Jeden Paroubek jaro nedělá

Zdá se, že konečně začíná jaro.

Už bylo na čase. Po zimním spánku začnou jarní únavy, později letní úpaly a následně se dostaví podzimní depky a pak zase dokola…

Dnešní den byl první v tomto roce, kdy takřka celý den svítilo sluníčko.

Vím jistě, že za to může můj Paroubek, kterého mám v práci na nástěnce a jaro začalo od toho okamžiku, kdy jsem mu otáčel očička (tedy magnety) směrem k sobě.

Před nějakým časem mi jeden kolega donesl z novin vystřiženého Paroubka v apartních trenýrkách a s pantoflema od Vietnamců. Kluk jeden ušatá. Chyběl mu kus nohy a kus ruky, ale jak jste si jistě všimli na obrázku dole, už se o to kdosi postaral :) Prvně měl svoje místo na monitoru. Vůbec mi nevadilo, že nevidím pořádně na tabulky, hlavně že tam je Jirka. Ale vedení vždycky Jirku sundalo. Dal jsem ho tedy na nástěnku a tam nikomu nevadí :)

Ten Paroubek je prostě nadčlověk. Už teď se povídá o tom, že se se svými kumpány domlouvá na zavedení poplatků za příchod jara, daň za opálení, taxu za otevřená okna, případně poplatek za práci na vlastní zahrádce. Už jsou vypracované tabulky: za každou standartní sněženku 30 Kč, pokud bude nezvykle velkých rozměrů, bude vás to stát 90 Kč. Počítají se i nevzrostlé kusy! Když nám to jaro tak hezky zařídil…

Je prostě všude. Dokážu se na to jeho flash video dívat hodiny, je to hrozně hypnotické a mnohem lepší, než ten originál s jezevcem, nebo co to tam bylo :)

paroubek na nástěnce


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..