Výhra v loterii

Zase mi píše Carol Sweet, tentokrát hned dvakrát a fontem Comic Sans, ale opět velmi zajímavou češtinou. No jo, minule jsem se jim na to vykašlal a oni mi asi opravdu chtějí předat ty peníze. Nu což, přihlásím se i o tu předchozí výhru, třeba už dají pokoj :)

COOL STREET
PAULGREENVULLE Ax34587,
AUSTRALIA.
Ref: 435062725
Šarže: 7050490902/189
Vítězná no: G B8101/LPRC

Od: DESK NA Vice President MEZINÁRODNÍ
Propagace / udělování cen KATEDRA australská
MEZINÁRODNÍ Sweepstakes loterie CORPORATION;

VÁŠ EMAIL je jeden z e-mailů, které vyhrál NOVÝ ROK australské loterii, nemusíte si koupím lístek být součástí této DRAW loterií. Je to náhodný výběr některé e-maily, která, pokud by Váš email ONE, jsi vítěz.

GRATULUJEME!

Vážený pane / Vážená paní,

Jsme rádi, informovat vás o vaše cena zpráva ke dni, od
Australský Lotto začleněna program. To je bonus pro podporu lotto v Austrálii, který je plně založen na elektronické výběrové vítězů pomocí své e-mailové adresy formulář některé stránky.

Vaše e-mailová adresa byla připojena k letence číslo; 4700172507056490102 pořadové číslo 7741134002 této dávce dochází k štěstí y čísla takto 5-13-33-37-42 bonus number17, který následně získal lotto do druhé kategorie.

Ty tu byly schváleny paušální částku uhradit ze +500.000,00libra (pět set tisíc Velká britská libra) v hotovosti, kreditní obrázek ref: ILP / HW 47509/09 z celkové peněžní výhry sdílené mezi osm šťastných vítězů v této kategorii. Všech zúčastněných by ly vybrány prostřednictvím počítačového systému balloting čerpány formou devět set tisíc e-mailových adres z Kanady, Austrálie, USA, Asie, Evropy, Středního východu, Afriky a Oceánie jako součást naší mezinárodní propagaci programu, který se provádí každoročně.

Tato loterie byla propagována a podporována konglomerátního některých nadnárodních společností v rámci své sociální odpovědnosti vůči občanům v komunitách, kde mají operační základny.

Další vaše údaje (e-mailová adresa) spadá do naší evropské představitele úřadu v Amsterodamu, Nizozemí, jak je uvedeno ve své hře kupon a vaše cena 50 liber 0,0 00.00 budou uvolněny pro vás z této regionální pobočky ve Velké Británii resp. Doufáme, že se část vaší cenu, budete se podílet na našem konci roku vysoké20sázky za 1,3 miliardy liber mezinárodní remízou.

JAK NA TO ŽALOBNÍ VAŠE CENA: Stačí kontaktovat naše fiduciární agent, Rev Fr. Neslie Smith E-mailová adresa (rev.fr_neslie_smith@yahoo.com) na obrázek pro vaše tvrzení. Kontakt ho od pondělí do pátku. Telefon: +447024013008 vyplněním tohoto formuláře a odešlete ho k němu na obrázek pro vaše tvrzení.

Výherci loterie PŘIHLÁŠKA platby.

Celé jméno ………………… ………………… ………
DATUM NAROZENÍ ……………………………………
ADRESA ………………………………………….. ..
SEX ………………………………………….. ……….
AGE ………………………………………….. ……..
PŘÍSLUŠNOSTI ………………………………………
Vyhraná částka ……………………………………….
Povolání ………………………………………
TELEFON ……………………………………….
EMAIL …………………………………………. … ..
DATE ………………………………………….. ……
WINNER Odkaz / ŠARŽE Č. .. ……………………… SCHVÁLENÝCH PRO PLATBU.

Prosím, citovat váš odkaz, dávky a výherní číslo, které lze nalézt na to p levém rohu tohoto oznámení, jakož i své celé jméno, adresu a telefonní číslo, na které pomohou nalézt váš soubor snadno. Z bezpečnostních důvodů jsme radu všem vítězům, aby tyto informace důvěrné z veřejného do vašeho tvrzení je zpracována a vaši cenu propuštěn na vás.

To je součástí naší bezpečnostní protokol k zamezení dvojího tvrzením a neopodstatněné s využitím tohoto programu by non-účastníka nebo neoficiálních personálu. Poznámka, všechny výhry musí být uplatněna do 21 dnů, jinak všechny finanční prostředky budou vráceny jako nevyužitá a nakonec věnována na charitativní organizace.

Gratulujeme ještě jednou na vaší výhry!

S pozdravem
Carol Sweet (spoluautor koordinátor)

Neposílejte pros ím odpovězte na tento EMAIL.CONTACT VAŠE POHLEDÁVKY AGENT AT (rev.fr_neslie_smith@yahoo.com) jakékoli porušení důvěrnosti ze strany výherci se výsledek diskvalifikaci.

S úctou,
Carol Sweet

Poznámka: Všechny porušení povinnosti mlčenlivosti ze strany
WINNERS povede zákazu.
Každý, kdo níže osmnáct (18) let může
JEHO / JEJÍ ŽALOBNÍ proxy PROSTřEDNICTVÍM jeden z rodičů
A DO INFORMOVAT AGENT na starosti.

Online koordinátora pro australský Lotto naprogramované Sweepstakes Mezinárodní program


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..