Poslední free party na Mělicích

Rozhodně to není poslední open air tohoto roku! Venku se bude hrát ještě za měsíc, ale nepředbíhejme…

Tuto sobotu 13.9.2008 bude Figura dělat poslední tancovačku na pláži na Mělicích u Přelouče. A když poslední, tak to bude velice speciálního charakteru. Mluvilo se, mluví se o karnevalu ! Takže masky s sebou! Ne že se převlíknete za ještěry, jako po celý rok!

V jednání byly i nějaké kapelky, že by odpoledne-navečer hrála živá hudba, ale nějak se to zamluvilo a další informace se ke mě nedostaly, takže se necháme překvapit :)

Aby toho nebylo málo (zvuku), tak přijede z Prahy Squadra Speciale a přivezou si taky bedýnky, takže to bude pořádně bouchat až do… neděle… prostě až dojde benzín v centrále :)

Mám něco nových desek, které jsem na lidech ještě netestoval, takže toto bude dobrá příležitost :) Předpověď počasí hlásí, že by nemuselo pršet, ale žádné vedro zrovna nebude a zvlášť u vody. No jo, přeci jenom léto končí, ale snad to nebude tak extrémní, taky už jsem hrál na akci, kde byly v noci 2˚C to má člověk chuť si vzít k tomu mixáku rukavice, ale v rukavicích se nedá hrát…

Vstup je jako vždy samozřejmě free, bar hned naproti, aby nebyla v noci zima, tak určitě bude i nějaká ta fireshow a pořádnej kravál je samozřejmostí. Takže nezapoměňte v sobotek dorazit na poslední kalbu na Mělicích ;)


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..