Jesse Ventura – 11. září CZ titulky

Jesse Ventura jako bývalý profesionální wrestler, veterán Navy Seals a americký guvernér se opět pokouší dostat na televizní obrazovky, k čemuž mu napomáhá miliardář Donald Trump prostřednictvím své televize TruTV.
Prozatím sedmidílný seriál Conspiracy theory z konce roku 2009 se v každém díle zabývá závažnými a utajovanými skutečnostmi, které jste se nikdy neměli dozvědět. První díl se zabývá systémem HAARP na Aljašce, druhý(tento) díl je o 11. září, třetí díl o Globálním oteplování, další díly pojednávají o skupině Bilderberg a tajných projektech americké vlády na ovládnutí lidské mysli a jakým způsobem vláda v USA sleduje své občany a usiluje o globální policejní stát.

Protože to je vlastně seriál, měl jsem trochu problémy překousnout, jakou formou jsou tyto dokumenty natočeny, nicméně v tomto díle byla „vyšetřovacím týmem“ odhalena všechna podstatná fakta dokazující nesmyslnost a překroucenost oficiální vyšetřovací zprávy během necelých 45minut a ne dvou hodin, jak by bylo zvykem u podobných dokumentů… Ostatně seriálová kriminálka má také nějaký scénář, podle kterého se natáčí a útoky 11. září byly také podle amerického scénáře, o čemž se tento díl snaží přesvědčit.
Natočit takový dokument plný závažných faktů tímto stylem má přesto své výhody, protože je tak lépe stravitelný pro idiotské tupé ovečky, které stále věří lžím z televizního (nebo rádiového) zpravodajství a efekt se bezpochyby dostavil, protože první díl seriálu Conspiracy theory sledovalo 1,6 miliónů diváků.


One thought on “Jesse Ventura – 11. září CZ titulky”

  1. Po každé větší události se vyrojí podobné konspirační teorie (17. listopad? – Práce StB s ruskou rozvědkou! apod…). Koukal jsem na to a tomu Jessemu bych věřil jenom těch 5 vlásků, co mu kouká z pod kulicha. Ale jak koukám na těch dalších pár článků – ty máš jasno, kde je pravda.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..