Další spam

Hurá, zase jsem vyhrál :)

Mezi tunami spamu jsem narazil na tenhle zajímavě počeštěný email:

COOL STREET
PAULGREENVULLE Ax34587,
AUSTRÁLIE.
Ref: 435062725
Šarže: 7050490902/189
Výhra no: GB8101/LPRC

GRATULUJEME!

Vážený pane / paní,

Máme radost, abychom Vás informovali o vaši cenu propuštění na den, z Austr Alian Lotto začleněna program. To je bonus pro propagaci lotto v Austrálii, který je plně založen na elektronický výběr vítězů pomocí jejich e-mailové adresy formě některých stránek.

Vaše e-mailová adresa byla připojena k letence číslo; 4700172507056490102 pořadové číslo 7741134002 této šarže vyvozuje to štěstí čísla takto 5-13-33-37-42 bonus number17, které následně vyhrála lotto v druhé kategorii.

0A jste zde ha už schválila uhradit paušální částku £ 500000,00 (pět set tisíc Velká britská libra) v hotovosti kreditní file ref: ILP / HW 47509/09 z Th e celková peněžní výhry sdílené mezi osm štěstí, v=C 3tězové v této kategorii . Všech zúčastněných byly vybrány prostřednictvím počítačového systému Volí čerpány formou Devět HUN dred tisíc e-mailových adres z Kanady, AustrA 1lie, USA, Asie, Evropy, Středního východu, Afriky a Oceánie jako součást naší mezinárodní propagaci programu, který se provádí jednou ročně.

Tato partie, na podporována a byl sponzorován konglomerátu některých nadnárodních společností, jako součást své společenské odpovědnosti vůči občanům v komunitách, kde mají operační základny.

Další bližší podrobnosti vaší (em bolet adresa) spadá do našeho evropského = 0 Areprese ntative sídlo v Amsterdamu, Nizozemí, jak je uvedeno ve vašem hrát kupon a vaše cena 500,0 £ 00.00 budou uvolněny na vás z této regionální pobočky ve Spojených KRÁLOVSTVÍ resp. Doufáme, že se část vaší výhry, budete se podílet na našem konci roku vysoké sázky za 1,3 miliardy liber 0Ainternational remízou.

JAK TO TVRDÍ VAŠE CENA: Stačí kontaktovat náš důvěrník agent, PAUL MOORE E-mailová adresa (agent_paul_moore400@yahoo.com) do souboru pro vaše=2 0tvrzení. Kontakt ho od pondělí do pátku.  vyplněním tohoto formuláře níže a poslat mu to do souboru pro vaše tvrzení.

Vylosované v loterii ŽÁDOST formu platby </ span>.

Celé jméno ………………………………………… .
0D Datum narození …………………………….. ……
ADRESA …………………………………………. ..
SEX …………………………………………. ………
AGE …………………………………………. …….
STÁTNÍ …………………………………….
Vyhraná částka ……………………………………..
OCCUPATIO N. …………………………………….
0D TELEFON ………………………………………
EMAIL …………………………………………. .. ..
DATUM …………………………………………. …..
Vítězem Odkaz / batch no ……………………… schválena pro provedení platby.

Vezměte prosím ocitujte váš odkaz, dávky a výherní číslo, které lze nalézt na to p levém rohu tohoto oznámení, stejně jako vaše celé jméno, adresu a telefonní číslo, aby pomohla najít váš soubor snadno. Z bezp ečnostních důvodů jsme advic e všech vítězů, aby důvěrné informace od veřejnosti u ntil vaše tvrzení je zpracován a vaše cena propuštěn na vás.

To je součástí naší bezpečnostní protokol, aby nedocházelo ke dvojím bezdůvodná a tvrdil, přičemž výhodou tohoto programu non-účastník nebo neoficiálních personálu. Upozorňujeme všechny výhry musí být uplatněna do 21 dnů, jinak všec hny finanční prostředky budou vráceny jako nevyužitá a nakonec přispěl k charitativním organizacím.
Gratulujeme ještě jednou o svou výhru!

S pozdravem
Carol Sweet (spoluautor koordinátor)

Prosím, neodpovídejte na tuto EMAIL.CONTACT vaše nároky na agenta (agent_paul_moore400@yahoo.com) jakékoli porušení; důvěrnosti ze strany vítězů výsledek di SQUALIFICATION.

S pozdravem f aithfully,
Carol Sweet

Online koordinátor pro australská LOTTO program, hra Mezinárodní program …


3 thoughts on “Další spam”

 1. juchů já taky dáme to dohromady koupime si Ferrari enzo :D
  s mojema výhrama s minulýho roku bych mohl mít těch aut asi 20-cet :D

 2. Přesně tento email jsem dostal před dvouma měsíci a dnes opět na chlup stejný . Výhra půl milionu britských liber zde převod výhry na české koruny

  Výsledky převodu měn pro den 4.1.2010
  GBP kod kod_mena1 kod CZK CZK
  500.000 GBP (britská libra) = 14 899.000 CZK (česká koruna)
  Zpětný převod
  500.000 CZK (česká koruna) = 16.780 GBP (britská libra)

  eamil jsem zaslal na ministrstvo financí.
  je to podvod ,ale lákají iniciály tak když se nějaký pitomec najde co to odešle ,tak kdo ví co se může stát.

 3. no můžeš jim zkusit poslat údaje svého nejhoršího nepřítele a sledovat co to s ním udělá :)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..