Meteorologové v koncích?

Už přibližně týden mi všechny dostupné předpovědi počasí slibují déšť a že pořádně zmoknu. Realita je taková, že jsem nezmoknul ještě ani jednou. Vydatně pršelo myslím že v noci z neděle na pondělí a to už několik dní předtím nejenom televizní rosnička ukazovala na dlouhodobou předpověď plnou symbolů mráčků s kapkami, občas i s blesky.

Současná dlouhodobá předpověď se nijak neliší od té z minulého týdne a ikdyž pohled na mapu republiky s vidinou deště nepůsobí nijak příjemně, následný pohled z okna na rozkvetlou a odkvétající zeleň zalitou sluncem náladu jistě vylepší. Ovšem pokud nemáte alergii.

Minulý rok jsem touhle dobou už (ne)pěkně brečel. Jen jednou jsem si musel vzít pilulku. Teprve dnes jsem začínal pociťovat, že mě začínají trochu pálit oči. Chtěl bych vědět, jestli si pro mě farmaceutické koncerny a výrobci počasí na letošek přichystali silnější donucovací prostředek, abych si těch pilulek vzal víc.

Ale zpět k těm tragikomickým předpovědím počasí. V dnešní době je už dost naivní si myslet, že za všechno může příroda. Známá věta poručíme větru dešti není pouze jeden oblíbený slogan soudruhů, ale realita několika posledních let. Zemětřesení téměř každý týden na jiné části planety nebudou jenom náhodné otřásání půdy, ale také zásah „vyšší moci“. Planeta má samozřejmě svůj termoregulační cyklus a obrovský komplexní systém počasí, když se do toho ale zasahuje přísně utajovanými zbraněmi a technologiemi a celé je to podpořeno neustálým práškováním chemikáliemi z letadel, tak v tom všem musí vzniknout slušný chaos ne vždy se dá plánovaný výsledek přesně odhadnout. Nezapomínejte, že dle nejnovějšího náboženství CO2 způsobuje oteplování planety, to určitě bude mít svůj vliv také.

Vsadím se, že se výrobci počasí se svými hračkami ještě nenaučili pořádně zacházet, respektive příroda je stále silnější než jejich HAARP a chemtrails a tak se mnoho „přírodních úkazů“ odehraje tak trochu jinak, než si vypočítali. To by vysvětlovalo i ty současné předpovědi počasí, které jsou alespoň nad moji hlavou dost mimo mísu…

EDIT: Tak pršet podle předpovědi začalo až v pátek, což potvrzuje skutečnost, že se jim tu správnou oblačnost podařilo našlehat až ze čtvrtka na pátek, ikdyž nám to meteorologové už několik týdnů slibují na následující den…

západ slunce 12.5.2010

Dnešní západ slunce, podle předpovědi prší, jestli třeba není zavirovaná družice:)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..