50 tisíc a stupidní Nova

I přes upadající traffic na tyto stránky včera večer zavítal 50ooo. návštěvník. Ve stejné tichosti a zapomění, jaké se těší tyto stránky poslední dobou, se počítadlo Toplistu přehouplo přes magickou hodnotu 50k návštěv. Pravděpodobně to bylo právě v okamžiku, kdy zhruba 7tisíc lidí zvedlo ruce nad hlavu, protože Petr Sýkora vstřelil Vítkovicím druhou branku a pomohl tím pardubickému týmu ke třem bodům. Vůbec celé to včerejší utkání bylo zajímavé a napínavé a nebýt stanice Nova Sport, která odteď bude vybrané zápasy přenášet, byl by to zápas na jedničku. Kvůli Nově a jejím reklamám se muselo všechno protahovat. Čekalo se u vhazování, delší byly i přestávky mezi třetinami.

Nemusíte se bát, že bych následoval kroky mnoha ostatních bloggerů, ktěří svoji činnost přesunuli na některou sociální síť. Na žádné sociální síti nejsem, nechci být a pokud to budu mít v hlavě stále vpořádku, tak ani nikdy nebudu. O tom možná někdy příště… Včera jsem byl na Novasportu, nemusím být i na Fakebooku:)

Jo a abych nezapoměl. Jako asi všichni se v těchto dnech klepu na přepočet GTPR a čistě náhodou jsem zjistil, že seznam.cz má větší PR než google.cz :) Nevim jestli to tak bylo i v minulosti, já na to narazil až dnes a docela mě to překvapilo :)

One thought on “50 tisíc a stupidní Nova”

  1. DAM 12.010 + D$R 23 Určuje položky, o které jste povinni upravit příjmy a výdaje. Daň platíte i z nepeněžních příjmů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..