Kam chodím nejčastěji?

Nejedná se o další GPS hru, jde o řetězovku, do které můžu přidat další článek, protože mě samotného výsledek docela překvapil :)
Je to jednoduché (a v jednoduchosti je krása), objevil jsem to u Rionky a svým způsobem mě to zaujalo a taky jsem se schválně podíval na svých deset webů, kam lezu za poslední měsíc nejčastěji.
Tak tedy:

  • http://www.discogs.com/ – normálně bych to nečekal, ale vysvětlení je prosté: Lenost. Když mám novou desku, tak si ji hned zarchivuji, najdu si jí na discogs, ale zařadit si ji do databáze se mi už nechce, takže to odkládám a odkládám. Mezitím si koupím další desky, které si taky jenom nahraju a říkám si, že je do tabulky někdy přidám hromadně všechny… Tak jsem to takhle odkládal, štousek desek se postupně zvětšoval a já se teprve nedávno dopracoval k zaevidování desek od začátku roku 2010 a vyškrtnutí těch prodaných :) Letos jich teda není tolik, jako jich přibývalo v minulých letech, ale počet položek v seznamu se ke dnešnímu dni zastavil na obludné 429. pozici. Ani nechtějte vědět, kolik to stálo peněz…
  • http://mail.google.com/ – ještě mi ty účty nepřerůstají přes hlavu, ale brzy začnou. Jak říkám všude kam příjdu: Nebylo by nám bez těch počítačů a internetů lépe?
  • http://www.toplist.cz/ – jednoduchá, ale cenná statistika nejen na vlastních webech. Nezaheslované počitadla jiných webů jsou obrovským zdrojem inspirací, znalostí a v jistých případech taky efektivnější šmírovací pomůcka než je třeba facebook ;)
  • http://www.google.com/analytics/ – trochu více sofistikovanější nástroj než je Toplist, který používám tak jak se má…
  • http://www.google.com/ – áno a opět Google, tentokrát jako vševědoucí rádce a zdroj vědomostí…
  • – figurácká privat sekce, kam smějí jen vyvolení
  • http://mafia.czech-games.net/ -do vydání Mafie2 zbývá pár dní a zdejší RSS kanál stále vyzvání novinkami a láká k návštěvě
  • http://www.rajce.idnes.cz/ – někteří aktivní fotografové čile zprostředkovávají vizuální vjemy z nejrůznějších akcí a událostí (jako teď třeba povodně atd)
  • https://www.apinuv.kekel.cz – tomu se prostě nedá vyhnout :)
  • http://www.doupe.cz – tento server publikuje také množství článků, které sice nečtu všechny, ale když se objeví zpráva o něčem, co mě zajímá, tak tam taky vlezu :)

To už jich je deset? Věřili byste tomu, že dalším nejčastějším webem je sme.sk ?
Divné, že?

One thought on “Kam chodím nejčastěji?”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..