Čím to ten svět práškují?

Dokument What in the World are they spraying s českými titulky (Co to na svět sprejují?) pojednává o vládami popíraném fenoménu Chemtrails. Tento snímek vám objasní, jaký byznys a čí zájmy máte hledat za postřikováním jedovatými látkami z letadel.

Pánové Michael J. Murphy, Paul Whittenberger a G. Edward Griffin natočili nízkorozpočtový dokument, který pojednává o další velmi důležité části instalace NWO.
Chemtrails je téma, o kterém lidé po celém světě čile diskutují, ale vlády se stále tváří, že neví o co jde.
V tomto dokumentu autoři upozorňují na alarmující koncentrace hliníku a baria ve vodě i půdě na mnoha místech světa, které slouží vyšším zájmům a jsou dokonce patentované. Předkládají rizika spojená s těmito toxickými látkami z letadel a částečně objasňují, pro jaký byznys má toto sprejování sloužit. Snímek zmiňuje hlavně obchod s geneticky modifikovanými potravinami odolnými toxickému prostředí, ale profituje z toho také zdravotnický průmysl a farmaceutické společnosti, které mají o přísun pacientů postaráno. Pochopitelně i geoinženýrské projekty jako jsou oficiálně neexistující (ale každodenně probíhající) modifikace počasí a HAARP jsou dalšími argumenty, proč se toto děje. Atmosféra nasycená kovem má také lepší vodivost a výkon HAARPu se lépe odráží od ionosféry. Asi jste už také v souvislosti s Japonskem zaznamenali toto video. Bohužel v Japonsku jsou zemětřesení běžná a pokud to nebyla sama příroda (na což by si v 21. století vsadil málokdo), tak jistě stačil jen slabý impuls (pravda, jelo to docela naplno) a následky v takové oblasti byly ohromné.

Naštěstí je po celém světě stále více lidí, kteří nevěří politikům, ale vlastním očím při pohledu na oblohu. Tak jako tomu bylo například u 11. září nebo Globálního oteplování, byli tito lidé označováni za blázny do té doby, než se ukázalo, že konspirační teorie jsou konspiračními fakty. Dnes už si málokterý všeználek troufne posmívat se lidem hledající pravdu, protože buď sám bojuje s některou nemocí, nebo onemocněly jeho děti. Opravdu bych moc rád viděl dítě v předškolním věku, které by bylo naprosto zdravé nebo nemělo nějakou speciální dietu a někoho, kdo by tvrdil, že ta alergie, hyperaktivita nebo alzheimer naší babičky je přeci úplně normální…
Začíná jaro, jestlipak už máte připravenou sadbu na zahrádku? Jakou jste měli loni úrodu a jaká si myslíte že bude letos? Na naší zahradě je to rok od roku horší a letos vím už dopředu, jak to dopadne…
V tomto dokumentu mj. zazní zajímavá myšlenka: Můžete si vybrat co budete jíst, můžete si vybrat co budete pít, můžete si zvolit co budete číst nebo na co se budete dívat v televizi, ale někdo za vás rozhodl o tom, co budete dýchat…. Dalším zmiňovaným faktem je, že ti, kteří řídí politiky, potřebují hloupé, nemocné a sterilní ovčany, protože chytří a zdraví lidé, kteří by se mohli rozmnožovat, pro ně nepředstavují zisky, ale naopak hrozbu. Jak se tak dívám kolem sebe, v tomto směru už odvedli pořádný kus práce a nejen pomocí letadel…

Samozřejmě že je kolem práškování hliníkem ještě mnoho otázek. Jak se třeba může dostat barium a hliník do leteckého paliva? Asi stejným způsobem, jakým se dostal nanotermit do věží obchodního centra… Zatímco trhaviny v budovách WTC nebyly až do poslední chvíle vidět, tohle vidět je, proto zvedněte hlavu, podívejte se na oblohu a zkuste se zeptat sami sebe jestli to tam patří?!
Zabývali jste se třeba někdy před spaním tím, co se v noci děje 11 kilometrů nad vašimi hlavami? A když nevyrábí počasí zrovna nad Německem, tak je tu některé večery celkem rušno, že?

Video můžete stáhnout například z uloz.to.

What in the World are they spraying? CZ titulky

98 minut, v anglickém znění s českými titulky


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..