Tito lidé nás z krize nedostanou

A je to tady.

Tento týden začíná velmi netradičně, ale všichni tušili, že to přijít muselo.

Nějak hodně lidí docela často skloňovalo slůvko výpověď. Naštěstí mne se to netýká, ale znám nebezpečně hodně lidí, co si hledá novou práci a i já sám to tak trochu začínám pociťovat…

No hlavně že už i ty média to nedokážou již více tutlat a dnes server aktuálně.cz přišel s článkem Bude se nám dařit, říkal Topolánek. Pletl se on i další.

Je to kupa lží od lidí, kteří si stačili dost nahrabat a jak správně v diskuzi pod článkem kdosi uvedl:
Tito lidé náz z krize nedostanou

Taky lze často slyšet, že na dno jsme se ještě nedostali, neočekává se pokles, ale rovnou pád

Bude hůř přátelé…


One thought on “Tito lidé nás z krize nedostanou”

  1. to se mi fakt líbí, hodně se věnuju globální ekonomice, finančním trhům, realitám, světovému obchodu apod, samo, že obecně a už rok je jasný, že bude průser…. kecy kecy kecy,že je vše za náma, tose jen maže med kolem huby před volbama…. celý svět jede na dluh a to musí skončit…. kámoši se mi tlemili,když jsem jim říkal, že si mají držet práci, že z toho bude pořádný průser a že jsem pesimista a že jsem nějakej chytrej a že jich se to netýká, a? 2/3 z nich jsou bez práce nebo museli jít makat na pro ně hodně podřadná místa…. jasně, já jsem ten blbej…. a když jim už asi půlroku říkám, že si mají všeho vážit, uskromnit se atd, tak se mi opět vysmívají…. a bude hůř a lidi si to nechtějí připustit!!!! pro zajímavost amíci tají skutečnou nezaměstnanost,kterou už mají přes 15%, japonsko je v těchto sra….. už desetiletí, anglie už nedokáže držet prim vyspělé prosperující země a řítí se do záhuby, spousta zemí začala tisknout peníze jen tak, aby prostě byly na trhu a blbý lidi si půjčovali a zase je utrácely…. fakt je zábava koukat, jak jsou všichni naivní;)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..