pokračujem…

Jak jste někteří zaregistrovali, na starém blogu se již delší dobu nic neděje.

Je to z toho důvodu, že v současnosti připravuji tuto podobu na této doméně. Je to hned z několika důvodů. Vlastní (sub)doména, lepší SEO, plány do budoucna, změna je život a navíc práce s WordPressem je jednoduše radost ;)

Změny zasáhly i některé články, některé zmizely, protože souvisely se starým blogem, některé jsou (a ještě budou) trochu upravené, ale celkově změny nejsou nijak extrémní a není vyloučeno, že se to tu bude ještě několikrát všechno měnit a přeskupovat …

Vše zatím běží v testovacím režimu, import článků se povedl tak na půl, nefunguje vzájemné prolinkování v rámci minulého blogu, většina obrázků je stále na blogger.com, některé pluginy, vkládané externí kódy a komentáře jsou fuč, místo znaků byly jenom otazníky. Stejně tak jsem dosud nevyřešil problém s obrázky (wordpress si styluje tak, že tomu nakonec sám nerozumí, takže se musí stylovat po staru, aby se to zobrazovalo, jak má) a nějaký kód (např. anketa) je chvíli v pořádku, ale při další editaci si ho převede na otazníky… Prozatím se potýkám ještě s několika problémy, které se snažím vyřešit. Je to škoda a znamená to ještě hodně práce na obnově a zprovoznění, proto tato verze blogu zatím není veřejná!

TAKŽE POKUD TOTO ČTETE, OKAMŽITĚ OPUSŤTE TYTO STRÁNKY!


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..