Route 333

Začaly prázdniny a pro mě to opět znamená, že nebudu mít snad jediný volný víkend.
Větší či menší akce, opravdu na každý víkend už je něco naplánované.

Začneme hned jednou velice slibně vypadající akcičkou, kterou pořádá Drtek a Figura v tom má taky trochu prsty a určitě jste už na tenhle plakát někde narazili:
route333Doufám, že mi okolnosti dovolí se tam vypravit už v pátek, ikdyž hrací čas pro Figuru je vyhrazen na sobotu, rád bych se tu pohyboval jako návštěvník a ne jako účinkující alespoň jeden den.

Jedná se o vůbec první akci tohoto typu a na tomto místě a s takovým programem a lineupem. Kluci z Drtka se toho opravdu nebojí a je to jenom dobře. Vůbec všechny akce v režii Drtek.cz jsou prostě ošéfované na výbornou, ať už to je vylepování plakátů (tentokrát jsou polepené snad celé Východní Čechy – a to vskutku důkladně), organizování, nebo průběh samotné akce.

Tato akce je příležitost konečně otestovat moji milovanou skladbu Movement, tak doufám, že bude někdy v sobotu odpoledne chvilka až nebude na place tolik lidí a já si tam několik takových zběsilostí jen tak pustim na letní pohodičku :)
No nebudu sem vypisovat, co se všechno chystá, protože toho je opravdu hodně, tak se na to raději podívejte sami a nezapomeňte v pátek dorazit do Starých Žďánic u Pardubic přivítat začátek prázdnin !