ANKETA: co bude 21.12.2012?

Dnes jsem se zúčastnil velmi zajímavé diskuze na téma: Co se stane 21.12.2012?
Co člověk to názor. Média se konce mayského kalendáře často chytají a velmi rádi přifukují tuto bublinu a tak na nás chrlí nejrůznější hypotézy a „zaručeně odborné vědecké odhady“, co se ten osudný den vlastně stane.
Nikdo samozřejmě nemůže vědět, ani co bude zítra, takže všechny dohady a spekulace působí spíše úsměvně, ačkoli často zvěstují katastrofické předpovědi počínaje totálním koncem světa, přes pozoruhodné postavení planet a galaxií a konče prostým tvrzením, že se nic dít nebude…
Jisté je jedno. S blížícím se zimním slunovratem 21.12.2012 bude takových předpovědí přibývat a pochopitelně bude přibývat i podnikavců, kteří se na bublině zvané Armageddon 2012 budou chtít přiživit.
A protože tento zvěstovaný konec světa připadá na pátek, tak bych to viděl na pořádnou kalbu, co když bude fakt poslední? :)

No a jak jsou na tom moji čtenáři? Dal jsem do ankety události, se kterými sdělovací prostředky a informační zdroje nejčastěji straší a rád bych tedy věděl, která z předpovědí je podle vás nejvíce pravděpodobná.

[poll id=“3″]

Do rozuzlení naší ankety zbývá:

5 komentářů to “ANKETA: co bude 21.12.2012?”

 • Maximálně ta kalba :)

 • Podle mě dojde minimálně v USA k obrovské vlně paniky, rabování a naprostému šoku až 22.12. zjistí, že se nic nestal(nevím jestli někdo z vás viděl díl Earla, který si dělá srandu z konce světa na přelomu tisíciletí).

  • A až zjistí, že se nic nestalo, budou páchat hromadné sebevraždy, protože to psychicky neunesou.

  • Vidím to stejně. Takže to bude vlastně počátek globálních ekonomických problémů, protože USA tím stáhne celý svět, pokud teda Čína výrazně neposílí a nestihne ameriku zbavit veškerého vlivu

 • Míša:

  A nebo se nejdřív zvedne obrovská vlna pomstychtivých kaprů, následována šíleným vírem odpadků, lidi budou sedět u fejzbuků až bude celá síť přetížená a všichni se z toho zhroutěj, přičemž vdaný se rozvedou, rozvedený se vezmou, těhotný poroděj, všichni poběžej na poslední chvíli do albertu nakoupit zásoby a potom všichni vylezem na stromy nebo zalezem do kanálů a budem hrát dostihy a sázky a budem si vyprávět strašidelný historky a pak přijede svatý václav na koni a řekne vše je dobré a my zase budeme dál v klidu sedět u fejzbuků a řešit co se stane 20. 20. 2020 ve 20:20 :)

Leave a Reply

Orcs Must Die! CZ funsite
Ikonky
paypal podpořte apina
 • Partner links
  Fatal error: Call to undefined function backlinks_links() in /users/zalohovane/5324/kekel.cz/subdomeny/apinuv/wp-content/themes/KEKEL06/footer.php on line 29