Epilepsia Olomouc

Tak máme za sebou Epilepsii. To zase byla akce…

Asi před dvěma měsíci Kropatko domlouval s Matesem, že dělá kalbu u nich v Olomouci, že bysme mohli přijet zahrát. Respektive že by Mates přijel. že mu do toho budu scratchovat se bere jako samozřejmost, takže vpodstatě do toho započítali i mě a prostě se to nějak dál neřešilo… Naštěstí se mě předem zeptali, jestli pojedu taky (taky jsem už zažíval akce, kde se najednou v seznamu účinkujících objevil Apin a nikdo mi o tom nedal vědět). A proč bych nejel, žejo? Všichni jsme se slušně dohodli, takže byla pohoda. A navíc se rád podívám do Olomouce, protože se mi tohleto město líbí a ty moravské holčiny mají super přízvuk(krásně zpívají, když mluví :)) a dlouho jsem v Olomouci nebyl, naposledy jsem tady byl na vojně a to už je dobrých 5 let…

Plán byl takový, že Mates si tam rozbalí mašinky a já mu do toho budu pouštět něco z desek… Dokonce se někdo zmínil o Surbontovi a to byla chyba. Všem bylo jasné, že Surbont nedorazí, nicméně Drtci udělali na Surbonta celkem velkou propagaci a několikařádkový odstavec o tom, jak vydává desky, zakládá vlastní label, jaký dělá akce a kdesi cosi, byl snad hned pod odstavcem o Saykovi…

Mates šel ovšem ve středu na trhání moudráků, takže žral oblbováky a v pátek odpoledne mi volal, že prej do tý olomouce nejede.

Pěkný, takže nakonec to všechno zůstalo na mě… Výměna štousku battlových desek za několik prověřených věcí a taky nových hardcorů a breakcorů, které ještě nemám moc pod kůží Ale co, přece nebudu hrát to, co jsem hrál posledně, nebo nedejbože něco podobného, co hrál dj předemnou. Ale když hrajete pak k ránu na akci se Saykem, tak to není jednoduchý…

Opravdu jsem pocity štěstí neměl a navíc čas pro figuru byl stanoven od tří do pěti ráno a o nějaké domluvě o přehození s nějakym jinym dj se nedalo diskutovat.

V badabůmu z toho taky nebyli nadšený. Vlastně až na Harviho. Udělal svoji obvyklou činnost na kalbě: Zprasil se rumem už při cestě a v deset chrápal na stole s tričkama.

Ale to už předbíhám. Takže nejprve cesta.

GPS navigace je dobrá věc, ale musí se stim umět a možná mít aktuální mapy. Takže díky GPS jsme objížděli několikrát pár bloků, ale nebloudili jsme dlouho a překvapením bylo parkováni před klubem vedle auta s pardubickou spztkou. No jasný, kluci na second stage přece a stihli jsme akorát akustickou zkoušku. Bylo něco po dvacáté hodině.

AMC je hodně v pohodě klubík, útulný a praktický, takže taková ta pohodová atmosféra zavanula už při otevření dveří :) proběhlo welcome s olomouckýma a pardubickýma djs a že prej jim chybí kabel na hlavním pódiu, proto to ještě nehraje. Nějaké další dobré zprávy?

Dobré zprávy by byly. Zlatý bažant za dvacku a reloopy&NUO2 na hlavním pódiu. Tak fajn tahle kombinace zní dobře, ale když mám hrát někdy o půl čtvrtý ráno… hm nevim…

Prostě se stalo, že už někdy kolem půlnoci jsem byl slušně společensky unaven a asi od dvou jsem se snažil dát do kupy vzadu vedle podia a mám to podezření, že jsem tam nachvíli usnul. To zas budou fotky…

Ve tři hodiny jsem byl celkem dost nervózní, protože to už měl být můj čas, ale ty dva borce(Ix-tremist s Rozhlasem tuším? fakt si nevybavuju) to tam celkem plavilo a střídali se tam po desce. Takže nutná jediná deska a pak už tětam pustím od asi dvou dalších djů… Badaboom už dávno sbalený a všichni by chtěli jet domů včetně mě a mám teprve hrát. Harvi porád chrápe, tentokrát už v autě :)

Před čtvrtou hodinou se konečně k tomu pultu dopotácím já. Tady měl mít Mates rozložený mašinky? Kde? Vždyť i Fiky s Bedřichem se krčej se svoji projekcí vedle stolu s gramcema, je tu pár lidí a je tu celkem plno.
Tak zkusíme nějaký teky. Gramofony jsou fajn, dá se to prohánět na 20%. Jenže skoro jsem na to neviděl a mám to míchat? Totálně jsem to posral. Nedal jsem snad jedinej kloudnej přechod a to jsem nehrál snad ani tu hodinu.
Porád se tam někdo sral že si prej chce zahrát a ukazoval kolik má připravených desek. Tak na co jsem sem kurva vůbec jel? Ještě asi dvakrát to zkusil, ale když viděl, že ho ignoruju, tak to vzdal. Chvilku mi trvalo, než jsem si vzpoměl, jakej čudl je na nastavení průběhu šavlí a jakej čudl na cf. V (ne)jednu chvíli se mi ty desky dost solidně kopaly až jsem si chtěl dát facku :) Nic jsem pořádně neslyšel, odposlech jsem si malinko stáhnul, ale i tak to byl kravál. A ani ten zvuk do lidí nebyl nic moc. Nějak se tam kvůli tomu ze začátku nepohodli, nestarám se o cizí záležitosti, takže mě to víceméně nezajímalo, ale celej večer hrála jenom půlka hradby :( a bylo vidět, že tenhle zvuk lidi moc neplaví a ani dokonce Sayka to podle mýho moc nebavilo. Ta druhá půlka beden v tom prostě chyběla… Bylo to prostě takový placatý, zalehlý uši… Tak asi právě proto bylo k ránu tak rušno na menší stage. Zvuk poskládaný z několika aparatur, ale i tak mám podezření, že jim v některou chvíli jeden pár beden nehrál. Malý plácek, ale vešlo se na něj dost lidí a dobře to tam odsejpalo. Ovšem konkrétní djs si nevybavim, mám pocit, že jsem tam v ten moment zahlídnul za gramcema Calma? nevybavuji si víc detailů… Vim akorát, že se mi to líbilo víc než vedle na velkým.

Furt se mi tam někdo motal, že si chce zahrát, tak jsem ho tam brzo pustil. Když maj takovej elán do hraní, tak ať si hrajou, klidně je tam pustim. Nejradši bych nehrál vůbec, ale zase to by bylo blbý… Nevim ani jak dlouho jsem hrál, ale byl jsem rád, že to mám za sebou a můžeme jet konečně domů.
Na fotky z akce se netěšim vůbec, ale věřím, že tam bylo pro fotografy víc zajímavých exemplářů a figurín než jenom já :)

Nemám rád akce v pátek. V pátek bylo docela dost práce a dokonce jsem jim pomáhal na výrobě, abysme mohli jít po obědě konečně domů(ano vážně jsem intenzivně pracoval rukama-to už se mi v práci dlouho nestalo :))… No a když člověk ráno před šestou vstává do práce a ví, že za 24 hodin bude teprve hrát a až potom se může vyspat, tak to moc nepřidá…

Raději ani nebudu hodnotit, ale myslím, že by kluci z drtka po mě nechtěli ještě nějaké vystoupení potom, co jsem tam včera(dneska) předvedl. A jestli se zase ozvou s nějakou akcí a bude se mi to hodit, tak si už řeknu nějaké ty podmínky(hrací čas)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..