mu vyjde, že Talk Fusion má oproti jiným multilevlům hromadu výhod a předností, které žádná jiná společnost v současnosti nenabízí :) V provizních systémech si sice nějaké peníze taky vyděláš, ale ne tolik a tak rychle jako tady :)
   Navíc bych se klidně hádal, kde se dají jednodušeji vydělat peníze :)

 • No, možná si u toho i něco vyděláš, ale nepřijde ti to nemravné, když do toho zatahuješ další, kteří to pak musí dělat taky? Samozřejmě, že do toho jdou dobrovolně, ale ne každý ví, o co jde a snadno se nechá napálit, jako u tzv. „prací z domova“ apod. Tohle je v podstatě to samé.

  • Apin:

   Já nechápu, kde se v lidech bere ten postoj, jakože jde o nějaký podvod nebo nějaký chyták… Proč by mi měl připadat nemravný zcela legální a vynikající byznys s produktem budoucnosti? Opět bych doporučil zjistit si všechny informace a dát věci do souvislostí, abys mi tu nepsal, že „Tohle je v podstatě to samé“…

  • Milda:

   Pak jsi veliký nemrava, když platíš v obchodě, státu, atd…

 • No, chyták je v tom, že ty to tu prezentuješ jako „snadný výdělek z domu“. Nevím jak ty, ale já si pod tím představuju něco jiného, než úmorné shánění lidí do pyramidy, aby se pode mě zaregistrovali (což je jediné, co tenhle systém živí – vstupní a paušální poplatky*).

  To totiž vůbec není snadné – ne každý má platební kartu, s kterou lze platit přes internet (tuším, že na rozdíl od běžných karet se za tyhle musí připlatit – alespoň u mý banky to tak je) a spousta lidí je skeptická (protože buď nepotřebují ty „produkty budoucnosti**“, anebo prostě nevěří na snadný výdělek získávaný tímto stylem).

  Takže proto si myslím, že se na tohle chytí leda hlupák, kterému někdo nakuká, jak si s tím hezky vydělá, a ono prd ;)

  * Nemožnost koupit samotný produkt bez registrace pod již zapojeného člena také o něčem vypovídá.

  ** Mimochodem, za kolik let se podle tebe stanou ty „produkty budoucnosti“ produkty přítomnosti?

  • Apin:

   A jsem opět u toho: „myslím si“, „představuju si“… Svět se netočí jenom kolem tebe a tak, jak si představuješ. Odsoudit něco, o čem nevím vůbec nic je strašně jednoduché. Většina lidí, co se s produkty TF a principem byznysu blíže seznámí, jsou nadšeni a chtějí to taky. Takže tady opět předvádíš to, co předváděl Lelkoun, ani ses neobtěžoval podívat se na prezentaci a děláš ukvapené závěry a spekulace, které jsou od reality hodně daleko :)
   Hlupák se na tohle nechytí, protože hlupák se přesvědčuje o své neomylnosti a o tom, že je to podvod/pyramida/letadlo, aniž by to měl jakkoli podložené :)

 • A jaký je teda ten princip, když to není pyramida?

  • Apin:

   Mám opravdu bystré čtenáře:) Zkus si tedy článek pozorně přečíst ještě jednou, raději dvakrát, je to tam popsané a i vysvětleno, proč to není pyramida a doporučuji také proklikat přiložené odkazy :)
   A prosím, přejímej informace tak jak jsou a ne tak jak chceš ty a neptej se na již zodpovězené otázky znova. Tohle tu už před tebou předváděl Lelkoun a raději to vzdal, protože nemohl unést fakt, že pan neomylný nemá pravdu :)

 • Martin:

  Dá se s tím vůbec přestat, když už se jednou člověk registruje?

  • Apin:

   Samozřejmě, jinak by asi těžko byla tahle firma v DSA. Stačí napsat na support. Navíc první tři dny jsou zkušební ;)

   • Martin:

    Netahaj pak z tebe prachy dál? Napsat na support? Co jako? Promiň, ale končim? :D Sorry, že se takhle ptám, nevyznám se v tom a od kámošů jsem slyšel kdeco.

    • Apin:

     Jak už jsem psal jednou. Kdyby to byl nějaký podvod, nebo by nešlo jednoduše skončit, nemohla by tahle firma být v DSA!
     Když budeš chtít skončit, stačí v administraci rozkliknout Support a jednoduše napsat, že končíš. Prozatím sice jen v angličtině, ale vzhledem k tomu, že se tahle firma docela rychle rozrůstá a expanduje, tak je velmi pravděpodobné, že bude brzy i v jiných jazykových verzích :) Podrobnosti o skončení ale nevim, nikdy jsem o tom ani neuvažoval. Jenom blázen by chtěl skončit v takhle vynikajícím byznysu :)

     • zuza:

      Ahojky, mě se to líbí a koupila jsem si to pro reklamní účely, chci posílat přátelům a zákazníkům videomaily, nevadí, že měsíčně pár stovek zaplatím, protože mám další přátele, kteří to také budou používat a vím, že se mi to vrátí a že se to vrátí i jim… jen to nebudu nabízet nikomu, kdo to nepotřebuje. Jako podvod to nevidím, jen to bude horší, až bude trh nasycený, ale předpokládám, že budou dále vyvíjet a budou zas lepší produkty. Náhodou to mají dobře ošetřeno. Já jsem grafik a malířka a psaný text mi už nestačí, chci svými slovy okomentovat určitou věc a tady to je super, ukážu se osobně. Člověk na druhém konci si to pustí kdy bude chtít. Líbí se mi, že to ještě nikdo z okolí nemá…asi jsem trošku exhibicionistka:-D asi mi těch vynaložených peněz nebude líto, musím si to pořádně nastudovat, mám to teprv od večera od kamarádky, co je s tím spokojená… ještě jedna rada – vyčetla jsem, že v zemích chudých (např. ukrajina – není měsíční poplatek, takže to je úplně bomba, pak nevím, kdo to může odsuzovat, chudé lidi to škubat nebude, můžou si počkat až se jím vrátí vstupní poplatek a můžou skončit kdy chtějí…ale asi by byli blbí. Až budu litovat, že jsem k TF šla, všude to dám vědět… Mě nejvíc štve T-mobile, tak nehorázné paušály platíme a skoro žádné výhody ani po x letech… vím že to nemůžu srovnávat, ale fakt těch peněz litovat nebudu, to bych musela litovat i těch provolaných… Další věc, kdybych na to neměla, tak bych si to nebrala a kam co strkám, je moje věc, že? :-D Krásný den Zuza

     • Apin:

      No vidíš, to je správný přístup, nebát se, vyzkoušet a osahat a pak teprve hodnotit a ne jako od těch chytráků, co si jen myslí, ale nic neví:)
      Já jsem se například zakecal s jedním známým a mimo řeči se pochlubil, že se musí chystat na live meeting s němčourama. A tak jsem se ho zeptal, na čem že to jedou a on že prý nějaký pomalý konferenční program, co se furt seká a má omezenou kapacitu. Nevěřili byste, jaký zájem jsem u něj vzbudil jenom tím, když jsem mu řekl, co všechno umí konference od Talk Fusion :) Nemůžu se dočkat, až mu tenhle produkt představím podrobněji naživo :)

 • xio:

  vypadá to, že ti někdo ukradl tvůj článek
  http://prace-talkfusion.webnode.cz/vice-o-talk-fusion/

  • Apin:

   Ale to je milé :) Alespoň je vidět, že tenhle hrozně napsaný článek funguje, zaujme a hlavně, že společnosti nevěřím jenom já a že to skutečně nebude podvod nebo pyramida :) Navíc mám i zpětné odkazy :) Zbývá jen doufat, že se vyhledávače s duplicitou a zloději nějak vypořádají :)

 • Karlos99:

  Směju se všem lidem, kteří si myslí, že je to podvod :-)

  Ten kdo nevěří, nepřidá se dělá velkou chybu. Ale hlavně tyto lidi nepotřebujeme. My potřebujeme zapálené kolegy, aby nám rozvíjeli náš „strom“

  Jsem tam od neděle, tedy necelé čtyři dny a mám 215 dolarů. Já vím, není to moc, ale můj tým má další a další lidi, takže se to neustále rozrůstá.

  Opravdu se směju všem co budou obhajovat to, že je to pyramida a podvod. My v Talk Fusion budeme lítat po Praze v Lamborghini a vy v Oktávkách :-))))

  To berte s nadsázkou, ale lehce se to stane…

  • Apin:

   Jak se vůbec opovažuješ? :) Dle nejchytřešjších všeználků to je přeci nemravný podvod a myslí si, že to nemá budoucnost. Tak jak vůbec můžeš tohle napsat? Oni si mysleli, ale nemohli to nijak dokázat… Když ti TF změnil život, pomyslel jsi taky na neomylné všeználky? Jak teď ty chytráci budou vypadat a hlavně jak se jim bude žít s tím, že někdy někde v něčem neměli pravdu? :)

 • Pavel:

  Nejen tato diskuse ale hlavně desítky milionů odkazů denně na googlu potvrzují, že se děje něco neobyčejného. U toho musím být. Před hodinou jsem se přidal k Talk Fusion. Po zjištění všech pro a proti musím. Strašně bych si to za rok vyčítal, kdybych to neudělal.

 • saft:

  Přiznám se že na TF zatim nejsem, ale chystám se tam přidat, protože jsem ve stádiu sbírání informací a začíná se mi to líbit čím dál tím víc. Oni všeci ti co si tady melou tu svou si článek nepřečetli a nejspíš neviděli ani to video a řikaj že to člověka musi vyždímat. Pokud se ale nemýlím, tak je psáno a řečeno, že stačí si sehnat jen dva lidi abyste vydělávali a víc nepotřebujete, takže už jen třeba z tohohle důvodu to není žádny letadlo a navic ti dva vám stačí na zaplacení měsíčního poplatku.

 • Pavel:

  Jednej rychle, pokud potřebuješ informace předpokládám, že máš někoho, kdo ti je předá. Jde hodně o čas. Přeju mnoho úspěchů v Talk fusion.

 • Fionor:

  Předpokládám, že oba moji „zákazníci“ si mohou seznat další dva zákazníky, aby se jim investice rentovala, že?

  To znamená: 1. osoba (zakladatel) + 2 osoby (1. generace zákazníků) + 4 osoby (2. generace zákazníků) + 8 osob (3. generace) + 16 + 32 + 64 + 128 + 256 + 512 + 1024 + 2048 + a tak dále (v ideálním případě, kdy si každý zákazník zajistí dva své zákazníky)
  Na planetě Zemi je přibližně 7 milirad lidí – to je přibližně 32 generací zákazníků. Včetně nejchudších lidí z rozvojového světa, kde děti umírají na podvýživu, takže těch reálných generací bude výrazně méně než 30.

  Mně to pořád vyznívá jako neefektivní model podnikání – protože v případě, že nebudu pokračovat v nastalém trendu získávání zákazníků (ve snaze vydělat), platím najednou nezanedbatelnou částku za službu, kterou ve své podstatě nevyužiji a k ničemu nepotřebuji (a ještě pár let potřebovat nebudu, i kdyby se uchytila). Což je přesně to, co čeká poslední generace zákazníků – nebudou už mít komu svoji službu prodat.
  To je také důvod, proč MLM firmy jako Amway, OVB a podobně zcela neovládly trh – nemají dlouhodobý expanzní potenciál. Spíše u nich dochází k neustálé fluktuaci distributorů služby ale k žádnému významnému a trvalému nárůstu počtu zákazníků.

  Navíc – a to jen tak na okraj – pokud prodáváš služby (byť virtuální a na internetu) a vykazuješ zisk, musíš takový příjem danit. Daň není dobrovolná akce. Tady žádné pro klid duše neplatí…

  • Petty:

   Nic se zde neprodává ani nenakupuje. Firma Vám platí provize za doporučení. Ano daní se to paragrafem 15 příjem ze zahraničí mimo EU. Tudíž žádný ŽL.

 • Dobrý den. Talk Fusion opravdu funguje. Žádný podvod! Pracujete z domova a peníze Vám chodí každý den. Připojte se k nám a začněte vydělávat ještě dnes.
  V případě dotazů pište na superbyznys@email.cz nebo tel.: 733605198
  Registrujte se ještě dnes: http://1554776.talkfusion.com/cz/

 • Dandy:

  Předpokládám, že oba moji „zákazníci“ si mohou seznat další dva zákazníky, aby se jim investice rentovala, že?

  To znamená: 1. osoba (zakladatel) + 2 osoby (1. generace zákazníků) + 4 osoby (2. generace zákazníků) + 8 osob (3. generace) + 16 + 32 + 64 + 128 + 256 + 512 + 1024 + 2048 + a tak dále (v ideálním případě, kdy si každý zákazník zajistí dva své zákazníky)
  Na planetě Zemi je přibližně 7 milirad lidí – to je přibližně 32 generací zákazníků. Včetně nejchudších lidí z rozvojového světa, kde děti umírají na podvýživu, takže těch reálných generací bude výrazně méně než 30.

  Mně to pořád vyznívá jako neefektivní model podnikání – protože v případě, že nebudu pokračovat v nastalém trendu získávání zákazníků (ve snaze vydělat), platím najednou nezanedbatelnou částku za službu, kterou ve své podstatě nevyužiji a k ničemu nepotřebuji (a ještě pár let potřebovat nebudu, i kdyby se uchytila). Což je přesně to, co čeká poslední generace zákazníků – nebudou už mít komu svoji službu prodat.
  To je také důvod, proč MLM firmy jako Amway, OVB a podobně zcela neovládly trh – nemají dlouhodobý expanzní potenciál. Spíše u nich dochází k neustálé fluktuaci distributorů služby ale k žádnému významnému a trvalému nárůstu počtu zákazníků.

  Navíc – a to jen tak na okraj – pokud prodáváš služby (byť virtuální a na internetu) a vykazuješ zisk, musíš takový příjem danit. Daň není dobrovolná akce. Tady žádné pro klid duše neplatí…

 • tomy:

  Úplně mě mrazí když si představim, že někteří lidi opravdu skočí na vaše vymyšlený komentáře ala „vyčítal bych si kdybych to neudělal“ „u toho musím být“ + neustále vyvracení toho, že to není podvod a letadlo stylem „vůbec nic sis o tom nepřečet“ a „přečti si článek kde jsem napsal taky, že to neni letadlo a podvod“. Kdyby na tom někdo vydělával horentní sumy jak se tu snažíte přesvědčit tak poslední co by dělal by bylo exhibování v diskuzi, psaní kolik mu zrovna přišlo na účet a neustálý přesvědčování dalších lidí aby se měli stejně dobře jako on. Vy na tom pouze chcete, resp. teď už potřebujete vydělávat a zkoušíte kolik hlupáků se na to taky nachytá. Každopádně falešný komentáře psaný jednou dvěma osobami opravdu není těžký poznat.. aspoň se stanete atrakcí na netu.

  • Apin:

   Je pravda, že to vypadá, jako kdyby ty komentáře psal jeden člověk, ale kdyby tomu tak skutečně bylo, nebyly by náhodou ze stejné IP adresy? http://www.kekel.cz/img/dukaz.png Jinak o těch hlupácích je v článku také zmínka, jsem rád, že jsem tě vystihl :)

   • tomy:

    Wau, gratuluji k objevení proxy serverů :) Pokud jsou hlupáci ti co nevyhoděj peníze na tuhle pyramidu, potom co si uvědomí, že prostě není možné aby ta společnost vydělávala a zároveň vydělávali všichni jeji klienti, tak se mezi ně zařadím rád.

    • Pavel:

     Pokud tady stále mluvíš o podvodu, včem vidíš teda ten podvod. Společnost má přesně nastavená pravidla a ty dodržuje. Registrace jako spolupracovník je dobrovolná a každý si musí rozmyslet jestli má na to být prodejcem. Pokud se ukáže, že na to nemá, přijde o svůj vklad. Děje se to stále u kteréhokoliv podnikání i u MLM. Talk fusion přesně ví, proč zvolila tento způsob distribuce. Kdyby se to prodávalo někde v e-shopu, nebo v kamen. obchodě nedostalo by se to do celého světa. Díky čemu si myslíte, že se o TF mluví nyní po celém internetu? Je to díky MLM, prodejnímu systému, který společnost zvolila. Na tom se totiž vydělává, na aktivním prodeji. Až něco vyrobíš, nebo vymyslíš a budeš to chtít prodat, nebudeš hledat šikovné obchodníky, aby ti tvůj produkt prodávali? A co jim za to dáš, asi peníze. A co jim dáš za to, když ti přivedou další kolegy, taky prachy. Prostě se s nimi podělíš o zisk. Nebo si budeš prodávat sám a nic nevyděláš, snad jen , že se uživíš. Co pořád proti MLM máte? Buď to umím, jdu do toho, nebo to neumím a jsem zticha. Je to přece dobrovolné a pravidla jsou daná.

     • Apin:

      To je právě to, že většina chytráků odmítá pochopit princip MLM a když ti pak do tří minut přijdou peníze, které si můžeš ihned vybrat z jakéhokoli bankomatu na světě, tak jsi prostě naletěl a je to zaručený podvod :)

     • tomy:

      O podvodu tu píše nejvíc sám autor a stále se proti němu má potřebu vyhraňovat :) Já pouze poukazuji na to, že tahle prezentace stejně jako komentáře je slabě řečeno matení lidí, chceš-li druh podvodu dle mého. V tomto vašem příspěvku je aspoň nastíněno to co chybí v celém článku a to, že je „možné“ být v mínusu. Dle mého to je spíš velmi pravděpodobné. Takže pokud člověk z vašeho článku a příspěvků získá pocit, že se jedná o možnost jak bez rizika snadno a rychle přijít k penězům tak je to matení až vymývání mozků. Ať si tomu říkáte jak chcete tak ten systém je obdobný s klasickou pyramidou. To, že v takových společnostech neposkytují software ale dávají třeba určité karty apod. mě nezajímá a není to ani jádro mého příspěvku.
      K tomuto matení a výmývání mozků se často právě používá stejných jednodých frázích, které se neustále opakují viz. „Nejčastějším vaším úkonem v této společnosti bude tedy chodit k bankomatu vybírat si peníze!“ nebo jako poslední reakce a oblíbená věta autora: „..do tří minut přijdou peníze, které si můžeš ihned vybrat z jakéhokoli bankomatu na světě“… Autor by mohl dělat i prezentace různých úvěrových a lichvářských firem, které podobným způsobem záměrně neúplně informují pouze o případných (velice nejistých) pozitivech a zatajují negativa.

     • Apin:

      Možné to samozřejmě je, jako u jakéhokoliv druhu podnikání. Ale to není problém Talk Fusion, ale problém neschopného zákazníka, který pokud se dostane do mínusu, bude hledat chybu u společnosti a přitom tou chybou je on sám, asi tak…

 • tomas:

  Můžu se jen zeptat jakou výhodou je, když se do podobné služby zapojím prostřednictvím subdodavatelů – dealerů a ne přímo u mateřské společnosti? Zvlášť u služby, která je ze své podstaty plně virtuální a není tedy potřeba přímý fyzický kontakt s prodejcem jako je tomu u Herbalife, Amway a jiných MLM zabývajících se přímým prodejem zboží (tam totiž MLM snižuje distribuční náklady, ale u software je to značně diskutabilní).
  Také by mě zajímalo zda je předmět podnikání této firmy nějak registrován u příslušných místních úřadů (Ministerstvo financí a jiné).

  Za odpověď předem děkuji.

  • Pavel:

   Většina společností, která něco vyrábí má nastavený systém prodeje tak, že má pro své prodejce ať už jsou to fyzické osoby, nebo další prodejní firmy finanční zvýhodnění, nebo provizi. Pokud uzavřu dohodu s výrobcem, že mu budu prodávat jeho výrobky za určitých pravidel a pak se dozvím, že zákazníci mě obcházejí a nakupují přímo u výrobce a to ještě levněji než u mě, nebude se mi taková spolupráce líbit. Přestanu tedy pro výrobce pracovat. Výrobce si bude muset prodávat výrobky sám a nebude to zvládat. Výrobci jde proto neprodávat konečným spotřebitelům, ale firmám popř. prodejním týmům, které mu teprve dělají zajímavé obraty. Takto to funguje v jakémkoliv oboru bez ohledu jestli se jedná o MLM, nebo ne.

   • Apin:

    Já jen doplním, že hlavně firma ušetří největší částky na reklamě a propagaci, protože tu jí obstarávají sami zákazníci doporučováním a prezentováním dál. Sečteno podtrženo, ikdyž v provizním systému vyplatí obrovské sumy, tak jí to stále vyjde levněji, než přes reklamní agentury a podobně. Navíc tak mají okamžitou zpětnou vazbu od zákazníků a navíc takový způsob propagace je velmi efektivní, protože nejenom díky spokojeným a nadšeným zákazníkům, ale také díky mnohým všeználkům a chytrákům (kteří se svou neznalostí a neinformovaností báječně ztrapňují) na sebe strhává pozornost a je předmětem diskuze(jako třeba zde)

   • tomas:

    To by právě platilo pro fyzický prodej zboží, ale v tomto případě výrobce (autor software) distribuuje licenci a stažitelná data + administruje provoz (což předpokládám, dělá i tak, protože nepočítám že je Apin zároveň i adminem řešícím případné problémy).
    Něco takového v zásadě vyžaduje jen investici do webového rozhraní pro registraci uživatelů a následné stažení příslušného programu. Což jsou všechno věci které (jak předpokládám) už u mateřské firmy musely fungovat na samém počátku – jinak by se celý projekt ani nemohl rozeběhnout.

    Navíc uživatel Martin (19. 8. 2011 v 11.50) dával odkaz na registraci, takže se zdá, že vše je skutečně řešitelné přes webové rozhraní – tedy přes nejlevnější distribuční kanál, jaký je možné dnes zavést (ten odkaz bohužel nefungoval abych se mohl podívat, jak to vlastně ve skutečnosti je).

    Jediné co tedy tento způsob prodeje (alespoň na první pohled) přináší, jsou menší náklady na propagaci, což by ale šlo obejít i přes slevu na měsíčním paušálu za každého nového zákazníka.

    A stále bych rád věděl, jak je to s registrací TF jako podnikatelského subjektu na území ČR. To že bych nemusel příjem z další distribuce danit se mi zdá podezřelé.
    Jsou ke stažení nějaké informační materiály klidně i v AJ), které bych si mohl o TF v klidu přečíst bez nutnosti absolvovat přednášku ze které bych si nejspíš zapamatoval jen dílčí informace?

    • tomas:

     Zdá se, že žádný z odkazů na TF (ať už vygooglených nebo v rámci jiných diskusí) nefunguje. Kde je chyba?
     Bylo by možné, aby mi Apin (který jako majitel diskuse má práva vidět e-maily přispěvatelů) zaslal nějaký ukázkový video-mail, abych věděl jak vypadá výsledek pro příjemce?

     • tomas:

      stačilo by i zamávání do kamery

     • Apin:

      Chybou bude to, že vám v práci blokují internet a firewall to nepropustí. Nic zvláštního. Požádej ajťáka o vyjímku nebo to zkus z jiné části síťě nebo z domova…

  • Apin:

   Jinak co se týče ministerstva a daní, tak firma na konci každého roku svým klientům rozesílá poštou výpis o tom, kolik si za ten rok vydělali a je na nich, jestli to přiznají nebo ne. Platby se řeší přes Global cash card a fyzicky se ty peníze dostanou k zákazníkovi až když si je vytáhne někde z bankomatu. Není žádná smlouva, nic se nepodepisuje. Tyhle věci možná budu řešit až na konci roku :)

 • tomas:

  V takovém případě je pro mě ale TF prakticky k ničemu, pokud by si každý kdo pracuje v rámci větší firmy, která má solidnější IT ochranu, musel žádat o výjimku.

  Navíc jsem chtěl abys poslal nějaký reálný video-mail, byť by video neukázalo nic než mávající ruku, abych věděl, že to skutečně funguje. A tys mi poslal jakýsi anglický text v hlavičce e-mailu (předpokládám, že nějaká předgenerovaná demoverze)

  Fwd: I can’t sleep so I sent you this video email from Triple Diamond Bryan Conley!!!!

  Nic ve zlém, ale tohle působí značně nepřesvědčivě, když nemůžeš sám za sebe prokázat že ten software umí to, co tvrdíš, že umí. Používáš ten program vůbec?
  Dost mě uráží, že bych měl dát víc než 2.500,- za něco, co nefunguje a pak to doporučovat dál.

  Podezřelý marketing lze tolerovat, pokud funguje, ale nedostupné stránky a tvoje neochota či neschopnost demonstrovat funkčnost distribuované služby je víc než podezřelá.

  • Apin:

   Přeposlal jsem reálný video-email, kterých denně dostávám několik :) Klidně bych něco nahrál osobně, ale momentálně k tomu nemám vhodné podmínky, možná něco o víkendu, když nebudu pryč… Jinak připravuji jedno takové zajímavé stop motion video-ale to bude až koncem roku-sám jsem na to zvědav, zatím stále sbírám materiál :) Jelikož mám pouze tu základní verzi, tak můžu předvést akorát videoemail nebo fusion wall, ta zajímavější a užitečnější část pro firmy a podniky je až na vyšším levelu-k tomu doporučím se podívat na prezentaci, kde je všechno pěkně předvedeno a názorně demonstrováno :)
   Program používám primárně ke generování zisku, videoemail jako takový výjimečně také (párkrát jsem poslal video-email), není podmínkou, že to musím aktivně používat :) Přiznám se, nejde mi ani tak o produkt, ale o skvělý byznys, který je nedílnou součástí Talk Fusion :)

   • tomas:

    Což nic nemění na tom, že je TF nepoužitelný pokud chci posílat mail komukoliv, kdo pracuje v místě, kde je fungující IT oddělení.
    Navíc – prodáváš produkt, který nejsi schopen předvést a zaručit se za jeho funkčnost – prodáváš jen obchodní příležitost, což tě posouvá do šedé zóny mezi Pyramidou a MLM.

    V tuhle chvíli jsi pro mě jen Obchodník s teplou vodou a TF jsi neudělal příliš dobrou propagaci.

    • Apin:

     Neboj, už na něčem pracuju, abych tě přesvědčil:) Právě z telefonu tahám nějaká starší videa, tak ti je brzo pošlu :)

     • Apin:

      A samozřejmě mám okamžitý přehled o tom, kdy si to video přehraješ, kolikrát, komu to přepošleš a tak podobně :)

 • tomas:

  Nemůžu tomu uvěřit – poštou mi přišel obrázek s hypertextovým odkazem, který mě dovedl na stránku s videem. A nějak se nedostavil onen WOW efekt, který by měl takovou službu provázet.

  Popravdě – před 4 lety na střední měl spolužák jako Dlouhodobou maturitní práci něco obdobného. Prostě rozhraní do které ho člověk nahrál fotku, doplnil text a zadal cílovou mailovou adresu – používalo se to pro propagační akce školy. Upravit to na vložení klikatelného odkazu na YouTube by už tehdy nejspíš nebyl problém (a člověk by si ho přehrál přímo v mailu).

  Takže tohle je jen velá bublina. :(
  Zklamání…

  • Apin:

   Spolužák byl jistě velmi prozíravý, protože jak jinak to udělat, aby měl jistotu, že se videoemail bez problémů a za všech okolností a na všech platformách zobrazí tak jak je zamýšleno? Zcela jistě k tomu udělal i pokročilý editor s přehlednou administrací a podrobnými statistikami a informacemi o adresátech, tisíci šablonami, reminderem, plánovačem, sociální sítí a konferenčním režimem…
   Jinak udělat proklik na YT plný otravných reklam na konkurenci je otázka několika vteřin a ne na Dlouhodobou maturitní práci :)
   Ono odsoudit něco, z čeho jsem viděl sotva 1/10 je hrozně jednoduché :)

   • tomas:

    Mazaná argumentace. Ale upřímně – vložit hypertextový odkaz do emailu, abych se přesměroval na stránky, kde se mi video přehraje, to není technologie kterou by stálo za to platit. E-maily, které tohle umí, dostávám denně z různých společností – stačí jim jen povolit http a dostanu se (kliknutím na obrázek) na různé webové stránky – prakticky nulový rozdíl oproti tomu co mi přišlo do tebe.

    Videokonference? Jediným limitujícím faktorem je kvalita snímání a přenosová rychlost (respektive komprese) – na to existuje celá řada programů, které jsou zdarma nebo nabízejí licenci za cenu, která je sotva desetinová oproti TF. ve výsledku ale Skype bohatě stačí a kdyby byl zpoplatněn, tak se okamžitě vyrojí několik jiných, které budou zdarma.

    Šablony? Wake up man! Nikdo s trochou dobrého vkusu nepoužije něco podobného pro firemní komunikaci. Maximálně tak pro zákazníka jako reklamu, ale pro skutečnou obchodní korespondenci se připouští jen čistý text. To ostatně platí i pro videomail – ten si totiž nemůže nikdo vytisknout ani si v něm zvýrazňovat podstatné informace.

    Sociální video síť – proč proboha? Totéž mi umožní vimeo, Daily motion nebo YouTube – zdarma, v rozumné kvalitě a pro sdílení můžu využívat jiné sociální sítě, kde jsou i lidé. Nebo si lidé můžou otevřít přímo můj YouTube kanál… A to nemluvím o MySpace a podobně. Navíc pokud je vstup do sociální sítě podmíněn platbami poplatků, pak se nejedná o plnohodnotnou síť.

    Ať se na to dívám jak chci, tak celý ten balíček služeb nenabízí nic, co by na internetu nebylo už dávno – navíc zdarma a v dobré kvalitě – a ty placené pro firmy navíc jen skrze jednorázovou platbu multilicence namísto měsíčního poplatku 20 (resp. 35) dolarů.

    Osekám-li tedy produkt, který je všeobecně vzato k ničemu (mimo jiné i pro to, kolik stojí) zůstává mi pyramidová struktura prodeje ne nepodobná hrám typu letadlo, ohánějící se licencí DSA, což nemá žádnou právní závaznost a ani na stránkách DSA nemá TF víc než tři řádky textu…

    Jako celek vzato. I když to není letadlo, nabízí velmi špatný produkt za vysokou cenu, s tím, že si zákazník vydělá peníze zpět dalším prodejem produktu dalším dvěma lidem, kteří vydrží nějakou dobu platit. V opačném případě prodělá.

 • Zuzka:

  zdravím vás, narazila jsem na tento web a musím říct, že se zájmem pročítám.
  Mám jen 2 věci.
  Za 1.- MLM dělám už nějaký rok( se spotřebními produkty) a věřte mi nebo ne, i když jsem byla kdysi odpůrcem tohoto systému jako někteří zdejší přispěvatelé, dnes mi přináší nemalé výdělky. A jsem za to ráda, že jsem ,,dozrála,, dělat MLM a pochopila systém, protože v dnešní době je to skutečně jediný způsob jak si vydělávat něco navíc třeba z domova.
  Za 2. V TF jsem taky – samozřejmě, že jsem nějaký den zvažovala, zda do toho jít, či ne, ale tak stašně se mi to líbilo a bylo to silnější než já! Už proto, že TF můžu využít pro to své stávající podnikání. Prostě je to bomba! Jsem sice na začátku, ale díky TF a videoemailům pro své zákazníky, partnery, se mi zvedly obraty ;-). A to se přece také počítá!
  Takže pokud se vám to líbí a vidíte v tom příležitost( a nemusíte nutně k tomu podnikat;-),tak vážně dlouho neváhejte.
  Tolik ode mne.

  safrova.z@seznam.cz

  • Pavel:

   No jasně Zuzko, napsalas to pěkně.
   Kdo si chce vydělat, tak mu to bude fungovat. Kdo pořád něco chce po ostatních ( po státu , zaměstnavateli apod.), nechce zřejmě tolik po sobě. A v tom je ten kámen úrazu. MLM nabízí dobře zaplacenou práci. Moc lidí ale očekává, že z nich někdo udělá milionáře zadarmo. Kterékoliv podnikání je spojeno s investicemi, rizikem, spoustou práce, stresem a jinými velkými obětmi. Ten, kdo na to není připraven ať si najde někde místečko a přežívá dál. TF je evidentně neobvyklá příležitost. Kdo to nevidí, je slepý, nebo příliš nezkušený životem … No, je ale fakt, že většina lidí se nechá ovládat médii a veřejným míněním víc, než vlastním rozumem a instinktem. Tak nám všem přeji hodně úspěchů v TF. P.S. Věřím, že už brzy budeme moci přispívat do podobných diskusí prostřednictvím videopříspěvků.

   • tomas:

    Jak je možné, že jsem ještě neslyšel o jediném milionáři, který by zbohatl na MLM? Ale slyšel jsem o spoustě lidí, kteří do MLM investovali peníze a se štěstím skončili jen v malé ztrátě.

    Zaráží mě, jak je ve všech – ale opravdu ve všech – diskusích o TF (nebo MLM obecně) napadán a shazován každý, kdo má nesouhlasný názor a těžiště propagace je ve vyzdvihování výhodnosti finanční investice a její snadné návratnosti, ale o samotném produktu se mluví jen minimálně. To se tak bojíte otevřeně a veřejně mluvit o produktu jako o něčem, co je úžasné a jen tak mimochodem na tom můžete vydělat, ale není to nutnost, protože to co prodáváme je samo o sobě tak skvělé, že to za ty peníze stojí?
    Ve skutečnosti prodáváte prodej, který má produkt jako kouli na noze, aby bylo co prodávat, což je dost smutný výchozí bod pro jakýkoliv marketing.

    O Talk Fusion se ve světě ekonomiky a marketingu nemluví – vůbec se o něm neví. Stejně jako se nikdo z tržních analytiků nezabývá MLM, protože není významnou silou trhu. A to vím, protože jsem se na to výslovně ptal lidí, kteří se ekonomikou (a sledováním trhu) zabývají – je to práce, která je živí a kde musí mít přehled aby byli úspěšní.

    Pokud kriticky hodnotit investiční možnosti, nepodléhat nátlaku a nerozhodovat se impulzivně znamená minout obchodní příležitost, pak ji minu se ctí a hrdostí. TF ve mně důvěru nevzbuzuje ani náhodou, i když šanci jsem mu dal a zjišťoval o něm co se dalo. Od téhle investice raději dál.

    • Tak a teď budeš nazván za blbce, protože tomu vůbec nerozumíš. Dokud se nezaregistruješ pdo Apina a nevyzkoušíš to na vlastní kůži, nemáš právo se vůbec vyjadřovat! :D

    • Apin:

     Kdo tvrdí, že se z MLM rodí milionáři? Tady jde o slušný pasivní přivýdělek a byznys, jaký nikde ve světě nemá obdoby. Myslím, že jsem to tu někomu psal už jednou: Svět se netočí jenom kolem tebe a problémy nejsou v produktu, ale pouze v tobě, že nedokážeš vidět výhody, řešíš problémy a ne možnosti něčeho, co jsi ani pořádně neviděl a že když se to nelíbí tobě, nebo je to dle tebe nepoužitelné/nevýhodné/prodělečné/podvod, tak to neznamená, že to tak vidí všichni. Pročti si postřehy jiných lidí, hlavně těch, kteří to používají a ne těch, co o tom něco slyšeli a pouze si myslí… Názory jsou různé a normální trochu soudný a uvažující člověk si v tom dokáže najít pozitivum i motivaci a samozřejmě také obrovský potenciál. Pokud budeš k čemukoliv jinému přistupovat takhle a hledat pouze nevýhody a brát to jako kouli u nohy, tak ti nic nebude dost dobré…

    • LTREVOR:

     Kritické myšlení je to co zdejším Jehovistům chybí…ještě,že mám doma webku bez ní bych bych byl už v Talk Fusion :)

 • Autore, mám pro tebe naprosto skvělý byznys :D

  http://www.carbon-central-network.com/czech/index.html

  Jdeš do toho?

 • díky Pavle- já to tak cítím. Je to vlastně velmi jednoduché…když se systém pochopí;-)
  a videoemail? – proč ne? ;-) Snad mě admin nesmaže :-)))
  http://app.talkfusion.com/fusion2/view.asp?MTIzODI1MA==_6793889

  • Jakub175:

   Dobrý den Zuzko,
   nejdrive se omlouvám zá to ják pisu ále mám rozbýtou klávesnici… Písete ze máte zkusenosti s MLM á chci vás pozádát o rádu, táke se chci zápojit do sitoveho márketingu, ále ne ták jáko kvuli ziskum spis kvuli tomu co me muze dáná spolecnost náucit, proto se ptám jestli mi muzete doporucit spolecnost která se snázi z cloveká udelát prodejce á schopnecho týmoveho hráce, nez ho presvedsovát o tom jáký skvelý produktý prodáváji…trebá z váseho videá jsem poznál, ze kopirujete to, co vám rikáli nekde ná nejáký prednásce, ále ucili vás i neco jineho? nebo mluvili pouze o revolucnim produktu á sýstemu odmenováni??
   Velice dekuji zá prípádne odpovedi á doporuceni

 • Apin:

  Další přesná kopie tohoto hrozného článku :)
  http://www.pujcka20000.com/talk-fusion/

 • Jara:

  Zdravím, se systémem mlm mám již nejakou dobu zkušenosti z pojišťovnictví…… Na ůvod pozvánka na přednášku za 2500…Nakonec proč ne, lepší než nechat tolik peněz někde v hospodě….Na přednášce jsem obdržej nějaké edukační materiály + raut, a nakonec licenci na kterou můžu uzavírat pojistky jak sobě tak ostatním. Uzavřel jsem nějaké pojistky a spoření sobě i rodině… Nakonec jsem s timhle sice seknul, jelikož na mně moc není přemlouvat lidi na pojistky, ale k závěru……vstupní náklady 2500… provize za uzavřené smlouvy 43000…..z toho vyplývá 40500 cisty zisk…. Někoho určitě napadne že přeci platím pojištění + spořko… To sice ano, ale platil bych si ho stejne…minimalne tedy dokud na to mám… Na konci roku vám vrátí 15000 na daních což taky není málo…Tudíž za investici necelých třech tisíc se mi vrátilo 40… Co se týče TF, jsem rozhodnutý jít do něj….Tyhle systémy totiž nespoléhají na to co umíte vy nebo kolik věnujete casu do svého ˇˇpodnikáníˇˇ ale na to co umí lidi které přivedete… Samozřejmě, můžete si vybrat… buď to jít cestou pasivní nebo aktivní….Ti aktivní si samozřejmě přijdou na větší peníze, nicméně jako pasivní příjem byť 1000 korun měsíčne je plus….A jak psal někdo nahoře…co když dojdou lidi??? Velice nic…Zkončíte s touto firmou a najdete si jinou…která teprve začíná…. A tak pořád dokola. U TF mě příjde nejvíce pozitivní, že teprve začíná…TJ že je nejvýdělečnější pásmo teprve přednámi….Práci čest a rukám klid…:-)

  • Apin:

   Moc hezky napsáno a jsem rád, že se konečně také najde člověk, který dokáže věcně uvažovat a ne jen spekulovat a hypoteticky přemýšlet o nesmyslech. Jen bych doplnil, že co když dojdou lidi? Není potřeba končit, protože to bude zisk generovat dál, kdo zná provizní systém v TF, tohle ví :) A vzhledem ktomu, jak je správně poznamenáno, že TF tady začíná, takže ta situace, že by došli lidi, bude za hoooodně dlouho a myslim si, že jeden pozemský život na ten okamžik stačit nebude (viz jiné MLM) :)
   Vysvětlujte ale tohle lidem, kteří jsou přesvědčeni o své pravdě, nic o TalkFusion neví, pouze si myslí, že je to podvod nebo koule u nohy :)
   Prostě to vydělává peníze, takže jste naletěli – takhle funguje logika neomylných všeználků :)

   • Jara:

    V tom máte pravdu….U talk fusion nejde (aspon teda mně) o přímé provize z prodeje ale spíš z dlouhodobějšího hlediska o provize za užívání služby….A jak jsem již dříve poznamenal, vše je teprv na začátku, tak lidi neváhejte a jděte do toho…:-)

 • To je ale husta a dlouha diskuze… :)
  S MLM uz svoje zkusenosti mam a podle myho nazoru je v tomhle businessu uplne jedno jestli prodavas mydlo, pojistky nebo videokonference. Nejdulezitejsi je jak ses schopnej, otrlej a jestli mas taky trochu stesti. Penize se daji ziskat vselijak, jestli ti vyhovuje tenhle zpusob, tak ok, drzim palec a preju hodne stesti.

  • ltrevor:

   Skutečně přesvědčivé …vezmete mne pod křídla pane Karel ?? Umeju vám za to varle pane Karle :)

 • crabman:

  Jen nechápu proč se zde prezentuješ jako primitvní hovado co se vysmívá ostatním. To je nějaká nová taktika „byznysu“ nebo je to teď cool? Asi nová vlna z Ameriky. :-)

 • Metro:

  libi se mi jak se v diskuzi objevuji presne ty typy lidi co jsou popsane v textu :] kdo zavaha nezere, talk-fusion rozhodne stoji alespon za vyzkouseni. pitomcema se nenechte odradit :]

 • Talk Fusion dělám taky.A to co tu píše autor článku je pravda,všechno sedí a nic není nadhodnoceno a přibarveno.Kdýž jsem udělal první obchod,tak jsem se ani nestačil podívat z okna a peníze jsem měl na účtě.Tohle žádná jiná firma neumí.

 • Martin:

  Jestli si chcete odehnat přátele, začněte je uvrtávat do podobných akcí typu super výdělek. Z té agitky na tema Talk Fusion se mi zvedá žaludek, mrzí mne že podobná videa typu Zero zneužíváš k nalákání dalších ovcí pro tvůj „skvělej“ podnik. M.

  • Apin:

   Nevim proč většina lidí žije v bludu, že je Talk Fusion něco špatného, podvod nebo pyramida. Budu se opakovat, ale musím ti doporučit to samé, co těm ostatním chytrákům: Zjisti si nejprve všechny informace a přejímej je tak, jak jsou a ne tak, jak je tvé pokroucené vnímání skutečnosti vidí a snaží si je přibarvit tak, aby se shodovali s tvým mylným přesvědčením…
   Až budeš připraven přijmout fakt, že to skutečně funguje a že jsi se jednou v něčem zmýlil a zbavíš se svých bláznivých předsudků, zkus přijít znova :)

  • Milda:

   V tom případě vypni televizi, protože tam ti reklama ukazuje, jak tě oškubou. Vypni internet, protože tam je ta samá reklama. A ani nechoď nakupovat, protože tě to bude také stát peníze :-)

 • Mathias:

  Zdravim. Talk Fusion sám o sobě sice není letadlo, ALE…
  Zatím všichni lidi, kteří se mě do toho snažili namočit, mluvili v první řadě o penězích a možnosti vydělat si, služby Talk Fusion byly vždy vedlejší.
  Stejně to děláš i ty – sám zde mluvíš o tom, že ty služby příliš nevyužíváš, spíš to bereš jako byznis. Teď je na místě, zeptat se čím se MLM liší od Letadla? Produktem. Jenže pokud to bereš především jako byznis, který spočívá v nahánění lidí pod sebe, už to není prodej produktu, ale obyčejný letadlo. Proč? To je jednoduchý. Letadlo spočívá v tom, že funguje jenom do tý doby, dokud má kde nabírat nový lidi, z kterýho se do něj sypou peníze za vstupní poplatek (tady navíc i za měsíční poplatek, v tom je to geniální). Potom, když už neni kde nabírat lidi, celý to zkrachuje a všichni lidi co sou dole prodělaj (těch je taky nejvíc, protože řady v letadle rostou exponenciálně, jak už tu uvedl někdo předemnou). Nejvíc vydělá zakladatel a pár lidí kolem něj. Ostatní si nahrabou jenom málo a zbytek prodělá. A proč je teda talkfusion letadlo? Protože normálně by si ten produkt ty lidi co do toho jdou vůbec nepořídili a nebyli ochotný za něj zaplatit 2500 a ještě pak platit měsíční poplatek. Proto se s talkfusionem, až dojde na poslední řady lidí (a to se stane už dost brzo) stane to samý, co s letadlem. Krachne to – protože to přestane sypat, nebude kde nabírat nový lidi.

  • Apin:

   Jak jsi správně poznamenal: „Letadlo spočívá v tom, že funguje jenom do tý doby, dokud má kde nabírat nový lidi“ Jak už ale tady také bylo poznamenáno: Talk Fusion bude fungovat a generovat pasivní příjem i poté, co ty lidi dojdou. Jen by mě zajímalo, kde jsi přišel na to, že lidi dojdou už dost brzo? Pravděpodobně tam, kde jsi přišel na to, že Talk Fusion krachne. Bohužel takhle spekulovalo už hodně lidí a pouze dokázali, že neznají základní principy zdejšího provizního systému…

 • Mathias:

  Je to jednoduchý proč přestane generovat pasivní příjem až dojdou lidi. Protože až bude vyčerpaná poslední řada lidí a už nebude koho nahánět, přestanou jít do toho systému prachy z počátečního vkladu, kterej je pro každý letadlo klíčovej. Až lidi v nejnižší řadě zjistěj, že byli napálený a že se nedá nikdo další sehnat aby se jim to vyplatilo, vykašlou se na to a přestanou platit ten měsíční poplatek. A tim že ho přestanou platit, lidem nad nima se to už taky nevyplatí a udělaj to samý. A tak dál… Nikdo nebude dál platit ten měsíční poplatek, protože by si tu službu nikdo reálně nekoupil a nezaplatil – všichni to dělaj kvuli prachům. Proto se to zhroutí. Proč to bude brzo? Protože každý letadlo roste exponenciálně.

  • Apin:

   Tento scénář je opravdu pouze výplod tvé fantazie :) Vážně si nejprve zjisti všechny informace o této společnosti a tomto provizním systému a zjistíš, že Talk fusion jen tak zkrachovat nemůže. Proč? Protože to není letadlo :)

   • klaram:

    Pokud máte dobře rozběhlý Talk Fusion, zkuste i STIFORP – funguje zřejmě na podobném principu, jen za nižší vstupní poplatky. http://klaram.STIFORPProfits.com. Jukněte, kdo byste měli zájem.Mohu poslat emailem potvrzení o platbě, která přišla paní nade mnou (50 USD na Alertpay).Já se zatím snažím sehnat ty dva minimální lidi pod sebe :-).

  • Marketa:

   to snad neni možne co tu pišete….copak mobilni operetoři take krach. když ma pulka planety telefony?…nehledě nato ….pasivni přijem je pravě z aktivniho vyuzivani služby tedy jasně pokud ty co to budou chtit pujdou do toho hned muže jim to přinest zisk tedy do budoucna pasiv.přijem tet je to aktivni přijem, ti co nechtěji a tuto službu-produkt nikterak nevyužijí,fajn nechte bejt…v brzke době bude aplikjace Talk fusion současti telefonu a zdarma , tady přichází nastup pasivního pŕijmu , ……

 • Martin:

  Ahoj Apine.
  Prosím tě byl by jsi tak hodný a přidal k této diskusi odkaz kde je popsán provizní systém TF?Nebo ten systém přímo zde popsal?Děkuji pokud tak učiníš.Moc rád bych se na to podíval a prostudoval.
  Přeji hezký den.

  • Apin:

   Jeden člověk z TF vytvořil velmi poučné a informativní video, popisující všechny tyhle věci, nicméně je to pouze interní materiál pro členy FalkFusion a nejsem si jist, jestli se může veřejně šířit dál. Každopádně stačí se podívat na online prezentaci, kde je provizní systém se všemi ostatními informacemi také popsán http://www.teamtalkfusion.cz/talk-fusion-online-prezentace případně se zkusím ještě podívat po něčem jiném :)

   • Martin:

    Tak interní materiál?No podle mého soudu je to docela dost důležitá informace pro možné budoucí klienty.Tak by to mělo být veřejně přístupné.Ale s tím ty asi nic nenaděláš.Odkaz na video po mě chce heslo takže jsem si ho nemohl prohlédnout.Ale tedy podle toho co jsem pochopil.Napiš jestli se pletu.Ten kdo chce vydělat prostě musí sehnat dva lidi pod sebe.Tento fakt mu vydělává.Produkt jako takový ne.Ve finále vlastně nikdo nemusí TF používat,jen platit poplatky a tím,že má pod sebou nějaké lidi si vydělá také.Pochopil jsem to správně?Pokud to tak je dostávám se k tomu co jsem si četl výše v příspěvku co psal Mathias.Čistě teoreticky.Pokud budeš poslední kdo si TF koupí nevyděláš nic i když jsi do toho šel aby jsi si vydělal jak bylo prezentováno před koupí produktu?

    • Apin:

     Pleteš si heslo a jméno. Napiš tam svoje jméno (Guest name) a jsi tam. Příjde mi to spíš jako že se ti nechce (jako většině diskutujícím tady) a tak raději budou hledat problémy a překážky tam, kde nejsou a vymlouvat se na ně a jen hloupě spekulovat coby kdyby… To co napsal Mathias jsou čistě jen bludy už z toho důvodu, že TF je tu teprve několik měsíců, takže jsme teprve stále na začátku a navíc podzim bývá ve všech MLM nejúspěšnější období (lidi se vrátili z dovolených a vracejí se do zajetých pracovních cyklů, řeší, kde sehnat peníze na vánoce a podobně). Navíc já jsem osobně registroval samé lidi, co do toho šli kvůli produktu a byznys viděli jako takovou třešničku na dortu, takže o další zákazníky nouze jen tak nebude (vzhledem k vývoji, kterým se TF ubírá). Budeš raději věřit tomu, co napsal Mathias, který o společnosti a produktech a hlavně o multilevelu samotném neví vůbec nic a zaměňuje ho s letadlem, nebo budeš věřit lidem, co už v TF jsou, tyhle věci znají a vydělávají peníze?

 • Michal:

  Ahoj,
  Predem upozornuju, ze nejsem nicim zaujaty, a pisu pouze to, co me napadlo po precteni clanku a co mi rika selsky rozum.
  Jeste jsem si precetl par komentaru ze strany autora a uzivatele Lelkouna a styl argumentace, a muzu rict, ze s Leklounem souhlasim na 101%!
  Ceska mentalita s tim moc nema delat, i kdyz, kolik takovych produktu se do CR uz dostalo (a CR je jeden z nejmensich trhu evropy). Takze par lidi si uz asi tu imunitu muselo vybudovat.
  Hledani kladu a zaporu je zaklad kazdyho podnikani, a videt jen „prilezitost“ je tezce sebeznicujici.
  A ted k produktu,
  z toho, co jsem si precetl se nejedna o nic prulomoveho, spis se to jen snazi autori vstipit verejnosti.
  Slovni mail (ktery je mimochodem zcela zdarma a predikce, ze bude zpoplatnen jsou jen vykriky do tmy od lidi, ktery se snazi prorazit prave takovymy nesmislnymy produkty, jako je toto) ani nelze nahradit videomailem.
  A duvody? At uz napriklad korektnost (ktera je psanym slovem snadna)- ne kazdy umi perfektne mluveny jazyk, anonymyta – ne kazdy si preje byt poznan, atd atd, nema cenu v tom pokracovat..
  A muzu jen dodat, ze pokud se chysta nekdo argumentovat mym cestvim, tak je irelevantni.
  V CR jsem jen studyjne, a uz par let cestuju po svete za praci(USA, GB…) takze cechacstvi je mimo misu.

  • Apin:

   No nejsem si zrovna jist, jestli psaný příspěvek plný gramatických hrubek (jako třeba ten tvůj) nebude větší zlo, než drobné přeřeknutí nebo slangová mluva ve video záznamu. V tomhle se asi neshodneme, člověk ze sebe dokáže udělat pitomce mnohem snáze v textu, než na videu, ačkoli před kamerou nemá žádné tlačítko BACKSPACE :)
   Jinak tedy jak se tu už v diskuzi řešilo, že vyhledávače ještě dnes pořádně nedokáží indexovat audio-video obsah, tak kdo chce tvrdit, že to nejsou nadčasové produkty? Viděli jste třeba některé webináře z posledních dní? Viděli jste vůbec z něco z produktů TF, nebo jste pořád ve stádiu spekulací a idiotských domněnek coby-kdyby a hledání problémů místo příležitostí?
   No a ještě k těm ostatním komentářům o tom, že tu jsou alternativy zdarma: http://zvedavec.org/vezkratce-5578.htm Jak dlouho budou zdarma? jak dlouho budou funkční? Jak dlouho tu vůbec ještě budou v takové podobě, aby je lidi byli ochotni používat?

   • fawkes:

    Argument ad hominem? Vážně?

    Sám jsi tu někde psal, že ses do toho zapojil jen kvůli tomu, abys to přeprodával dál a ne to používal (což je letadlo, ale ty se tomu označení zuby nehty bráníš). Ono taky není co používat – jak již zde bylo podotknuto, TF produkty jsou zbytečné – nikdo je nepotřebuje. A pokud jo, snadno si najde řešení, které je zdarma. Ale i kdyby to někdo chtěl, určitě se nebude zapojovat do sítě, kde nejde o prodej produktu jako o nalákání dalších uživatelů pod tebe (neexistuje možnost přímého prodeje – musíš se pod někoho registrovat).

    Fakt nechápu, proč to tu pořád řešíš a obhajuješ ty nesmysly. Inteligentnímu člověku je od prvního pohledu jasné, o co se jedná, blbec si to vyzkuší a pak (pravděpodobně) vystřízliví.

    — Teď čekám komentář typu „od Čecha bych nic jiného nečekal“, „víš prd, protože ses pod mě nezaregistroval a nevyzkoušel to“, „jsi hlupák“ atp. Jen do mě. Tahle diskuze je vydatná jako komentáře na Novinkách :)

    • Apin:

     Dneska to používám kvůli byznysu, protože dnešní doba ještě pořádně není připravená na takové produkty, až se jednoho dne technologie někam posunou a budou schopny indexovat obsah (nejen) v produktech TF, které tu už dnes jsou, tak je začnu používat intenzivněji :) Do té doby bude TF zrát jako víno (doporučuji sledovat novinky Talk Fusion a ne se spoléhat na své velmi špatné smysly nebo úsudky – ale stejně to je pro mnohé z vás házení hrachu na stěnu nebo ještě lépe sviním)
     „musíš se pod někoho registrovat“ No konečně to začínáš chápat. Tohle je multilevel, víme?

     • fawkes:

      Hele, mně je u srdce jedno, co bude v budoucnosti.

      Skutečnost je TEĎ. Teď jsou TF produkty na hovno a pravděpodobně budou i v budoucnu. U TF jde jen o prodávání práva prodávat dál (jenom k tomu přidali nějaký rádoby užitečný a revoluční videosračky, abys mohl ty a tobě podobní argumentovat tím, že nejde o letadlo) – což je taková píčovina, že ji musejí dělat jen zoufalci, kteří si jinak vydělat nedokážou.

      Sorry, ale vnucování hovadin ostatním a mlení hloupých klišovitých frází seriózní byznys fakt není.

     • 5uch:

      Tohle je letadlo, víme?

      Na začátku diskuse ti to dobře a věcně vysvětlil Tomas i lelek.

      Připouštím, že první pasažéři nemusí utrpět ztrátu, možná i trochu vydělají. Tak hlavně užívej tu svoji kartu dokud na ní něco teče, ta je na tomhle byznysu fakt super a jedinečná. A doufám že ti nevadí, že ty peníze na ní tečou z kapes jiným lidem, aniž bys jim dal slušnou protihodnotu.

      Jako celek je TF zmrdství od hlavy až po smardlavý ocas:
      – Produkt je z prdu udělaná kulička a skoro nikdo ho nechce a nepotřebuje, ani kdyby byl zadarmo.
      – Systém roste geometrickou řadou, což je možné jen do vyčerpání zdrojů
      – v systému nejde o distribuci produktu jako takového, ale o nábor spodku pyramidy (sám to přiznáváš)
      – systém je držen při životě ze vstupních poplatků a měsíčních paušálů za (nepoužívanou) službu

      – Okolo podobných startupů se točí tlupa tupých ovcí vedených několika inteligentními bezcharakterními manipulátory (omlouvám se za to slovo, ale lepší není: zmrdy), kteří moc dobře vědí, kam to spěje. Mezi ukázkové případy patří Martin Ryšan z Herbalajfového Centra Regenerace – ano, ten, co prezentuje na ukázkovém videu. A patříš mezi ně i ty – nevěřím, že při své zjevné inteligenci (to není ironie!) nevidíš podstatu věci. Ale ještě nejsi úplně ztracen – v tomhle článku ti manipulace moc nejde, takže do horních pater se nejspíš nedostaneš.

      Přeji příjemné přistání.

 • Petty:

  Supééér za dobu co tu probíráte VY pesimisti a skeptici, jak jde o podvod, letadlo a podobné bláboly, Talk Fusion Czech má již 4500 BC. Pokud jen polovina lidí četla tyto řádky, dospěla k názoru, že jde o seriozní firmu a zkusí s prorazit v této uspěchané době, protože psát je pomalejší než namluvit video email. Děkuji Vám za celý tým Talk Fusion a i Vaše negativní reklama je pro nás taky reklama. :-) Jste velmi milí a mi všichni vám za to děkujeme.

  Pokračujte v těchto diskuzích ať se k nám přidají další lidé, kteří mají šestý smysl a vidí tuto příležitost jako dobrou, ne-li jako skvělou. S přáním krásného dne a všem partnerům TF čačing :-) od JP

  • fawkes:

   Abys to nevychvaloval, když v tom jedeš.

   Pokud je namluvení rychlejší, proč jsi vůbec psal tenhle komentář a nedal sem link na tvoje Tf video s vyvoněnou šablonou?

   • Petty:

    Ahoj Jednoduše protože jsem momentálně na místě kde nemám kameru a je tu moc rušno. Jsem v práci. A když jsem doma a mohl bych se zabývat těmito články tak na to nemám čas protože registruji lidi, kteří chtějí TFko používat. proto jen píši. :-)
    A proč by tento systém nikdo nechtěl? To fakt nevím, proč už Jules Verne psal o cestě na měsíc když ještě neexistovali rakety? a v roce 1983 byl představen první mobilní telefon Morotola DynaTAX 8000x a přitom spousta lidí tvrdila, že nebudou potřebovat mobily když mají pevné linky. A dnes? Jen v ČR je 15 milionů mobilních čísel. tzn, že na každého Čecha připadá 1,5 mobilu a to vč. novorozenců.
    Tak proč ne třeba Talk Fusion??? Nová komunikace – Nový operátor.
    Přeji krásný den JP

   • Petty:

    Vždyť si to zkus, sám než takhle blbě kecat.
    Kup si pozici vyzkoušej všechny produkty a jestli je to tak blbý jak ty tady píšeš stále dokola a stihneš to do tří dnů. Ukonči spolupráci a firma Ti vrátí všechny peníze.
    Stále jen kecat hovadiny. Je fakt pod úroveň i blbce a to snad nejsi. Nebo ANO??? Pak tady dál můžeš pisálkovat ty svoje bludy. My z Talk Fusion se jdeme bavit posíláním v-mailů a vysíláním online. Páčko shledáčko v Talk Fusion. :-) JP

 • Apin:

  Aby se to neztratilo mezi sloupečky reakcí, tak to sem dám ještě jednou:
  Už se tu několikrát řešilo, že vyhledávače ještě dnes pořádně nedokáží indexovat audio-video obsah, tak kdo chce tvrdit, že to nejsou nadčasové produkty? Já mám raději text, protože to je alfa a omega současných vyhledávačů a v současnosti je tento článek na předních pozicích, až mě to samotného příjemně překvapilo:) Až budou vyhledávače schopny indexovat multimediální obsah (a ne jen podle popisků a tagů), tak se s blogováním třeba přesunu do této oblasti, prozatím je text tím klíčem k návštěvnosti.

  Jinak k těm ostatním nesmyslným kydům:
  Viděli jste třeba některé webináře z posledních dní? Viděli jste vůbec z něco z produktů Talk Fusion, nebo jste pořád ve stádiu spekulací a idiotských domněnek coby-kdyby a hledání problémů místo příležitostí?
  No a ještě k těm ostatním komentářům o tom, že tu jsou alternativy zdarma: http://zvedavec.org/vezkratce-5578.htm Jak dlouho budou zdarma? jak dlouho budou funkční? Jak dlouho tu vůbec ještě budou v takové podobě, aby je lidi byli ochotni používat?

 • fawkes:

  Ale? Ty se snižuješ k tomu, že mažeš nepohodlný komentáře? No, aspoň se potvrdilo, s kým mám tu čest.

  • Apin:

   Nejspíš bude chyba mezi tvou židlí a klávesnicí a nepovedlo se ti to odeslat, případně jsi reagoval na jiný komentář, protože jsem tu nic nemazal (byl jsem celé odpoledne offline), ani do spamu nic nespadlo, poslední tvůj velmi přínosný a inteligentní komentář byl v 15.58

   • fawkes:

    Prdlajz. Ihned po odeslání se to objevilo v mé RSS čtečce a po navšívení to tu nebylo. Až teď se to tu záhadně objevilo -_-

 • Venca:

  ahoj vypadá to na zajímavou příležitost k vydělání napíše mi o tom někdo víc ?

  • Petty:

   Ahoj není problém, klidně ti dám více informací. Pošli mi kontakt na tvůj skype a já ti dám rád informace zadarmo. Zda v tom uvidíš příležitost či ne to už bude jen na tobě.
   Můj soukromý mail je jenik.pety@seznam.cz Přeji hezký večer Petty

 • Scotik:

  Dobrý den, mám pro Vás skvělou nabídku jak si přivydělat z domova. Pokud Vás teda nebaví nudné klikačky a jste ochotni něco investovat když víte, že se vám investice v mžiku vrátí :-)
  Sám jsem měl problém se dostat ze své špatné finanční situace, ale díky tomuto objevu se začínám dostávat zase do plusu. Poprvé jsem našel neco co nejsou jen plané sliby.
  Pro bližší informace mě prosím kontaktujte na mail scotikjames@gmail.com.
  Týká se osob, které už dosáhly věku 20let.

  S pozdravem

  Scotik.

 • Marvilus:

  Na začátek chci uvést, že toto je můj subjektivní názor :
  Tak jsem si to tady přečetl cca 2 hodiny po zrušení registrace u Talk Fusion. Spadl mi kámen ze srdce, že jsem to tam zabali. Zastánci systému mají napapuškované obraty od svých náčelníků a nejsou ochotni připustit byť jen maličkou pravdu.
  Asi jim to moc nesype, protože tady prosazují něco v čem lítají a neví jak z toho ven.
  Jeden z názorů tady byl ten, že TF nejde vůbec o produkt, ale o „prachy“ od oslíků, kterým jsem byl od 1.10.2011 i já.
  Většina z nich ani neumí odeslat normální video e-mail, natož provést další akce, které systém nabízí. Já jsem se ho nejdřív naučil a potom teprve nabízel. Nakonec jsem v reálu ve své firmě a po konzultacích dospěl k názoru (samozřejmně podle TF k blbému, jako všechny, které má někdo jiný), že je to pro hračičky, kteří nemají doma co napráci a vymýšlejí p……y.
  Je opravdu otřesné, když někdo z vyšší pozice na školení řekne, že on některou část produktu nepoužívá, proto ho ani neumí obsluhovat.
  No, už jsem se vykecal dost. I tak budu mít tisíce odpovědí s vyjádřením, jaký jsem blbec a ignorant a ničemu nerozumím, jak jsem toho dočkal už při mém příspěvku někde jinde. Ale to nevadí.
  Chtěl bych popřát všem, kteří nefandí TF hodně úspěchů v práci, která k něčemu je a osvíceným pracovníkům TF to, aby místo kecání a papouškování svých bossů, šli hledat takové blbce, jaký jsem byl od 1.10. já. Už je to ale za mnou a jsem rád, že jsem nakonec nikoho neulovil. Nemusím se teď nikomu vyhýbat.

 • fanda:

  nefandim…..

 • Ahoj, jsem studentem informačních technologií a sepsal jsem nezávislý článek o Talk Fusion z pohledu zkušeného „ajťáka“. Pod článkem se rozjela zajímavá diskuze, které se zúčastnil i pan Martin Ryšan, který mi tam dokonce vyhrožuje žalobou a fyzickým napadením. Přečtěte si můj článek a udělejte si vlastní názor: http://www.shawn.cz/psychologie/talk-fusion-nazor-it-odbornika/

 • netushki:

  Tak prece banky by podle toho, co tady pisete, meli by cast sveho portfolia ukladat do talkfusionu :D at se jim to poradne rozjede, pak budou vyssi i ta procenta z vkladu, ne?
  Avsak pravdou je to, ze skutecne to, co tato spolecnost prodava neni zadnym produktem :D
  A neni to ani byznys, panove, protoze jednim ze zasadnich cilu byznysu – zlepsovat tu spolecnost. A ted‘ se jedna pouze o to, ze nastava prealokace od jednotek pod vama. Takze problem je pouze v tom, ze lidstvo porad hleda ty nejlehci moznosti si vydelat, ale proc? Aby mohli 24/7 nic nedelat a sel by tak, oblibeny autorem tohoto clanku pojem, pasivni prijem.
  V podstate pokusim se zeptat na par veci. Jelikoz pro me to bylo divne, ze se nikdo tomu nevenoval, mam pro vas jenom 5 lehkych otazek. Pokud budu presmerovan na dalsi clanky, ktere popisou mi jak jsem pomalej a nevsimajici se okoli, tak klidne to ani nebudu cist, to je zbytecny.
  1) Jake mate vzdelani a proc jste sel na ten TalkFusion jako vubec, misto toho abyste vybudoval, resp. budoval realnou karieru?
  2) Zkuste mi rici, kolik lidi od vas/vaseho tymu/stromu (alespon v procentech) skutecne nakoupilo tento produkt pro ucel vedeni sveho podnikani, tedy nemel a ani nema zadny zajem o uskutecnovani dalsiho prodeje?
  3) Proc u velkych spolecnosti v oblasti financi (jakozto PwC, KPMG) ucast skutecna, resp. v minulosti, v MLM pocita se za velmy negativni? Asi nerozumi financnimu sektoru vubec, ze?
  4) Co vas osobne motivovalo vstoupit do tohoto MLM systemu? Snaha ziskat rychle penize a lehke penize, pricemz tim, ze zadne, v podstate, vubec nevydelavate, ale jenom dostavate cast prealokaci toho, co do systemu vkladaji jini lidi se stejnym chteni, jako meli vy?
  5) Podle me, pokud bych zitra zacal na stejnem principu prodavat, rekneme, 4 kusy toho, co nepotrebujete vubec, a k tomu jeste mate pribaleno 4 kusy hovna, jak byste postupoval, pokud princip bude uplne stejny? Taky byste se do toho zapojil, neboli hovno budoucnu bude velmi progresivnim trendem, a potreboval bych taky navstivit nejake prezentace, abych se prosvetlil?
  Takze, pokud jste tak rozumni, ja cekam na odpoved po bodech, opravdu po bodech, to pro me bude stacit, a vlastne nepotrebuju nic vic. Abych odstranil pripadne dotazy:
  1) Nejsem Cech
  2) Jsem momentalne vysoskolak a hlavnim smerem jsou v podstate otazky investovani
  3) Byl jsem na cca 6 seminarech a cca 3 webinarech talkfusionu, ze zacatku mi to zaujalo, protoze tu informaci podavaji docela lakave, bez oznameni, napr, toho, kolik realne stoji ten produkt
  4) Vim o spolecnosti talkfusion dost, protoze jsem o tom uvazoval
  5) Mel jsem prijat reseni rychle, ale od zitra odchazim z toho, protoze ten celkovy princip fungovani je podle me prikladem klasicke pyramidy. A to je realny fakt, ktery se projevi az budete odvaznejsi a nebudete pak jenom riic skvele historky o tom, jak si muzete vydelat penize pasivne.

 • mára:

  Doporučuji všem co pracují pro talk fusion, aby se podívali na účet u globalcashcard. Tento účet má měsíční poplatek 1,50 USD bez ohledu na to jestli je na něm kladný zůstatek nebo ne. Tento účet tedy může jít do mínusu a nemyslím, že by člověk, který u TF skončí nebo mu nechodí provize s tím počítal, že mu zůstane účet kde se hromadí záporný zůstatek. Na to si všichni kdo vlastníte globalcashcard dejte pozor, na to vás nikdo z „lídrů“ upozorňovat nebude.

  • ano:

   ano- to je naprostá pravda- bohužel jsem si tím také prošel.

   • Petr:

    Ano, také jsem si tím prošel. Jsem rád, že TF a Global kartu mám zrušenou. Za ty nervy mi to už nestojí.

  • slunicko994:

   Plácáte nesmysly,takhle to vůbec není,váš zůstatek ,kdyby to tak bylo by nikdy nešel do faktického mínusu,miluju odborníky,kteří nevědí o věci ani prd,ale chytrý jsou až na půdu :-)

 • eurotran:

  Zatím jsem se ještě nesetkal s nikým, kdo by si dobře vydělával buď na Talk Fusion nebo ostatních MLM i ti co stím dělali dlouho a tvrdě tak si nepřišli na pořádný peníz a ve většině případů toho nechali (ale možná se pletu a jsou i takový co jim to slušně vydělává). Tak bych vás chtěl seznámit s něčim novým a lépe promyšleným než byli dosavadní MLM, zde se neplatí žádné vstupní poplatky jako je to u mnoha jiných na, kterých nejvíce vydělávají ti nahoře. Nemusíte vůbec běham za lidma a něco jim nutit a vysvětlovat. Zde si může vydělat více i ten, který se připojí třeba po púl roce, od někoho kdo z toho má už dobré peníze, což si myslím že u jiných MLM nebylo možné vydělat více než ty co byli před vámi. Ale hlavní na tom je, že náplň vaší práce nebude nic složitého a třeba po prvním měsíci už třeba nebudete muset dělat nic. No už vám k tomu víc řikat nebudu a odkážu vás na samotné stránky s videem kde je všechno detailně lépe vysvětleno a popsáno http://www.goldenbiz.eu/index.php?ido2=124173 kdybyste měli jaké koliv dotazy(připomínky, názory) tak piště na email Eurotran@seznam.cz a na vše vám odpovím

 • Stanislav ŠKRABÁNEK:

  Pěkné no :)u TF jsem taky, produkty jsou dobré, hlavně je to nový trend u pc už zkoro nesedím pracuje před iPad, a jde to. Je to dá se říct pro každého, ale může i nemusí to být běh na dlouhou trať. Někdo to vidí a cítí tu příležitost někdo ne…Ještě, že nepracuji s cizími lidmi :) Hodně štěstí všem…valím na dovču, tady je kosa v Jeseníku jako blázen čést. ;)

 • slunicko994:

  Když tady čtu některé příspěvky,tak je mi z toho smutno,něco nejsem schopen dělat…třeba MLM,tak to pomluvím,poškodím a označím za podvod. Nejsem schopen vzít za sebe zodpovědnost..pomluvím,označím za podvodníky ty,kteří schopni jsou. Nechce se mi vystrčit hlavu z písku a mám strach cokoliv podniknout…pomluvím ,pošpiním,označím za podvod. Pak si sednu k počítači a jsem spokojen ,jak jsem jim to nandal ,MLM,jakékoliv je úžasná příležitost,psát tohle je správné a tohle špatné MLM to je už opravdu na žalobu školského systému v ČR,když mi nevyhovuje třeba jeden systém MLM,ale dělám jiný třeba katalogový,tak ten první nepomluvím,vlastně ,co se divím,jsme přece v Čechách a tam vše ,čemu nerozumím je lepší pomluvit,než si přiznat,že to není pro mě,nebo že nejsem schopen.

 • Ahojte. Něco podobného se řeší teď tady : http://teleforum.cz/viewtopic.php?f=45&t=154
  Není divné, že tam jsou už 2 negativní názory ?

 • Henry:

  Ahoj VSEM!!!
  Mam pro vas, kdo chteji jeste vic vydelavat nejenom TF,at se mi ozvete na mail henry.mikulik@gmail.com
  Rad si povypravim dalsi MLM prace. (vsechny ktere jsem uz zkousel)
  K dispozici jsou nekolik. Mezi nimi patri i GOLDENBIZ, ktery nekdo z vas uz o tom mluvi.
  Tesim se na vase psani.
  Nebojte se, staci jen pisknout a dostanete nabidky ;)
  Jindrich

 • Tomino:

  kdo tady porad basni o talk fusion tak je vedle, je to spatna firma se spatnym rohranim vysokymi poplatky a se spatne postavenym kompenzacnim planem, je tu jedna podobna firma s mensimi poplatky vyssimi zisky a je taky clenem DSA a vyuziva je i microsoft Billa Gatese, kdo chce vedet vic poskytnu dalsi info, mimochodem mame nejlepsi tym v CR a nase leader je zemskou reditelkou jen za 39 dni to s TF neudelate ani za rok
  tom.grus1@gmail.com

 • ivo:

  Zdravím, je nádherné číst jak TF je špatná a pořídit jinde zadarmo atd.Proč jedna firma koupila jen jeden produkt video email za víc než 3 miliardy dolarů, to jsou ale blbci, když je to jinde zadarmo. Proč existují jiné firmy, které jdou stejným směrem a účtují více než TF?Český člověk je chytřejší než kdokoliv a proto to také zde vypadá. Já jsem začal jako zákazník a byl jsem a jsem velmi spokojen. Po několika týdnech mě oslovili mé přátelé, že by také rádi používali tuto technologii. V jednoduchosti je krása a čas jsou peníze. Budoucnost těm co kritizují sama ukáže. Ne všichni jsou ctižádostiví a chtějí žít. Většina stačí přežívat, koukat na bednu, chodit do hospody a samozřejmě jak jinak než kritizovat. “ Musím se nějak ospravedlnit když jsem líný. „Já říkám „zrcadlo nelže, podívej se do zrcadla, než začneš házet hnůj“. Co jsi v životě dokázal, kolik lidem jsi pomohl. Vidíš v zrcadle člověka, kterého by jsi respektoval ? Přeji nádherný ostatek dne a samozřejmě bombastický konec roku. Nezapomeňte se usmát je to za darmo a uzdravuje. Je pravda, jelikož jsme v „ČESKU“ Tak tím naštvete fůra lidí, ale to je jejich problém a ne váš. :) :) :) S pozdravem Ivo.-

Orcs Must Die! CZ funsite
Ikonky
paypal podpořte apina
 • Partner links