čeky tools

Je to opravdu zážitek, když člověk musí pracovat s noname nástroji.

Tuhle jsem pomáhal při stavbě zahradního domku. Technické vybavení bylo z Kauflandu za 800,-

Nápis ČEKY TOOLS na krabici ve které se ukrývá vrtačka (ano má funkci vrtání – poslední devátý lock má symbol vrtáku) dával tušit, že tu máme český výrobek. Přístroj se sériovým číslem 000093 z roku 2005. Zajímalo by mě, kolik se jich tak vyrobilo a kolik se jich prodalo a kolik uživatelů je s nimi spokojených…

Jedna rada:

Pokud se chystáte šroubovat s takovým nástrojem větší množství vrutů, rozvrhněte si práci na delší časové období, protože většinu času strávíte čekáním až se dobijí baterie.

Stadnartně jsou v kufříku s vrtačkou, nabíječkou a několika mizernými bity i dvě 18V baterie, jedna provozní a jedna jako záložní. S jednou plně nabitou baterií se dá utáhnout čtyři a půl vrutu 9×20.

Naštěstí jsme si vypujčili šroubovák Bosh a bouda byla oplášťovaná za jedno odpoledne :)

Blíží se vánoce, takže už vím, jaký dárek vybrat. Aku vrtačka Čeky Tools pujde do popelnice a nahradí ji výrobek značky FESTOOL.


One thought on “čeky tools”

  1. Plně souhlasím s negativním hodnocením. V žádném případě se nedá mluvit o 3-5 hodinách práce u plně nabitého akumulátoru. Vrtačka se dá použít velice omezný čas bezprostředně po nabití. Navíc není žádná kontrola nabíjení, výrobce si asi představuje, že se bude opakovaně kontrolovat napětí nabíjeného akumulátoru vlastním měřákem, ale neuvádí, jaké napětí je pro konečné nabití optimální. Vlastním přístroj se seriovým číslem 03000229 z roku 2005.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..