Zeitgeist: Addendum

Začátkem října vyšel druhý díl dokumentu Zeitgeist.

Protože má 2 hodiny, ještě jsem neměl čas ho celý shlédnout a tak když ho budu mít na blogu, tak si snad někdy udělám chvilku a dokoukám to celé aby to nevypadalo blbě, že tu píšu o něčem, co jsem ještě neviděl :).

Je jasné, že tenhle dokument si nebudu pouštět u večeře, protože by mě rychle přešla chuť i přes to, že je potřeba mít na paměti, že se dokument opírá o konspirace. Ale nepříjde vám, že to dosebe hezky zapadá?

Stejně tak jako první díl, pojednává o naší době, ve které žijeme, hospodářské a finanční krizi, o politice, o společnosti a taky o tom, jaká je pro ovčany připravená budoucnost…

Pro mnohé neangličtináře může být problém, že dokument je prozatím pouze v angličtině a na české titulky se stále čeká. Bohužel české titulky nejsou ani u DVD verze, která se dá zakoupit, tady taky svítí nápis SUBTITLES COMING SOON …

Takže ty co nevládnou anglickým jazykem, si musí prostě počkat, až se objeví verze s českými titulky, snad už nebude pozdě…

9/11

11. září tomu bude 7 let, co americká vláda hanebně zavraždila 3000 lidí a další milion životů padlo v nastalých válečných konfliktech.

Říká se, že si všichni pamatují, co ten den dělali a kde byli. To odpoledne 11.9.2001 jsme s jedním mým bývalým spolužákem po škole hráli kulečník v kavárě Sirius na pardubickém nádraží a kdo to tam dole znáte, tak víte, že tam mívali televizi, ve které zrovna běžel přímý přenos těchto událostí. Všichni na to koukali s otevřenou pusou, jenom my dva to vnímali jen tak na půl, protože jsme byli totálně našrot a neviděli pořádně ani na ten zaplivaný stůl. Teprve až doma a následně druhý den mi došlo, co se vlastně stalo.

Stalo se to sice v 21. století, ale díky stále silnému vlivu televize a tisku jako nejrozšířenějšímu médiu žili všichni v domění, že to byli teroristé, kdo se zmocnil Boeingu 767 a namířil je do dvou budov. Výsledek vyšetřování: Budovy se zřítily kvůli vysokému žáru. Všichni to hezky spapali. Po nějakém čase začaly a povrch prosakovat informace, které dávaly podněty pro různé konspirační teorie.

Dnes je jasné, že je nám systematicky a opakovaně lháno aby si mocní a nejbohatší lidé planety mohli hrát na vojáčky a získávali tím ještě více peněz. Je samozřejmé, že nechtějí, abyse prostý lid dozvěděl pravdu a oni mohli pod záminkami zvyšování bezpečí a potlačování terorismu nastolit NWO !

Ono se k tomu vlastně úspěšně směřuje. Nejen u nás. Vždyť už dnes vás operátoři úpravou zákona musejí monitorovat a odposlouchávat a policie vám může vykopnout dveře i při pouhém podezření, že pácháte nějaký přestupek..
Díky EU. Co bude příště?

Ale já věřím, že existují novináři, kteří dělají dobře svoji práci, kterou jim vůbec nezávidím. Odhalovat takovou spoustu sraček, zla a lží s vědomím, že může zmizet ze scény jedním lusknutím prstů…

Je dobré, že ti pánové tam nahoře se nemají navzájem moc rádi (nejen v ČR) a poslední dobou začínají jeden na druhého prodávat citlivé informace o zpronevěřených milionech, nebo rovnou udání, aféry atd. Podávají na sebe žaloby a obvinění, hádají se, nadávají si a občas se bijí nebo fackují.

A takoví lidé rozhodují o tom co smíme a co nesmíme a kolik nás to bude stát a co všechno musíme zaplatit. Vymýšlejí nějaké zákony, vůči kterým jsou sami imunní a za to pobírají neskutečné peníze a výhody.

9/11 Projekt pro pravdu – Architektura destrukce

Úvod: 0:00 – 13:43
Analýza WTC č.7: 13:44 – 37:48
Analýza WTC: 37:49 – 1:59:38
Richard Gage je členem Amerického institutu architektů. Pracuje jako architekt více než 20 let. Během své kariéry navrhl mnoho budov s ocelovou konstrukcí. O kolapsy budov WTC z 9/11 sa začal zajímat po tom, co slyšel v rozhlasu hovořit o tomto tématu Davida Ray Griffina. To odstartovalo jeho osobní i profesionální hledání pravdy o 11. září. Také založil organizaci Architekti a stavební inženýřii za pravdu o 11. září, která zastřešuje architekty, statiky a stavební profesionály volající po novém vyšetřování událostí z 11. září. „Budu vám prezentovat jasné důkazy o tom, že 3 budovy komplexu WTC, ikonické dvojčata, stejně jako budova WTC č.7, nespadly díky požáru, jak nám to řekla naše vláda, ale díky řízené demolici pomocí výbušnín“, říká Richard Gage v úvodě své přednášky. http://911blog.yweb.sk«

Naše krásná černá budoucnost

Hned několik lidí nezávisle na sobě mi říká, ať porád nechodím na osud.cz.kundoliza

Nemohu si pomoct, ale zrovna tenhle dnešní článek, který jsem hned ráno objevil ve své RSS čtečce nepůsobí jako nějaká přehnaná kachna.
Právěže dnes je takový zvláštní den, den jako stvořený na pořádný průser. A aby ne, vždyť už dlouho dopředu se všude mluví o tom, že zrovna tento den k nám Kundolíza Rajsová přiletí odepsat jakousi smlouvu, která bude mít pro nás všechny fatální následky! Každopádně pro naši maličkou nicotnou zemičku zbývají vpodstatě 2 možnosti: Rozhněvat si Washington nebo Moskvu?



Pro ty co už zapoměli, bych rád připomněl k čemu a pro koho jsou vlastně dobré války, plány na ovládnutí světa a zotročování lidí.

MANIPULACE – musíte vidět

2 zajímavé dokumenty, které by měl vidět každý, kdo žije v této realitě…

ZEITGEIST – Duch doby

Jak spolu souvisí náboženství, 11. září, finanční korporace a lidé, disponující jistým skrytým věděním, nedostupným širokým masám veřejnosti, která žije v iluzorním světě, honosně nazývaném „realita života“… 118 min

Historie radaru v česku

zatím nedokončený příběh lží, zamlčování a manipulací (22minut)

Podporuji různé protesty Proti radaru.
Kdo by toho neměl dost, může shlédnout i pokračování Zeitgeistu, nebo ostatní dokumenty