Alex Jones – Podraz jménem Obama

Na Mustwatch.cz je již deset dní dokument Alexe Jonese The Obama Deception s českými titulky a protože má opět bezmála dvě hodiny, je potřeba si ten čas udělat a shlédnout dokument v kuse najednou.

Ty dvě hodiny nejsou nijak natahované klasickými opakovanými záběry a rekapitulacemi již řečených informací. Alex Jones tu tentokrát bezpřestání servíruje nové a nové důkazy, svědectví a výpovědi, že i v samotném dokumentu je poznámka, že by byl ve skutečnosti mnohem delší.

Oproti Endgame se do toho Alex tentokrát pořádně obul a přitvrdil, chvílemi už opravdu přehání (ale není to na škodu), vytasil hned dva megafony a do dvou hodin dokázal zkomprimovat podstatné základní informace.

Tomu se nechce ani věřit. Ten Obamův roztomilý opičí xichtík přeci nemůže krýt takovou spoustu zla, lží a špíny. Obama je pouze loutka. Chcete vědět čí? Podívejte se na The men behind Barrack Obama, kde načerpáte další zajímavé informace. Díky tomuto dokumentu jsem si také všiml, že je Obama levák. Myslíte, že jeho dvojníci píšou taky levou rukou? A kolik jich tak může mít?

The Obama Deception – Podraz jménem Obama CZ titulky

Přímý odkaz na video


5 thoughts on “Alex Jones – Podraz jménem Obama”

  1. Ten film me jen podvrdil to co sem si myslel uz driv…ze obama je lhar….sliboval jedno ale pritom dela pravy opak….obamo probud se

  2. Obama je velice nebezpecni clovek to je liberalni komunista narozeny v Keni, jeho rodice byli marxiste a on chce to same zavadet v USA, behem sveho presidentskeho obdobi, nedela totiz nic jineho, nez dela kampan pro demokraty a neustale lze a utraci silene penize, ktere jednou budou platit pra..pra..pra..vnuci.., ale to je dobre…at uz si Americane konecne vyndaji tu palici z prdele, jinak se budou divit, co je ceka….a neni to tak daleko…….

    1. jenže to co se stane v USA se dříve či později stane i u nás proto i česši by měli vyndat hlavy ze zadku

  3. My uz v prdeli jsme a hodne hluboko.Vstup do EU byl posledni hrebik do rakve.Ja to vidim tak ze clovek se musi zbrojit a pripravovat na to nejhorsi.Prijdou zle casy,nechci tady prorokovat a vhanet deprese,ale prijdou opravdu zle casy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..