Kontakt

Skype


Skype status

Můj hlavní komunikační prostředek. Status dost často blbne, ale jsem zde prakticky pořád.


ICQ

Ačkoli o škodlivosti ICQ bylo už napsáno mnoho textu, z jistých důvodů tento protokol stále ještě občas zapnu, ikdyž není hlavním komunikačním prostředkem.
Moje UIN je 258500653


E-mail

apin23(zavinac)gmail.com


Twitter

dj_apin


NYX

ID: APIN


no facebook

Na facebooku mě nehledejte, mám charakter, čest, sebeúctu, jsem inteligentní a také nechci, aby si o mně lidi mysleli, že jsem hlupák a narozdíl od většiny jsem četl podmínky, proto tam nikdy nebudu!

6 komentářů to “Kontakt”

 • Fatal...Crash:

  význam čísla 23 muže to mít hodně významú ale myslím že dvojka je muž a trojka je žena na akci kde je minimálně 20lidí u beden kteří jsou free
  Akce začínala ve23:00
  ale je to jenkravina kterou jsem si vymislel
  jinak zdárek TEKKEN brothers

 • Krabath:

  Ahoj, chtěl bych se zeptat, jestli by bylo možné vyměnit odkazy na weby (www.svetinformacicz.cz). Pokud ano, dej mi vědět na Krabath72@seznam.cz. Nevadí, že ti tykám? Pokud ano, stačí říct.

 • Krabath:

  Chtěl bych oznámit, že stránky Svět informací (www.svetinformacicz.cz) mi už nepatří. Připravuji však nový „magazín“, který bych chtěl spustit po novém roce a byl bych velice rád, kdybych mohl počítat s odkazem na ně na tvých stránkách, až jej spustím. Předem děkuju.

  Tomáš Beck.

Leave a Reply

Orcs Must Die! CZ funsite
Ikonky
paypal podpořte apina
 • Partner links
  Fatal error: Call to undefined function backlinks_links() in /users/zalohovane/5324/kekel.cz/subdomeny/apinuv/wp-content/themes/KEKEL06/footer.php on line 29