Somr of Love 2008

somr of love 2008Ikdyž letos pršelo, Somr of love (nebo anti-samr, chcete-li) byl opět ještě na vyšší úrovni, než ten minulý rok! Letos byla i projekce a přijeli ještě Jeměňáci z Hradce a rozbalili si ve dvoře svoje bednýnky. Sice bez basáků, ale i tak ty JBL hrály velmi slušně. Fotky přímo od Jemenu jsou zde.

Možná kvůli dešti a taky kvůli tomu, že letos se výpadovka na Chrudim neuzavřela a nestalo se z ní parkoviště jako vloni, se letos nepotulovalo kolem tolik smažek a podivných kreatůr…

Hned několik lidí po mě chtělo, abych jim sehnal „nějaký drogy“. Nevěřili mi, že tu drogy nikdo nemá a doporučil jsem jim, že jestli chtějí drogy, tak se musí vydat na závodiště, že tam určitě pořídí…

Ráno (vlastně celou neděli) se už hrálo jenom z počítače a do toho tu bylo k našemu pobavení několik existencí, které ačkoli vykazovali známky života (pohyb, zvuky, sockování) bývali častěji na zemi v poloze mrtvoly (ta gravitace je strašná svině) a někteří využili toho, že neměli 1000,- na vstup na závodiště, aby tam mohli vyjádřit svůj exhibicionismus, tak se bohužel obnažovali zde..

Nějak hrozně rychle to všechno uběhlo. Ráno si dost dobře nevybavuju, střídali jsme se s Hulínem po desce a nějak to nešlo, možná právě proto, že já měl tentokrát v báglu volnější tekno a Hulín si valil svoje standartní Hulincore .. i mistr tesař..

A najednou byla neděle 6 večer, přestalo to hrát, sklidil se zvuk a já šel konečně spát..

Dneska mi přišly desky z Anglie, taky to mohli poslat dřív, abych měl na anti samru co hrát, naštěstí se na příští víkend chystá mnohem větší kalbička, takže se nemusim bát o příležitost je otestovat na lidech :)

One thought on “Somr of Love 2008”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..