JungleTekSmashUp

Tak jsem měl zase chvíli, když jsem čekal, až se mi něco stáhne z netu a při té příležitosti mě napadlo, že jsem už dlouho nic nenahrál.

Tak tedy vzniklo tohle. Jak už asi všichni víte, nerad hraju to, co hrají ostatní djs a co můžete slyšet na každé party, proto ani nyní nějaký mainstream od tohoto 56MB velkého setu nečekejte. Nerad bych škatulkoval, je tam od všeho trochu, snad v rozumném poměru. I příznivci skladeb s vokály by si mohli přijít na své. Trocha amenů, pak to chvíli bouchá, pak se vysype šuplík s příborem na zem, pak to zase bouchá, pak se řítí skříň s nářadím ze schodů atd. Prostě bordel :)

Tracklist opět nebude – tajemství šéfkuchaře, protože chci být originální a těžce nesu, když slyším někoho hrát stejné desky, co mám v báglu taky ;) Ale nebudu tajit, že je ta hodina převážně vyplněna těmi rychlejšími, polámanějšími a bordelizačními tracky. Ve stručnosti od Stivse, přes Dr.Bastardo, jednoho Mata Weasela, až třeba po Speedfreaka na konci.

Jistě bude hodně posluchačů zajímat, co že je to za desku ve dvacáté minutě. Můžu vás ujistit, že se nejedná o českou produkci, ačkoli všechny desky v Evropě se lisují u nás v Loděnicích. Deska vyšla v Německu v květnu 2005 a její výroba byla limitovaná na 500 výlisků! Takže i kdybych prozradil, o jakou skladbu se jedná, tak stejně šance na její sehnání je mizivá. Vždy, když ji někde zahraju na akci, najde se několik zvědavců, co by rádi zjistili, kdo že to posluchače tak hezky tituluje a pobízí k pohybu :)

Technicky vzato není to zrovna to nejlepší, co ze mě za poslední dobu vypadlo a je zde slyšet několik neslazeností, nevyvážeností a občasné zaváhání. Ono míchat takovej bordel v tolika různých zvukových hladinách a spektrech není jen tak… Částečně to je způsobeno rukama, přiznávám, a částečně taky špatným technickým stavem přenosek, protože mi na RavePortu francouzi sbalili plastové krytky na hroty a celou krabičku (nevim ale k čemu jim jsou, když měli Concordy), ve které jsem ty přenosky přepravoval, takže jsem si je z hradce vezl domů jen tak v kelímku v pytlíku na sluchátka a celkem se to na kvalitě zvuku podepsalo :(

Nejspíše si Concordy koupím taky, protože jak tak zjišťuji, je to pro mě a můj mixák asi nejvhodnější přenoska. Jeden čas jsem byl pevně rozhodnut, že pujdu a koupim si je, ale nakonec jsem si nebyl jist, jak je to s vyvažováním a jestli by mi při mém stylu hraní moc neskákala jehla, takže jsem prozatím nic nepodnikal. Ale nutkání pořídit si nový pár přenosek je stále silné a až nakonec utratím několik tisícovek, tak na tom zase nahraju nějakou testovací nahrávku.

Prozatím si poslechněte tenhle můj nejnovější setík. Doufám, že se vám (ne)bude líbit ;)

Apin – JungleTekSmashUp

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..