Chemtrails – co se děje nad našimi hlavami?

Když se mě někdo zeptá „proč porád tak hrozně kašleš?“ nebo „proč jsi porád tak unavený?“ a já se jim snažím vysvětlit cosi o chemtrails, jen nevěřícně kroutí hlavou.

Na internetu existují zdroje, které vesměs tvrdí to, co spousta dalších: Letadla nad našimi hlavami vypouštějí tuny jedovatého oxidu barnatého nebo aluminia, pod záminkou zmírňování dopadů globálního oteplování, ovlivňování počasí, nebo přetváření vlastností atmosféry pro radary a vojenské komunikační zařízení.

Ať už je na tom pravdy více nebo méně, rozhodně není dobře, že to musíme dýchat a vystavovat se působení nějakých chemických svinstev, které prokazatelně ovlivňují naše zdraví i chování!
Můj názor je ten, že kdyby to bylo něco opravdu neškodného, nebo prospěšného pro veřejnost nebo planetu, byla by o tom někde alespoň nějaká zmínka.
Proč o tom zodpovědné orgány mlčí? Proč nejsou alespoň nějaké uspokojivé informace? Zřejmě se o tom v médiích záměrně moc nemluví, protože skutečnost je mnohem horší? Nejspíš celý problém nelze tak jednoduše schovat za nějakou zmanipulovanou lež, kterou by mohli předhodit veřejnosti, tak se o tom prostě veřejně nemluví. A o čem se v televizi nemluví, jako by nebylo. Ale podívejte se někdy na oblohu a ne na zprávy na Nově!

Proč je v dnešní době tolik případů výskytu rakoviny a jiných onemocnění? Proč v dnešní generaci předškoláků nenajdete jediné dítě, které by nemělo problémy s alergií, poruchami učení nebo hyperaktivitou? Proč musí staří lidé denně brát desítky léků, aby vůbec přežili do druhého dne? A proč vlastně takovou měrou podléhají Alzheimerově chorobě? To přece v minulém století ještě nebyl tak častý jev jako dnes, nebo ano? Zřejmě i farmaceutické společnosti mají významný podíl na tomto veřejném práškování a kdyby z toho neměli obrovské zisky, nic z toho by se nedělo.

Dá se s tím něco ještě dělat?

6 thoughts on “Chemtrails – co se děje nad našimi hlavami?”

  1. Nemuzu nez souhlasit, porozuju to uz skoro dva roky a priznam se, ze jsem na to byl sam upozornen a asi bych si byval jinak nevsiml. Nekdy si pripadam jako paranoik, kdyz se snazim na chemtrails ostatni lidi upozornit. Ale drtiva vetsina bud naprosto odmita necemu takovemu uverit a nebo reknou proste, no a co, stejne s tim nic nenadelame, tak co bych se tim zatezoval. Lidi jsou silene pasivni ovce a nevim, co udelat, aby se probrali. Mozna jsou uz beznadejne vymyti televizi a bulvarem nebo nevim. Snazim se ale upozornovat dal. Dokud to nebude aspon trosku v povedomi verejnosti nic se s tim delat nebude. A media? Jsou tady jen pro sireni bulvarnich hovadin a prebirani zprav od zahranicnich agentur do kterych se tyhle veci uz vubec nedostanou. Proc asi…..?

  2. Super článek!!!! Díky. Není co dodat! Co se nám děje nad hlavou je poslední dobou neuvěřitelný. Nikdo si toho nevšímá…. Když to nafotím a někomu pošlu co si o tom myslí, tak každý řekne že je to normální… nechápu. Jak to není v blbé bedně nebo mladé frontě, tak to NEEXISTUJE. Lidi jsou totálně manipulovatelní médiama. No uvidíme za prá let…. Před časem kdo řekl že je země kulatá tak ho upálili, čili jsme na tom vlastěnm ještě dobře… jsme jen za paranoiky a blázmy…. :)

  3. YOUTUBEkanál: účet je pozastaven. nevím jestli je náhoda, že jsem před tímhle článkem četl ten Sledovat, monitorovat, cenzurovat . . . :-D :-D

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..