ZEITGEIST: Moving Forward Official Release 2011

Po oficiální premiéře v 60 zemích celého světa se konečně třetí Zeitgeist dostal i na internet. Má skoro 3 hodiny, ale ten čas na shlédnutí by si měli udělat všichni povinně.
Film je určen k volnému šíření, sdílení, linkování, stahování a uploadování zdarma.
Na stránkách zeitgeistmovingforward.com a zeitgeistmovie.com můžete objednávat DVD, získat více informací, nebo se podívat na předchozí díly.

ZEITGEIST: Moving Forward CZ titulky


6 thoughts on “ZEITGEIST: Moving Forward Official Release 2011”

  1. jojo. další krásný díl který se zabývá psychologii, sociologii, biologii, technologii a ekonomii zároven. krásně to vše navazuje. škoda že si spousty lidí nedokáže ani na vteřinu připustit souvislosti a provázanost těchle oborů navzájem. a že se promítá do jejich života už vůbec ne. a když jo tak to svádí na něco jinýho a při pívě v hospodě kde vyřádí svý zlostný pudy a druhý den je vše v cajku že? znáte to.deně se potkáte s divnýma tipama co hrozně divně čuměj když se má někdo líp ( a nebo že se jenom cítí líp i když moc nemá) a nebojí se vyčnívat z davu. to se snáší kritika ze všech stran, prsty ukazující na vás a pod. sociologickopsychologické projevy naší primitivní české společnosti vás mají urazit a naštvat ale kdo je vyrovnaný tak ho to nezlomí :)

  2. Supr, dík žes to sem hodil. Těšil jsem se dlouho a shlédnutí bylo fajn. Mrazení v zádech však přetrvává.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..