Firefox 3

Zítra oficiálně vychází Firefox 3 a doufám, že bude dokonale odladěn!
Již nějaký čas používám betaverzi nového Firefoxu, která je součástí Ubuntu 8.04 a prozatím krom jediného zjištěného bugu funguje všechno jak má a na jisté příjemné vylepšení např. informace v adresním řádku a na pohodlnou možnost zazáložkovat jakoukoliv stránku si lze rychle zvyknout ;)
Na internetu bylo několik preview, kde slibovali různá další vylepšení, ovšem v beta verzi ještě nejsou a nezbývá než se tedy těšit na konečnou podobu. Jinak Firefox se zdá rychlejší (na linuxu) jak samotným spouštěním, tak i funkčností a velice mě potěšilo, že při přechodu na novější verzi Linuxu a tím pádem i na beta verzi Firefoxu zůstaly všechny záložky i historie z předchozí verze.

Jediný vážnější problém jsem dosud zaregistroval, když se Firefox snaží dostat na stránku meebo, tak náhle spadne bez jakéhokoliv varování a ani nenabídne chybový formulář, či jakoukoliv možnost dát zpětnou vazbu vývojářům.

Nezbývá, než si počkat do zítra a věřit, že už bude všechno v pořádku.

Leave a Reply

Orcs Must Die! CZ funsite
Ikonky
paypal podpořte apina
  • Partner links
    Fatal error: Call to undefined function backlinks_links() in /users/zalohovane/5324/kekel.cz/subdomeny/apinuv/wp-content/themes/KEKEL06/footer.php on line 29