Dobrou chuť pokud zrovna obědváte

O tom, že sledování TV NOVA způsobuje snížení IQ a vážné duševní poruchy, nemůže pochybovat snad nikdo.

Jistě si pamatujete na tu známou větu z nadpisu dnešního článku, kterou Vladimír Železný vítal každou sobotu své ovečky ve své polední show. Tehdejší generální ředitel televizní stanice, která každý den vymývá mozky tupému stádu, předváděl leckdy neuvěřitlené kousky a pokud u toho někdo opravdu obědval, musel mít hodně silný žaludek.

Pravidelná sobotní dávka blbosti musí dnes jistě mnoha lidem chybět. Talentovaný a nepřekonatelný ředitel dokonale ztělesňoval maximální inteligenční kapacitu, kterou musel disponovat průměrný divák TV NOVA, aby dobrovolně naladil tuto k uzoufání ubohou televizní stanici. Samozřejmě že podobně kapacitní lidé, jako je pan ředitel, museli být z jeho show nadšení a hltali každou jeho slabiku. Každý rozumější jedinec jen nechápavě kroutil hlavou a ty opravdu inteligentní a rozumní lidé Novu vůbec nezapínají.
Vladimír Železný je jasný důkaz toho, jak moc musí být člověk nadaný, aby to dotáhnul až do Europarlamentu. Nabízí se otázka, jestli ta banda idiotů v našem parlamentu je na tom lépe, nebo hůře. Každopádně stále platí, že čím menší mozek, tím větší platy!

Oblíbená znělka oznamující příchod pana ředitele a jeho telefonistek s opravdu neobvyklými jmény

Pan ředitel miluje poezii a zajíce ZAZU

A ještě jednou ten zajíc ZAZA

Pan Vladimír se probourává do internetu…

Pan Váňa je neodbytný divák a krásná telefonistka Ingrid přináší řediteli jeho dotazy

One thought on “Dobrou chuť pokud zrovna obědváte”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..