About Kekel

Z několika málo zkušeností bylo jasné, že mít svůj blog je v dnešní době (nejen) v tomto virtuálním světě velmi důležitá věc, která do budoucna představuje obrovský potenciál a zároveň znamená mnohem víc, než je profil na Facebooku, který zcela rozhodně není důstojnou virtuální existencí a inteligentní člověk by se měl vyvarovat oficiálnímu členství v něčem takovém.

A proč zrovna Kekel?

Protože věci kolem nás rozhodně nejsou růžové a to co se ve světě děje, je kekel. Rozhodně nechci konkurovat společnostem nebo lidem, jejichž názvy se o slovo kekel opírají a přišli s ním o mnoho dříve. Pokud zadáte do vyhledávače “kekel” dostanete odpovědi v podobě odkazů na tvorbou www stránek nebo na pražskou punkovou kapelu.
Svým počinem rozhodně zamíchám karty na poli SEO a pozicích ve vyhledávačích. Nemyslím to nijak zle, hlavně profíci na www stránky nebudou asi zrovna spokojeni, pokud narazí na některé moje amatérské pokusy. Budiž jim tedy omluvou to, že na ně odsud odkazuji, ranky určitě budou ještě přibývat :)

Slovo kekel obecně ve společnosti znamená cosi nechutného, nepřijatelného, prostě opak líbivého nebo estetického. V podstatě si ke slovu kekel můžete přiřadit veškeré nepříjemné nebo negativní vlastnosti.

Výraz kekel budou mnozí spojovat s hudbou i obrázky, které vám budu pouštět nejen na těchto stránkách, ale i na party z gramofonů :)

Kekel se teprve rozjíždí, časem se to tu ještě rozroste :)

3 komentáře to “About Kekel”

Leave a Reply

Orcs Must Die! CZ funsite
Ikonky
paypal podpořte apina
  • Partner links
    Fatal error: Call to undefined function backlinks_links() in /users/zalohovane/5324/kekel.cz/subdomeny/apinuv/wp-content/themes/KEKEL06/footer.php on line 29