Volte nevyvolené

Baví vás věčně poslouchat ve zprávách jak se stále více zadlužujeme? Líbí se vám předvolební bilboardová kampaň, ve které jeden bastard uráží toho druhého z konkurenční partaje? Líbí se vám jak se vrcholní politici neustále hádají a osočují ze zadlužování a uplácení? Líbí se vám, jak na sebe vytahují skandální aféry? Líbí se vám jak pro nás politici pracují?

Nemyslíte, že je na čase s tím něco udělat? Necháte se dál okrádat od prolhaných a zkorumpovaných tunelářů, kteří akorát omezují naše práva a svobody, zavádějí cenzuru a arogantně nám sdělují, že všechno rozkradli a že si kvůli nim musíme utahovat opasky? Že není na výběr? Že mají tihle zločinci a lháři tak nahrabáno, že mají svoji pozici jistou? Že malé neparlamentní strany nemají proti nim šanci?

Pokud budete takhle uvažovat, tak šanci opravdu nemají. Často slýchám vášnivé diskuze, ve kterých si voliči stěžují na ČSSD, nebo ODS a že raději budou volit komunisty. Politika ale není jenom o komunistech, ODS nebo ČSSD! Můžete si vybrat z mnoha jiných ideově přijatelnějších stran. Na takové tvrzení často slýchám argumenty, že ty se do parlamentu nemají šanci dostat a že je to vyhozený hlas. Takhle bohužel přemýšlí drtivá většina lidí.

Ve vzduchu je ale cítit revolta. Internetem se šíří emaily a články, abychom všichni šli k volbám a nevolili ty největší strany, které nás už tolikrát zklamaly, připravily o peníze, nervy a zdraví, ale abychom si vybrali tu stranu, která je nám svým programem nejsympatičtější a té dali svůj hlas. Pokud se lidi konečně vzpamatují a uvědomí si, že ČSSD, komunisti, ani ODS nám nikdy pořádnou budoucnost nezajistí, a ve volbách dají šanci jiným nadějným stranám, plamínek naděje na lepší budoucnost se rozhoří v pořádný oheň!

Někdo může namítat, že malé strany nedokáží vést a reprezentovat náš stát. A co dokázaly velké strany? Pouze slibují, lžou, kradou, mnoho poctivých lidí ožebračily a stále chtějí víc. Tihle zločinci patří na šibenici a ne do vrcholné politiky! Dejme šanci novým tvářím. Z těch prolhaných zlodějů, co jsou u koryta řadu let, se vám už přeci musí dělat špatně!

Rozhodněte o budoucnosti našeho státu! Volte neparlamentní strany, nemyslím tím volit vlastizrádné zločinecké deriváty typu TOP 09, nebo podlé cenzory z Věcí Veřejných, myslím tím volit strany, které mají plno dobrých nápadů, jak zajistit lepší budoucnost, transparentnost a prosperitu, a schválně se jim v médiích nevěnuje pozornost, například ČPS.

Kde máme jistotu, že tyhle neparlamentní strany nebudou ze stejného těsta, jako jsou zločinci z velkých partají? Nemáme, ale proč jim alespoň nedat šanci. Lháři a zloději, co jsou u koryta dnes, šanci a naši důvěru dostali už několikrát. Neosvědčili se. Pouze ukázali, že v nich není ani špetka charakteru nebo svědomí a že nás dokážou akorát zradit a zaprodat náš stát cizím velmocem i přes většinový odpor obyvatelstva. Proč chcete tyhle lidi znova volit?

Je čas vykydat hnůj. Udělejte něco pro sebe, pro svoje blízké a pro svoji rodinu. Člověk může udělat chybu, neměl by jí ale opakovat, proto nedělejte další chyby a volte neparlamentní strany!


One thought on “Volte nevyvolené”

  1. Jo a abych nezapoměl. Včera jsem někde na internetu narazil na hezký vtip:
    Jaký je rozdíl mezi demokracií a sociální demokracií?
    Asi jako mezi táborem a koncentračním táborem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..