Prof. Oskar Krejčí o čtyřech možných scénářích dalšího vývoje mezinárodních vztahů
Štítek: radar
Alex Jones – Podraz jménem Obama
Na Mustwatch.cz je již deset dní dokument Alexe Jonese The Obama Deception s českými titulky a protože má opět bezmála dvě hodiny, je potřeba si ten čas udělat a shlédnout dokument v kuse najednou.
Ty dvě hodiny nejsou nijak natahované klasickými opakovanými záběry a rekapitulacemi již řečených informací. Alex Jones tu tentokrát bezpřestání servíruje nové a nové důkazy, svědectví a výpovědi, že i v samotném dokumentu je poznámka, že by byl ve skutečnosti mnohem delší.
Oproti Endgame se do toho Alex tentokrát pořádně obul a přitvrdil, chvílemi už opravdu přehání (ale není to na škodu), vytasil hned dva megafony a do dvou hodin dokázal zkomprimovat podstatné základní informace.
Tomu se nechce ani věřit. Ten Obamův roztomilý opičí xichtík přeci nemůže krýt takovou spoustu zla, lží a špíny. Obama je pouze loutka. Chcete vědět čí? Podívejte se na The men behind Barrack Obama, kde načerpáte další zajímavé informace. Díky tomuto dokumentu jsem si také všiml, že je Obama levák. Myslíte, že jeho dvojníci píšou taky levou rukou? A kolik jich tak může mít?
The Obama Deception – Podraz jménem Obama CZ titulky
Přímý odkaz na video
Sledovat, monitorovat, cenzurovat, zavírat
Zase už několik dní přecházím ten podivný druh „nachlazení“. Plíce mě bolí, když se zhluboka nadechnu a zakašlání neznamená úlevu nebo uvolnění, ale zvláštní šelest a bolest.
Všimli jste si, že letos toho sluníčka není moc? A když už svítí, tak takovým zvláštním zastřeným světlem, vzduch divně smrdí, jarní únava o sobě dává znát mnohem více, než kdykoli předtím a do toho ta oslabená imunita?
Pokud poznáváte příznaky i na sobě, poděkovat můžete těm pánům, které možná ani neznáte, protože vám je v televizi neukážou. Těm pánům, kteří zařídili chemtrails, lobbují za nezvratné změny klimatu, zastaralé a znečišťující technologie, geneticky manipulované potraviny, války a v neposlední řadě i ekonomickou krizi.
Tento svět se jim podařilo nenávratně zničit a otrávit naprosto dokonale. Pro příští generace živých tvorů bude pobyt na této planetě smrtelně nebezpečným hazardováním a utrpením.
Teď se snaží ovládnout, podřídit a zničit i ten virtuální svět.
Dříve se o tom jen šuškalo a nikdo nechtěl připustit, že by se něco takového mohlo praktikovat a internet se mohl začít cenzurovat, ale dnes se sledování vaší činnosti, vašeho vyhledávání, komunikace a chování na internetu pečlivě monitoruje a zaznamenává do databází. Agenti pověření kýmsi a roboti naprogramovaní na konkrétní hesla a algoritmy tyto výsledky sledují, vyhodnocují a při podezření, že hledáte dětskou pornografii, návod na výrobu zbraní nebo výbušnin, nebo pokud pouze navštěvujete nezávislé zpravodajské servery, můžou na dálku prohledat váš počítač (samotného by mě zajímalo, jak se něco takového dělá), nebo k vám do bytu rovnou vtrhne přepadové komando na domovní prohlídku a předvede si vás na podání vysvětlení… Dnes o tom na SME.SK vyšel velmi znepokojující článek.
Žijeme přece ve svobodné zemi, alespoň tak nám to všude říkají a tenhle fašismus nazývají demokracií…
Každopádně bude to zajímavé, protože třeba na tento blog denně přijde několik návštěvníků z vyhledávačů na dotaz dětské porno. Ne že by mě to těšilo, nebo bych tu dětské porno měl vystavené, ale jsem sám zvědav na ten postupný úbytek návštěvníků, případně cenzurování mého blogu.
Budoucí internet nebude nic pěkného, svobodného, ani bezpečného, ikdyž se tak bude naoko tvářit. Proto si užívejte dočasné mizící svobody komunikace a přístupu k informacím.
Ještě jeden návrh: Zkuste zadat do Googlu „jak vyrobit bombu“, odešlete a zmáčkněte stopky za jak dlouho k vám vtrhne URNA :)
Obama v Praze: Vzkažme mu, že radar nechceme
U příležitosti návštěvy amerického prezidenta Baracka Obamy v České republice pořádá Iniciativa Ne základnám demonstraci proti radaru. Protest se uskuteční 5.4. od 15:00 na Václavském náměstí v Praze. Následovat bude pochod městem ke Kongresovému centru, kde se má konat summit USA-EU.
Na akci kromě zástupců Iniciativy Ne základnám vystoupí: Jan Neoral, starosta obce Trokavec a zástupce Ligy starostů proti radaru, režisér Zdeněk Troška, představitelé parlamentní opozice proti radaru, redaktor nezávislého deníku Britské listy Štěpán Kotrba a další.
Na místě budou petiční a informační stánky a zvláštní vydání časopisu Iniciativy s rozhovory s osobnostmi veřejného života. Celé shromáždění bude také doprovázet hudba, protože díky pádu pro-radarové vlády je důvod k malé oslavě.
Demonstrace si klade za cíl upozornit amerického prezidenta a světová média, že čeští vládní politici nereprezentují v otázce radaru většinový názor společnosti, která již téměř tři roky vystupuje proti plánu na vybudování radarové základny USA.
Iniciativa Ne základnám
Jeden Paroubek jaro nedělá
Zdá se, že konečně začíná jaro.
Už bylo na čase. Po zimním spánku začnou jarní únavy, později letní úpaly a následně se dostaví podzimní depky a pak zase dokola…
Dnešní den byl první v tomto roce, kdy takřka celý den svítilo sluníčko.
Vím jistě, že za to může můj Paroubek, kterého mám v práci na nástěnce a jaro začalo od toho okamžiku, kdy jsem mu otáčel očička (tedy magnety) směrem k sobě.
Před nějakým časem mi jeden kolega donesl z novin vystřiženého Paroubka v apartních trenýrkách a s pantoflema od Vietnamců. Kluk jeden ušatá. Chyběl mu kus nohy a kus ruky, ale jak jste si jistě všimli na obrázku dole, už se o to kdosi postaral :) Prvně měl svoje místo na monitoru. Vůbec mi nevadilo, že nevidím pořádně na tabulky, hlavně že tam je Jirka. Ale vedení vždycky Jirku sundalo. Dal jsem ho tedy na nástěnku a tam nikomu nevadí :)
Ten Paroubek je prostě nadčlověk. Už teď se povídá o tom, že se se svými kumpány domlouvá na zavedení poplatků za příchod jara, daň za opálení, taxu za otevřená okna, případně poplatek za práci na vlastní zahrádce. Už jsou vypracované tabulky: za každou standartní sněženku 30 Kč, pokud bude nezvykle velkých rozměrů, bude vás to stát 90 Kč. Počítají se i nevzrostlé kusy! Když nám to jaro tak hezky zařídil…
Je prostě všude. Dokážu se na to jeho flash video dívat hodiny, je to hrozně hypnotické a mnohem lepší, než ten originál s jezevcem, nebo co to tam bylo :)

No neříkal jsem to?
Ještě jednou k té cenzuře internetu:
Už se k tomu vyjádřil i samotný nejvyšší mafián této planety. Článek zde. Internet byl odjakživa zdrojem informací a oni ho nyní označují za hrozbu, kterou neměli nikdy vynalézt a chtějí utahovat kohoutky. Podívejte se do Číny, jak je odřízli od youtube!
O té bandě idiotů, jsem se zmínil už v lednu (podívejte se na ně sami). Bylo opravdu jenom otázkou času, kdy udělají nějaký takový průser, který bude mít fatální důsledky nejen pro ČR. Na druhou stranu se oddálila hrozba radaru, ale to neznamená, že tím zmizela i záminka k infiltraci. Očekávejme, že nás označí za „terroristy“, případně na nás něco narafičí… Bude ještě veselo…
Veselo opravdu bude. Hned prvního dubna v Londýně. Něco mi říká, že takových masivních protestů bude po celém světě přibývat a to bude ten správný důvod k zavedení „potřebných opatření“ mající za následek ještě větší kontrolu a ještě větší odebírání práv a svobod. Odtud už je jenom krůček k vyvolání (jaderné) války!
Ty mafiáni čekají jen na záminku, aby nás mohli všechny povraždit!
Bude hůř přátelé!
US vs. John Lennon
Dokument U.S. vs. John Lennon vznikl v roce 2006. Je o hudebníkovi, spoluzakládajícím členovi Beatles, který se později proslavil jako zapálený protiválečný aktivista v 60. a 70. letech. Dokument ukazuje stahy federální vlády prezidenta Nixona o jeho umlčení.
V čele každé skupiny lidí musí být vůdčí osobnost, jinak skupina snadno ztrácí motivaci. Relativní klid, který vidíme dnes je možná způsoben hlavně absencí takovýchto osobností, které by dokázaly vystoupit a sdružit k sobě názorově podobné povahy. Po shlédnutí doumentu si představme, jak by probíhaly války v Iráku, Afghánistánu a válka proti terorismu kdyby k nimi mohl promluvit právě John Lennon
US vs. John Lennon – CZ titulky
Koho se krize nedotkne?
Malá úvaha na téma, kdo finanční krizi nepocítil, případně ani vůbec neví, že nějaká krize je?
O hospodářsko-finanční krizi se mluví dnes a denně a tisíce lidí už přišlo o práci, má zkrácenou pracovní dobu, nebo snížené finanční ohodnocení. Dalo by se říct, že neexistuje člověk, který by ten podvod neznal, nebo o něm alespoň neslyšel.
Já si ale troufám tvrdit, že třeba v čechách je ještě spousta lidí, kterých se finanční krize nijak nedotkne a ani jim nemusí přidělávat starosti.
Ano, mám na mysli cikány. Problémová a nepřizpůsobivá individua, výžírky, zloděje a povaleče, na které všichni slušní lidé musejí vydělávat.
Aby bylo jasno, nejsem žádný rasista a neházím všechny do jednoho pytle. Já rozlišuji Cikány a Rómy.
Rom je dobrý člověk, pracuje, nekrade, ani není příživa na systému a vede spořádaný život, jako většina slušných lidí. Moc jich po světě neběhá, přesto jsem jich několik osobně poznal a ráno cestou do práce jich několik rád potkávám :)
Cikán patří do té druhé skupiny menšiny, porád něco chce a pořvává DYSKRYMYNÁCE! Vyskytují se ve skupinkách, odchyt je zakázán, přestože si jejich chov vlastně všichni češi platí. Jejich obhájci jsou lidé, co měli to štěstí, že se ještě blíže nesetkali s některou skupinkou, která jenom chtěla koupit cigára
Černoch, Arab, Žid, Vietnamec, Slovák či kdokoli jiný s dobrým úmyslem mi nevadí. Problém bude, až ta nastalá celosvětová krize donutí lidi po celém světě k trestné činnosti a všichni začnou krást.
Mám snad začít krást taky?
Nezůstane jen u kradení, začne se vydírat a vraždit! Raději nedomýšlet…
Tím už ale moc odbočuji od jedné dnešní odpolední myšlenky, že Cikáni možná mohou něco tušit, když v peněženkách svých obětí nachází méně hotovosti, než před nějakým časem…
Na záchodě jsem četl jeden vtip, který se dá aplikovat i do dnešního článku:
Zakuklenec s nožem v ruce přepadne v noci zámožně vypadajícího pána a povidá:
-Dej mi všechny svoje peníze nebo zemřeš!
-Víte vy kdo jsem? Já jsem poslanec…
-Aha, vtom případě mi dej všechny moje peníze!
Alex Jones Terror Storm – české titulky
Další dokument, který pojednává o jedné z nejjednodušších strategií politiky posledních desetiletí – STRACH!!
Od Hitlera, přes Vietnam až k „teroristickým útokum“ v New Yorku a Londýně
Alex Jones Terror Storm (Bouře teroru) – české titulky
Heavy Watergate – České titulky
Jak myslíte že funguje věda? Někdo objeví zajímavý fenomén, napíše o něm vědecký článek a následně se objevem zaobírají vědci. Pokud fenomén potvrdí, vstoupí vynález v obecnou povědomost. Tento koloběh však funguje pouze v případě, že vynález odpovídá stávajícím poznatkům. Pokud se ukáže, že jev podle stávající představy o zákonech fyziky nemůže existovat, prohlásí se za neexistující a je po problému