Festival Bažant Pohoda

pohodaPohoda se koná každý červenec a já se na ni vždycky těším snad nejvíc ze všech festivalů v roce.
Letos ale kvůli pracovním a domácím záležitostem nemůžu vyrazit na Slovensko. Hlavně také kvůli včerejšímu stěhování jsem docela fyzicky indisponován.

Je to škoda, i letošní program se mi docela zamlouvá a rozhodně třeba Fat Boy Slim, Richard Müller, Polemic, Puding pani Elvisovej, Mr. Oizo, Audio Bullys, Pražský výběr, nebo Janu Kirschner by stálo za to slyšet na živo.

Bažant Pohoda je snad jediný festival v Evropě, který má nejlepší atmosféru, nejlepší návštěvníky, dokonale zvládnutou organizaci, program a všechny věci okolo. Dokonce si vybavuji, že tam snad nikde loni neprodávaly cigarety a tvrdý alkohol by se taky těžko sháněl. Ovšem nikdo vám nebude bránit v tom, donést si s sebou vlastní (samozřejmě ne ve skle). Je to jediný festival, kde má návštěvník pocit, že je o něj dobře postaráno a že se z něj pořadatel nesnaží za každou cenu a při jakékoli příležitosti vytřískat co nejvíce peněz (dokonce mi z loňského ročníku zbylo ještě nekolik slovenských bankovek).

I počasí se zdá oproti minulým ročníkům snesitelnější a nemuselo by to letiště být tolik rozpálené od sluníčka a tímpádem by se dalo následující den dopoledne vydržet ve stanu a nabírat síly na odpoledne a večer. Doufejme, že nebude tolik pršet.

No nic, snad příští rok…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..