Pardubice získají titul

Hokejisté Pardubic se ve finále Extraligy dnes druhým vítězným zápasem přiblížili k mistrovskému titulu.

Všichni hráči včetně trenérů jsou profesionálové, není to jen souboj vynikajících brankářů. 10194 diváků v ČEZ Areně a další statisíce či miliony v televizi nebo online sledovalo bravůrní spolupráci všech hráčů, kteří svoji hrou dokazují, že se do finále dostaly ty správné týmy a předvádí mistrovský hokej.hcpce.cz

Po dnešním jediném vítězném gólu Dana Rákose je stav série 2:0 a další porážku Vítkovice utrpí doma už ve středu a ve čtvrtek. Jistě nebudu sám, kdo by si přál alespoň jednu výhru Vítkovic a aby se ten pátý zápas odehrál v neděli 25. dubna 2010 v Pcích. Titul se musí získat doma :)

Hašek si drží stále výborné statistiky, Štěpánek inkasuje jednu bránu a ještě ho pěkně bolí rameno. Hadamczik kombinuje jak může, ale není mu to nic platné, protože ke konci zápasu hráčům docházely síly a v televizi po zápase vypadal trochu zdrceně.

Oba týmy se snaží hrát čistě a podle pravidel. Možná trochu smůla na rozhodčí když se Jirka Cetkovský s Jurajem Štefankou chytli pod krkem, respektive dynamo v rukavicích docela slušně řezalo do jednoho oceláře a oba si pak šli sednout do kabiny. Je jasné, že Pardubice dokážou víc tlačit a skvěle zvládají i oslabení a může mít vliv i to, že smetáci z Vítkovic dnes dopoledne neměli trénink (alespoň zase nerozbili sklo jako včera).

Dynamo má slušně našlápnuto k titulu a brzy se bude slavit. A nebo taky ne a celé se to ještě o pár dnů protáhne, ale o titulu nepochybuji :)


4 thoughts on “Pardubice získají titul”

  1. O titulu taky nepochybuju a doufám, že ho dostaneme doma! I když vyhrát finále 4:0 na zápasy by nebyla špatná vizitka.
    Co ty vůbec děláváš na zimáku za práci?

  2. Aha, tak to jsem tě tam i mohl určitě vidět. Znáš holky, co mají na starost press? Dělá tam má sestřenice.

  3. Je to možné, tak při případném dalším hokeji budu chodit a ptát se „nejseš ty O’Neillova sestřenice?“ :)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..