Čtvrtá řada Superstar

A je to tu zase. Bulvární plátky už nemají o čem psát, tak se na nás brzo vyvalí další řada neskutečně idiotské soutěže V česku se hledá Superstar!
Letos Česko-Slovenská edition tentokrát označovaná už jako realityshow! Již počtvrté se programový ředitel naší nejdebilnější televize snaží vzkřísit mrtvolu zvanou Superstar v grandiózním mezinárodním stylu jenom proto, aby to mělo ještě větší sledovanost a aby se někdo neopovážil pochybovat o monstróznosti celé téhle šaškárny.

Ať si klidně zpívají, ale ať mi to necpou, já o to nestojím !

Tak jako v minulých ročnících, tak i nyní si vás Superstar najde ať jste kdekoliv a děláte cokoliv! Ikdyž nemám televizi, tak už teď dopředu vím, že tomu prostě jen tak neuniknu. Díky dostatečně silné mediální masáži, reklamě a podpoře veškerých sdělovacích prostředků budu vystaven intenzivnímu brainwashingu a dokonale informován o průběhu i výsledcích, ačkoli o to absolutně nebudu jevit zájem. Superstar se bude probírat na pracovištích, na zastávkách, v autobusech, v čekárnách u doktora, v obchodech, na úřadech, na twitteru, v icq statusech i v hospodě. Bude velmi obtížné se tomu vyhnout, protože všichni a všude vás budou přesvědčovat jak moc milujete Sámera a masivní kampaň vás bude vybízet, ať pošlete esemesku jestli vyhraje Aneta nebo Žaneta !

Tak to tedy ne! U toho já být nechci! Protesty, petice, ani sabotáže nepomůžou. Na podzim odjedu někam hodně daleko. Ještě nevím kam, ale bude to do míst, kde o téhle samozvané stupidní pěvecké soutěži v ČeskoSlovensku nebude nikdo diskutovat…

4 thoughts on “Čtvrtá řada Superstar”

  1. První sérii jsem sledoval,druhá mi už byla lhostejná a u třetí jsem toho měl plné zuby. O čtvrté nemluvě. Ze strany novy se takový krok dal očekávat a brainwashing tu vždy byl je a bude. Nova, prima a tn.cz se o to spolehlivě postarají

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..