9/11

11. září tomu bude 7 let, co americká vláda hanebně zavraždila 3000 lidí a další milion životů padlo v nastalých válečných konfliktech.

Říká se, že si všichni pamatují, co ten den dělali a kde byli. To odpoledne 11.9.2001 jsme s jedním mým bývalým spolužákem po škole hráli kulečník v kavárě Sirius na pardubickém nádraží a kdo to tam dole znáte, tak víte, že tam mívali televizi, ve které zrovna běžel přímý přenos těchto událostí. Všichni na to koukali s otevřenou pusou, jenom my dva to vnímali jen tak na půl, protože jsme byli totálně našrot a neviděli pořádně ani na ten zaplivaný stůl. Teprve až doma a následně druhý den mi došlo, co se vlastně stalo.

Stalo se to sice v 21. století, ale díky stále silnému vlivu televize a tisku jako nejrozšířenějšímu médiu žili všichni v domění, že to byli teroristé, kdo se zmocnil Boeingu 767 a namířil je do dvou budov. Výsledek vyšetřování: Budovy se zřítily kvůli vysokému žáru. Všichni to hezky spapali. Po nějakém čase začaly a povrch prosakovat informace, které dávaly podněty pro různé konspirační teorie.

Dnes je jasné, že je nám systematicky a opakovaně lháno aby si mocní a nejbohatší lidé planety mohli hrát na vojáčky a získávali tím ještě více peněz. Je samozřejmé, že nechtějí, abyse prostý lid dozvěděl pravdu a oni mohli pod záminkami zvyšování bezpečí a potlačování terorismu nastolit NWO !

Ono se k tomu vlastně úspěšně směřuje. Nejen u nás. Vždyť už dnes vás operátoři úpravou zákona musejí monitorovat a odposlouchávat a policie vám může vykopnout dveře i při pouhém podezření, že pácháte nějaký přestupek..
Díky EU. Co bude příště?

Ale já věřím, že existují novináři, kteří dělají dobře svoji práci, kterou jim vůbec nezávidím. Odhalovat takovou spoustu sraček, zla a lží s vědomím, že může zmizet ze scény jedním lusknutím prstů…

Je dobré, že ti pánové tam nahoře se nemají navzájem moc rádi (nejen v ČR) a poslední dobou začínají jeden na druhého prodávat citlivé informace o zpronevěřených milionech, nebo rovnou udání, aféry atd. Podávají na sebe žaloby a obvinění, hádají se, nadávají si a občas se bijí nebo fackují.

A takoví lidé rozhodují o tom co smíme a co nesmíme a kolik nás to bude stát a co všechno musíme zaplatit. Vymýšlejí nějaké zákony, vůči kterým jsou sami imunní a za to pobírají neskutečné peníze a výhody.

9/11 Projekt pro pravdu – Architektura destrukce

Úvod: 0:00 – 13:43
Analýza WTC č.7: 13:44 – 37:48
Analýza WTC: 37:49 – 1:59:38
Richard Gage je členem Amerického institutu architektů. Pracuje jako architekt více než 20 let. Během své kariéry navrhl mnoho budov s ocelovou konstrukcí. O kolapsy budov WTC z 9/11 sa začal zajímat po tom, co slyšel v rozhlasu hovořit o tomto tématu Davida Ray Griffina. To odstartovalo jeho osobní i profesionální hledání pravdy o 11. září. Také založil organizaci Architekti a stavební inženýřii za pravdu o 11. září, která zastřešuje architekty, statiky a stavební profesionály volající po novém vyšetřování událostí z 11. září. „Budu vám prezentovat jasné důkazy o tom, že 3 budovy komplexu WTC, ikonické dvojčata, stejně jako budova WTC č.7, nespadly díky požáru, jak nám to řekla naše vláda, ale díky řízené demolici pomocí výbušnín“, říká Richard Gage v úvodě své přednášky. http://911blog.yweb.sk«

22 thoughts on “9/11”

 1. Velmi zajímavé. Ale co tak přidat i pohled jiné strany? Jasně že v této přednášce byli i důvody proč by to nemusela být řízená demolice, ale ihned byly vyvráceny. Možná by jsi mohl přidat i přednášku která chce dokázat, že to opravdu bylo tak jak se ríká. I když tomu už skoro nevěřím, nechci se nechat ovlivnit touhle jedinou věcí… Když zde bude i opačný názor, tak si čtenář bude moct vytvořit názor vlastní. Tohle mi spíš připadá jako ovlivňování, jako vnucování tvého názoru čtenářům. Ale jsou to tvoje stránky, tak ti do toho nebudu kecat… A celkově článek chválím…

 2. No a jaká je ta druhá strana? Chtěl bych sem dát názor i z té druhé strany, ale nějak nikde nemůžu zakopnout o ty správné informace, kterým by se dalo věřit… asi to bude tím, že se nechávám ovlivňovat převážně webziny takovéhoto zaměření ;)

 3. Bohužel tyhle konspirační teorie a hledání senzace mnohdy bývá obyčejnými lidmi považováno za snahu odhalit pravdu. Jenže to tak není. Pravda je, že ten den byl spáchán teroristický útok dvěma letadly na budovy obchodního centra a zahynulo při něm 3000 lidí. Netvrdím, že se to američanům nehodilo, ale jsou i jiný způsoby jak vyvolat válku. Navíc jsem viděl dost přesvědčivějších dokumentů, které mě utvrdili v tom, že ty budovy skutečně spadly „jen“ po nárazu dvou letadel plně naložených palivem. Nenechte se proboha zmást bandou senzacechtivých novinářů, kteří pro dobrý článek zpochybní cokoliv! Američani nejsou žádný neviňátka, ale na podobnou akci nemaj koule :) Na to jsou moc blbí a sebevědomí. Kdyby to plánovali oni, určitě by se to dalo sehrát i jinak a zapůsobit na lidi líp. Nevěřím konspiračním teoriím a tahle je ze všech těch, co už se mi povedlo vyvrátit ta nejšílenější.

 4. Ja som zase videl dokument, v ktorom konstruktery budov vraveli, ze by WTC vydrzali naraz viacerych lietadiel, Pretoze ich konstrukcia bola ako prepleteny stlp ocelovych pilierov, do ktoreho sa lietadlo po naraze zapichne ako ceruzka. Pri horeni leteckeho paliva nevznikne teplota vacsia ako 600°C, no a pri takejto teplote sa ocel len tazko roztopi. No z WTC po naraze vytekala rozzeravena ocel. A Hasici nasli v troskach kusy ocele zmiesane s betonom. Este k tomu, je nepravdepodobne, aby sa podobne ocelove monstra zrutili do suterenu, v priebehu 11 sekund ako pri riadenej demolacii. Dokonca ocity svedkovia, vraveli po naraze 1. lietadla, ze to neboli miestne lietadla American Airlines, ze nemali ani okna, bolo to pocut na tych amaterskych zaberoch. A ludia vo WTC este pred narazom lietadiel poculi vybuchy v suterene, ktore odpalili hlavne nosne piliere.

  V tom dokumente je kopec zaujimavych veci a dokazov, da sa vidiet aj na video.google.com. Staci dat vyhladat nieco v zmysle „911 Mysteries – Demolitions SLOVAK Czech“, je to v cestine.

 5. Jak už ze sousloví KONSPIRAČNÍ TEORIE vyplývá, jsou to jenom teorie. Takových je možno vymyslet dvanáct do tuctu. A všechny vycházejí z pokřivené logiky: mám teorii – ONI se jí odmítnou zabývat -> moje teorie je pravdivá. Je jedno, zda se to týká 9/11, Area51, Apollo. Dá se na tom vybudovat skvělá kariéra (Däniken).

 6. Je to celý výmysl! Americké vládě to víc uškodilo, než přineslo. Viděl sem hromadu seriózních dokumentů, kde mluvili i technici, kteří měli na starosti pravidelné kontroly stavu těch budov a ti potvrdili, že ta azbestová izolace, která měla chránit nosné pilíře byla hodně poškozená a na některých místech úplně odpadala. To samý s nárzem dalšího letadla do Pentagonu. Tady je moc pěkná kritika jednoho filmu, který se snažil dokázat ono tajemné spiknutí http://cs.wikipedia.org/wiki/Argumenty_ve_filmu_Loose_Change_a_jejich_kritika , myslím že je tu logicky vysvětleno a pádnými důkazi podloženo, že šlo skutečně o teroristický útok. A navíc mi připadá opravdu bezohledné takto popírat utrpení a smrt obětí této katastrofy. Tedy nemyslím těch v budovách, ale především těch na palubě letadel !! (která prý ani nebyla dopravní) … zkuste tohle říct rodinám, jejichž členové byly na palubě letadla co narazilo do Pentagonu a jejich ostatky byly identifikovány ? … lidé, co podobným šíleným teoriím věří jsou blázni !

 7. K té teplotě hoření leteckého paliva bych chtěl podotknout, že ve chvíli nárazu letadla nehořelo zdaleka jen palivo, ale i všechno okolo a výsledný žár by klidně přehořel a roztavil silnou konstrukci budovy. Navíc, doporučuji autorovi článku prohlédnout si crashtest stíhačky F-14, kterou nechali narazit v rychlosti přes 700 km/h do betonové zdi a ona se po nárazu téměř zcela vypařila. Narazila podobnou rychlostí a létá na stejný druh paliva ;) Navíc všichni víme, jak to v americe chodí. Chlubí se s tím jak jsou dokonalí a pak si omylem vybombardují vlastní základnu. Vy si opravu myslíte, že by byli vůbec schopni zinscenovat tak dokonalý podvod ? Pokud to beru podle teorie Okemovy břitvy (tj. že ta nejjednodušší vyvětlení bývají ta správná) mi jasně vychází, že to udělali teroristé.

 8. …nesmíte zapomínat, že za peníze se dá koupit všechno! A kdo ty peníze má, aby si mohl koupit lidi, kteří udělají cokoli?
  Zajímavé, já zase narážím jen na samé dokumenty, které nejsou tak optimistické a tyto konspirační teorie jen potvrzují.
  Vždycky šlo a vždycky pujde jenom o peníze.
  Stejně tak to je s radarem, který nám sem i přes nesouhlas většiny obyvatel Amerika nasadí, aby tak vyprovokovala Rusko, které nás a Polsko brzy vybombarduje… Přesně to chtějí, protože Amerika má neskutečné množství raket a munice na které je napsáno EXPIRY DATE: 2012
  Amerika prostě potřebuje vyvolat konflikt…

 9. :) myslíte za peníze, která má šejk Bin Ládin nebo ty, které dostal od svého bratra (přečtěte si zde http://www.novinky.cz/clanek/141461-bratr-usamy-bin-ladina-chce-stavet-most-pres-rude-more.html) ?? … no já z názorů autora tohoto blogu usuzuju, že je buďto komunista a nebo naprostý šílenec. Radar nás dostane „KONEČNĚ“ do západní sféry vlivu a není to žádná provokace. Je to pro nás obrovská čest a pocta. Amerika možná provokuje a možná, že se snaží jen trochu umírnit Rusko, které se vzpamatovalo z rozpadu CCCP a začíná si vyskakovat. No soudruzi, teď už hold k Rusku patřit nebudeme, jaká škoda :)

 10. :) rozesmál jste mě, ale teď vážně – vám připadá současná (skutečná) situace ve světě nějak růžová ?? Myslím, že kdo není slepý tak to vidí a nemusí si vymýšlet žádné konspirační teorie o spiknutí vlády proti všem. Ono totiž jde docela jasně poznat o co jde americké vládě – O ROPU! A když dostali dobrou záminku pro válku v Afghanistánu, tak proč to zrovna „nevyčistit“ i v Iráku, nesvrhnout Sadáma a nastolit tam loutkovou proamerickou vládu, která bude zásobovat ropou? Jak říkám, američani nejsou dokonalí, ale vy si opravdu myslíte, že útoky 11. září spáchaly tajné služby? Vy si opravdu myslíte, že nějakých 1000 lidí (kteří o tom nutně museli vědět a dát k tomu souhlas a připravit to) včetně vlády a prezidenta si přáli smrt 3000 američanů?? Jejich kamarádů a známých a možná i příbuzných? Já nejsem na drogách, ale lidé, kteří podobné teorie vymýšlí musí být asi permanentně sjetí. Vymýšlí šílenosti, hledají zvláštní souhry náhod a když jsou v úzkých tak i falšují důkazy jen aby si zajistili publicitu. Je to bezohledné k obětem těchto útoků. Promiňte, ale opravdu se směju všem z vás, kteří podobným šílenostem věří.

 11. Jo přesně tak jde jim o ropu a hlavně o moc a peníze! Souhlasím s tím, že američané jsou banda neschopných idiotů, která by něco takového nebyla schopná udělat, proto 11. září byla dobře naplánovaná spolupráce s „teroristy“. Tajné služby podminovali budovy a teroristé se zmocnili letadel. Šílenci, kterým jde o moc a o peníze jsou schopni bez mrknutí oka zavraždit tisíce lidí, jenom proto, aby z toho měli ještě více peněz, to je totiž pro ně důležitější a jsou ochotni dát takovou oběť (divadýlko pro nic netušící lid) …
  Každopádně ať je to jakkoli Americká vláda je zodpovědná za tento zločin svým jednáním ať už přímo nebo nepřímo.

  …jo a jak tu všichni vyzdvihujete tu hromadu seriózních dokumentů, kde mluvili i (samožřejmě dobře zaplacení) technici atd.. nahoďte mi sem nějaké odkazy těchto materiálů ;) rád se podívám na seriózní obhajobu vraždy tolika lidí…

 12. Bože lidi vy vážně někteří pořád věříte americké verzi?? proč? to ste tak blbý nebo už uplně vymití??? i kdyby ty letadla byly 747 a kdyby byly plný i se zavazadlovým prostorem zaplněný leteckým palivem tak i tak by to neudělalo dost tepla nato aby to prohřálo budovu o 80 či 90 pater níž… navíc tak aby se prostě sama zřítila.i kdyby pod parou padajících 20 pater nad ní…. mohlo se ulomit velkej kus a spadnout na bok.. ale takto padaj pouze odpálený budovy… koukněte na pár dokkumentů o statice budov o demolicích a o zemětřeseních.. myslím že ani nějaký video o 11 září není třeba!! A není divný že majitel WTC rok před 11 září podepsal pronájem WTC na 99 let za „pouhých“ 3,5 mld dolarů??? vždyť je to 100 let!!! takoví lidi nejsou charita.. to sou mafiáni… btw dal si to pojistit specificky proti teroristickým útokům (což by ani tak nebylo moc divný v zastrašené americe) ale hlavně na částku 3,5mld Dolarů… krom toho… burza už asi rok a pul vykazovala zhoršování a něco se prostě stát muselo (válka je nejlepší bussines,.) – lidi sou omezováni na právech (ke fšemu s těmito zákony souhlasily) a kdokoliv je nařčen z terorismu může prostě zmizet bez udání dúvodu či možnosti si zavolat. Dobrý zákony v té Slavné Svobodné Americe co?… ty jo vždyť let 93 nebo jak se jmenoval nikdy nehavaroval jen musel nouzově přistát kvúli ZÁVADĚ. Toto není konspirace toto je realita… stačí hledat…. kdo chce vědět tak ví!!! a lidi co tvrdí že to tak nebylo nebo tvrdí že je to konsprace tak sou buď uplně blbý nebo prostě nezasvěcení a nebo nejhůř částí systému moci.. prostě agenti ač už vědomí nebo nevědomí…. až tak klesla ta naše mutující RASA HOMO SAPIENS SAPIENS končím HAWK.. :-)

 13. Dle toho co jsem viděl je zřejmé, že ikdyby se budova zřítila pod žárem /který tam nejspíš nebyl/ tak by se zřítila částečně a ne tak jak jsme to všicni viděli …. je vidět jak na jedné budově se několik pater nakloní a téměř se převrhne a zničeho nic to zmizí ……. neni pochyb o tom, že to bylo řízeně strženo, … do dnešního dne nebyla podána oficiální zpráva taková, které by zdravý rozum mohl uvěřit. Jednoznačně se přikláním k názoru, že to co se stalo podpořila americká vláda … lidi proberte se a uvažujte … začíná se to dít i zde … prozkoumejte si informace např. o radaru se kterým nesouhlasí většina obyvatel ČR … proč nás o tom nenechají rozhodnout? Proš se děje co se děje s Lisabonskou smlouvou? … je tu spousta otázek. Někde jsem četl o tom že radar nemá být jako obrana USA proti útokům, ale proto aby se napadený stát nemohl bránit a tomu věřím. Prosim všechny kdo si to čte, nebuďte lhostejní a přemýšlejte … jsem obyčejný člověk, nerozumím všemu, ale zdravý selský rozum mi říká, že to co se děje bude pro budoucnost a naší svobodu zásadní.

 14. No, je pravda, že jsem chtěl vědět co na pád budov z 11.9.2001 říká architekt, kterého znám. Sám řekl, že neví kdo to sundal, ale že po nárazu letadla i kdyby došlo k destrukci budovy, tak nikdy by středová konstrukce bez narušení něčím jiným nespadla, tak jako u dvojčat. Že to prostě architektonicky není možné aby se takhle složila. Také kdyby to bylo prý jen žárem a nárazem letadle a připustili by jsme, že budova spadne, tak by tam byla vidět veliká deformace již před pádem a rozhodně by se budova hroutila postupně. prostě, že architekti mají pravdu, že to má všechny prvky řízené demolice. Na závěr bych rád řekl, že je divné, že Americká vláda dost věcí o událostech toho dne nemluví a dost věcí zatajuje.

 15. Já se čím dál tím víc přikláním k verzi že to udělala americká vláda, i jako student vysoké školy, stavební fakulty, podobné dokumenty jsem viděl už kdysi, ale nevěnoval jsem jim pozornost, myslel jsem že to je naprostá šílenost, teď si ale nemyslím. Proč by nám taky měli lhát, říkal jsem si. Postupem času mi to začalo připadat až moc pravdivé. K tomu zatýkání lidí kde a kdy se jim zachce, někdy před rokem slyšela moje teta v americe policejni sireny před svým domem a uzřela svého syna v poutech. Jako každá matka se rozběhla směrem k policiji, za co že ji to syna vlastně odvádí, než se stačila zeptat, byla sražena, odvedena a zavřena někde za mříže v jedné místnosti s kurvama a různýma jinýma kriminálníma živlama. Teta není žádný kriminálník, do ameriky emigrovala za vidinou lepšího života než zůstat tady za komunismu, s postelí váží asi 50kg a policie si vymyslí že ona napadala důstojníky, já osobně ji znám a myslím že toho by nebyla schopna, což mi dosvědčili i její zatím nezatknutí synové. Strávila tam den nebo víc a nikdo se jí na nic neptal, poté ji bez vysvětlení propustili. Tenhle zákon, zatknout kohokoliv, který si sami schválili mi začíná připadat jako za nacistického německa. Doufám jen že konspirační teorie jsou lživé, zatím to ale vše do sebe náramně pasuje, bohužel. To že budem čumět na novu a z jejich zpráv si myslet jak je všechno v pořádku, nám moc nepomůže. Člověk je od přírody zvědavý, tak proč si pár věcí neověřit a nerozmyslet sami, než věřit tomu co nám předkládají v televizi každý den. I v televizi se točí obrovské sumy. Jinak drogy neberu, neuznávám, neprodávám nehulím, ale ani nijak nezavrhuji. Jasně že sem něco měl, ale pivo je lepší. A hudba kterou posloucháme a život který žijeme je ještě lepší, tak si ho nenechme vzít lidmi kterým sme u prdele. Snad to dobře skončí.

 16. Znáš alespoň něco z tohohle?

  http://www.popularmechanics.com/technology/military/news/1227842
  http://skepticwiki.org/index.php/9/11_Conspiracy_Theorists

  http://www.youtube.com/watch?v=kcrF346sS_I

  Četl si někdy ty opravdové oficiální zprávy (v těch manipulativních lživých konspiračních pseudodokumentech totiž často používají předběžnou verzi, kterou udělali jen pár dní po útocích, a tudíž nebylo možné vše tak důkladně analyzovat. A taky si ty věty ustřihávají podle sebe, aby měli jiný význam). Mimochodem oficiální zpráva ani není jedna. Dost často se třeba zapomíná na tu z NISTu…

  Kontroluješ si tvrzení z těch pseudodokumentů? Ověřeuješ si, jestli jsou pravdivé, jestli ti lidé mají opravdu takové funkce, že v tom rozhovoru řekli přesně tohle?

  Tak doufám, že si nenecháváš vymývat mozek, jak sám říkáš, a koukáš se i na racionální názory nezávislých vědců, kteří jsou proti tobě a oficiální verze podporují…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..